Klubowiczka Miesiąca Kwiecień 2022

Dorota

Moja przygoda z Mrs Sporty zaczęła się w 2015 roku, skończyłam właśnie 45 lat, pełna obaw i lęku pomyślałam „przy dobrych wiatrach lepsza połowa życia za mną”, no a co z tą drugą? Tuż po urodzinach zrobiłam badania kontrolne, i cóż bilans nie wypadł najlepiej, nadwaga ponad 20 kg, podwyższone ciśnienie i cholesterol, cukier w górnych granicach normy. Wyniki pokazały, że „druga połowa życia" może nie być tak przyjemna. Postanowiłam coś z tym zrobić, i tak któregoś dnia pod koniec roku znalazłam w skrzynce ulotkę zapraszającą na dzień otwarty" do nowo otwierającego się klubu dla Pań Mrs Sporty.

Michał i ówczesna trenerka Ania przyjęli mnie bardzo serdecznie i zachęcili do przyjścia na pierwszy trening. Po pierwszym treningu stwierdziłam”dam radę”. I tak z kilkoma przerwami jestem w klubie od początku. Bilans po wszystkich tych latach jest taki: zgubione 25 kg, moje ciało jest sprężyste i jędrne, celulit prawie zniknął, wyniki krwi są idealne, a metabolizm przyśpieszył.

 

Lubię tu przychodzić, cała kadra w klubie jest super, są to mili, życzliwi o dużej wiedzy trenerzy. Zawsze służą radą i oferują pomoc. Dobrze, że tu trafiłam. Moje myślenie o sobie, swoim ciele i potrzebach zmieniło się. „Druga połowa życia" zapowiada się fantastycznie.

14. kwietnia 2022 r.
Zamknij menu