Klubowiczka miesiąca kwiecień 2018

Ania

Wspaniała pozytywna kobieta :)

Kilka słów od Ani: 

Szukałam klubu sportowego, który byłby dla osób zarówno początkujących, jak i zaawansowanych. O Klubie dowiedziałam się od koleżanki z pracy, która przedstawiła mi koncepcję Mrs. Sporty wymieniając wszystkie jej atuty. Dzięki regularnemu trenowaniu czerpię przyjemność z samej aktywności, ruchu, z lepszego samopoczucia oraz z tych wszechobecnych endorfin!

Trenerzy - pełni empatii – wspierają mnie i motywują. Dzięki ich poradom odżywiam się zdrowiej, co wpływa na moje wyniki podczas wykonywania ćwiczeń. Otrzymałam wskazówki dietetyczne i zmieniam swoje nawyki żywieniowe. Niewielkie zmiany w jedzeniu i regularne treningi sprawiły, że moje ciało jest sprawne i zdrowe, a waga spada w dół. Dodatkowo ćwiczenia wspaniale pomagają mi odstresować się po pracy. Lubię uczucie po ukończeniu treningu, jestem zmęczona ale szczęśliwa, bo wiem, że dałam z siebie wszystko.

Poleciłabym Mrs. Sporty wszystkim, którzy interesują się własnym zdrowiem i zdrowym trybem życia by tak jak ja odkryli, że sport jest najlepszym lekarstwem dla ciała i ducha! :)

Ania to nasza kolejna wspaniała klubowiczka miesiąca! Krok po kroku realizuj swoje cele jak ona, a osiągniesz sukces i poczujesz się duuuuużo lepiej :)

Zapraszamy!

Zespół Mrs.Sporty zielona Góra

13. kwietnia 2018 r.
Zamknij menu