Zaufanie jest podstawą każdej współpracy.

Nieważne, czy jesteś doświadczoną sportsmenką, czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem: krok po kroku doprowadzimy cię do realzacji Twojego celu.

Osiągnięcie własnych indywidualnych celów jest ważniejsze niż bicie rekordów świata. Dla nas nie liczy się rywalizacja, tylko Twoje postępy: Twoja optymalna waga, Twoja energia i Twoje zdrowie. U nas staniesz się tą osobą, którą zawsze chciałaś być!

Nasz zespół

Zaufanie to podstawa.

Jacek Kubka

Jacek Kubka, Właściciel

Michał Malinowski

Michał Malinowski, manager, trener, coach

Przyjazne relacje i niesamowita atmosfera, tworzone przez trenerów i Klubowiczki, motywują kobiety do osiągania postępów zdrowotnych i sportowych, a mnie do głębszego zaangażowania w podnoszenie jakości oferowanych usług. Klub Mrs.Sporty jest magicznym dla mnie miejscem, z poczuciem misji. To tutaj kobiety przy wsparciu trenerów dokonują zmian w swoim życiu. Często wystarczy tylko jedna decyzja, by jutro zmieniło się na lepsze.. Uśmiech i zdrowy wygląd naszych Klubowiczek jest dla mnie najcenniejszą nagrodą. Regularne ćwiczenia, dobra dieta , lepsze nastawienie do siebie i otoczenia to nie zadanie na dzień czy kilka tygodni... to plan na całe życie.

Aleksandra Barć

Aleksandra Barć, trener, dietetyk

Jestem dietetykiem klinicznym i pasjonatką zdrowego stylu życia, aktywności fizycznej a przede wszystkim całego człowieka – nic nie interesuje mnie bardziej niż to jak wszystko w naszym ciele i umyśle ze sobą współgra i jak możemy te elementy połączyć w taki sposób aby być szczęśliwymi i zdrowymi ludźmi. Jako dietetyk w Mrs. Sporty staram się pomóc każdej z klubowiczek zmienić nawyki żywieniowe oraz pomóc w diagnozie przyczyny nadwagi i otyłości, co nie zawsze jest takie oczywiste jak nam się wydaje.

Idalia Grad

Idalia Grad, trener

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Dyplomowana instruktorka fitness oraz trenerka personalna.

Jestem zapaloną biegaczką i rowerzystką. Interesuję się jogą, stretchingiem oraz turystyką górską i rowerową. Od dziecka jestem związana ze sportem i cieszę się, że praca w Mrs Sporty daje mi możliwość zarażania innych swoją pasją. Jednak największą satysfakcję dają mi postępy i sukcesy naszych klubowiczek oraz ich radość czerpana ze zdrowego stylu życia.

Dominika Kędziora

Dominika Kędziora, trener

Absolwentka Wychowania Fizycznego na Uniwersytecie Zielonogórskim specjalność: fakultatywne wychowanie fizyczne, nauczycielska, technik Ratownik Medyczny.

Uwielbiam jazdę na rolkach oraz narty. Sporty kontaktowe takie jak piłka ręczna, siatkówka, czy piłka nożna nie są mi obce. Cenię sobie pracę zespołową oraz dopełnianie się nawzajem, dlatego dołączyłam do klubu Mrs Sporty. Jako trener w klubie lubię rozmawiać z naszymi klubowiczkami na tematy zdrowotne i sportowe, które są częścią naszego zdrowego stylu życia. Widząc, jak panie dbają w klubie nie tylko o kondycję, ale zwracają uwagę na swoje zdrowie wiem, że razem robimy coś wspaniałego. Ich sukcesy i radość z treningów dają mi siłę do wspierania ich w osiąganiu celów.

Trening próbny

DARMOWY TRENING PRÓBNY

Czy jesteś zainteresowana naszym programem żywieniowym? *

Krok 1 z 3

Kontakt z klubem

ZADAJ NAM TWOJE PYTANIA

CHĘTNIE POMOŻEMY CI W KAŻDEJ KWESTII
Zamknij menu