Zaufanie jest podstawą każdej współpracy.

Nieważne, czy jesteś doświadczoną sportsmenką, czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem: krok po kroku doprowadzimy cię do realzacji Twojego celu.

Osiągnięcie własnych indywidualnych celów jest ważniejsze niż bicie rekordów świata. Dla nas nie liczy się rywalizacja, tylko Twoje postępy: Twoja optymalna waga, Twoja energia i Twoje zdrowie. U nas staniesz się tą osobą, którą zawsze chciałaś być!

Nasz zespół

Zaufanie to podstawa.

Jacek Kubka

Jacek Kubka, Właściciel

Michał Malinowski

Michał Malinowski, manager, trener, coach

Przyjazne relacje i niesamowita atmosfera, tworzone przez trenerów i Klubowiczki, motywują kobiety do osiągania postępów zdrowotnych i sportowych, a mnie do głębszego zaangażowania w podnoszenie jakości oferowanych usług. Klub Mrs.Sporty jest magicznym dla mnie miejscem, z poczuciem misji. To tutaj kobiety przy wsparciu trenerów dokonują zmian w swoim życiu. Często wystarczy tylko jedna decyzja, by jutro zmieniło się na lepsze.. Uśmiech i zdrowy wygląd naszych Klubowiczek jest dla mnie najcenniejszą nagrodą. Regularne ćwiczenia, dobra dieta , lepsze nastawienie do siebie i otoczenia to nie zadanie na dzień czy kilka tygodni... to plan na całe życie.

Trening próbny

DARMOWY TRENING PRÓBNY

Czy jesteś zainteresowana naszym programem żywieniowym? *

Krok 1 z 3

Kontakt z klubem

ZADAJ NAM TWOJE PYTANIA

CHĘTNIE POMOŻEMY CI W KAŻDEJ KWESTII
Zamknij menu