Klubowiczka Miesiąca Kwiecień 2019

Iwona

Chciałam Wam opowiedzieć o moich początkach w klubie Mrs. Sporty. O istnieniu klubu dowiedziałam się od koleżanki z pracy, która była już klubowiczką. Na początku miałam obawy, czy podołam wyzwaniu, ponieważ wcześniej mało ćwiczyłam i jedynie od czasu do czasu chodziłam na spacery. Ku mojemu zaskoczeniu już od pierwszych ćwiczeń poczułam się jak wśród dobrych znajomych.

Dzięki delikatnej sugestii trenerki zrobiłam badania, które miały wykazać stan mojego zdrowia i po ich uzyskaniu wzięłam się do “roboty”. Gdy trafiłam do klubu ważyłam 78kg, a po pierwszym miesiącu regularnych treningów schudłam, 3kg i to dodało mi skrzydeł do walki z nadawagą. Przystąpiłam do koncepcji żywieniowej i to był “strzał w dziesiątkę”. Program zywieniowy pomógł mi z większą rozwagą podchodzić do moich posiłków zarówno w ilości jak i jakości.

Comiesięczne spotkania z trenerem dają pozytywną mobilizację do tego, aby coraz bardziej się starać. Schudłam 14kg i jestem z siebie bardzo dumna. Obniżył się też mój wiek metaboliczny z 78 lat na 54!

W klubie odpowiada mi sposób prowadzenia zajęć. Nie ma określonych godzich zajęć, na których muszę się pojawić, dzięki czemu sama decyduję kiedy przychodzę na ćwiczenia. Trenerzy witają nas z uśmiechem i okazują mi cierpliwość, gdy coś przychodzi mi z trudem. Zawsze dodają, że jutro będzie lepej więc przychodzę kolejnego dnia, aby samej się o tym przekonać.

18. kwietnia 2019 r.
Zamknij menu