Klubowiczka miesiąca SIERPIEŃ 2018

Paulina

Gratulujemy Paulina! Młoda silna dziewczyna, która poznała receptę na zdrowie i dobrą sylwetkę do końca życia :)

Tylko zmiana nawyków i dążenie do celu małymi krokami każdego dnia pozwoli Ci na zmianę, szybkim efektom
i efektowi jojo mówimy NIE! 

Parę słów od Pauliny:

Wszystko zaczęło się grudniowego popołudnia, kiedy to pomyślałam, że jak nie spróbuje dziś to nie spróbuje już nigdy – no i tak mija już 9 miesięcy odkąd jestem klubowiczką. Zmieniło się bardzo wiele, od wyglądu po nastawienie do życia. Moim celem była ogólna poprawa kondycji fizycznej i pozbycie się kilku zbędnych kilogramów.

To jak się teraz czuję i jak wyglądam zawdzięczam nie tylko regularnym treningom ale też zmianie nawyków żywieniowych. Dzięki koncepcji żywieniowej zaczęłam zwracać uwagę na to, co i ile jem. Teraz mogę śmiało powiedzieć, że udało się – schudłam 9kg. Sukcesy motywują do dalszego działania. Siedzący tryb pracy i ciągły pośpiech spowodowały, że czułam się ociężała, zmęczona, pozbawiona energii. Postanowiłam to zmienić. W Mrs. Sporty dzięki pomocy trenerów wiem jakie ćwiczenia wykonywać i w jaki sposób. Atmosfera w klubie, trenerzy i zróżnicowane ćwiczenia sprawiły, że ćwiczę aż 3 razy w tygodniu.

Zawdzięczam Mrs. Sporty to, że jestem pełna energii oraz pozytywnie nastawiona do życia, czuje się silna, a moja kondycja jest zdecydowanie lepsza.

05. września 2018 r.
Zamknij menu