Klubowiczka miesiąca LISTOPAD 2018

Agnieszka

Przedstawiamy Wam naszą nową wspaniałą Klubowiczkę Miesiąca Agnieszkę! Gratulujemy!!! :) 

AGNIESZKA

Moja przygoda z klubem zaczęła się tak: długo zbierałam się aby zapisać się na jakieś ćwiczenia. Obawiałam się jednak, że moja długa przerwa po wypadku i kontuzji kolana spowoduje, że nie będę mogła ćwiczyć i wrócić do formy. Pewnego dnia znalazłam ulotkę w skrzynce i stwierdziłam, że pójdę i zobaczę jak to działa.

Główną zachętą dla mnie było to, że ćwiczenia trwają 30 min gdzie mając małe dziecko, pełno zajęć i obowiązków ciężko jest wygospodarować czas dla siebie. Po pierwszych zajęciach zapisałam się do klubu i stwierdziłam, że zobaczymy jak będzie. Dziś mogę polecić klub i powiedzieć, że tak jak pisali w ulotce wszystko się sprawdziło. Podejście trenerów, którzy pomagają w ćwiczeniach jest super, szczególnie jeżeli nie możesz wykonywać ich jak wszyscy. Stworzą dla Ciebie odpowiednie ćwiczenia aby można było systematycznie i konsekwentnie dążyć do wyznaczonego celu. Szybko zaczęłam stosować się do zaleceń dietetyka i powróciłam do zdrowego odżywiania.

Dzięki tym zaleceniom i regularnym treningom, mój cel został osiągnięty. Schudłam 10kg, noszę ciuchy o 3 rozmiarny mniejsze! Świetnie się czuję i będę polecać wszystkim klub Mrs Sporty w którym jest fajna atmosfera i super pracujący tam ludzie.

Jeśli chcesz tak, jak Agnieszka powrócić do formy, nabyć nowych zdrowszych nawyków żywieniowych lub po prostu się poruszać- przyjdź do Naszego Klubu, skorzystaj z porady trenera lub dietetyka i zapisz się już dziś!!

Nie czekaj zbyt długo- zrób coś dla siebie!! Warto!!

Wystarczy zadzwonić: 68 323 37 00 i umówić się na trening z trenerem personalnym.

Zapraszamy :)

30. listopada 2018 r.
Zamknij menu