Vorher

Adrianna Budzisz

KLUB MRS.SPORTY Piotrków trybunalski

Mam 18 lat i za rok kończę naukę w liceum. Jestem zakochana w owczarkach niemieckich. Uwielbiam pracę z pasami. Moją pasją jest też fotografia. Bardzo polubiłam jazdę na rowerze szczególnie pośród pięknej przyrody. Od dawna jestem wielką fanką Ewy Farnej.

Historia Adrianny:

Do klubu Mrs.Sporty w moim mieście trafiłam na początku listopada 2013 roku. Byłam pewna, że to jest właśnie ten czas, by zmienić coś w swoim życiu. Zapisałam się od razu bez treningu próbnego.

Na początku nieustannie towarzyszyły mi bliskie osoby, ponieważ w tamtym czasie byłam bardzo wycofana i nie lubiłam kontaktu z innymi ludźmi.

Wstydziłam się przychodzić samotnie, bo każdemu wypowiedzianemu „dzień dobry” towarzyszyły stres i szybsze bicie serca. Z biegiem czasu mój charakter zdecydowanie uległ zmianie. Zawdzięczam to naszym wspaniałym trenerom. Każdy z nich przyczynił się do mojego sukcesu. Ogromne podziękowania należą się Agnieszce, która do tej pory dba, bym nie osiadła na laurach.

Dziś mogę śmiało przyznać, że jestem śmiałą, szczęśliwą i spontaniczną dziewczyną, jaką chciałam być. Te zmiany nie byłyby jednak tak widoczne, gdybym nie schudła 25 kg.

Od dziecka miałam nadwagę, która wiązała się ze złą kondycją i samopoczuciem. Przychodząc do klubu ważyłam 84 kilogramy.

Bardzo szybko weszłam w koncepcję żywieniową i osiągnęłam niesamowite efekty.

Tkanka tłuszczowa, kilogramy, centymetry – wszystko spadło! Nie ukrywam, że miewam upadki i chwilę zwątpienia. Jednak dzięki temu, że wciąż chodzę do Mrs.Sporty wiem, że z każdego dołka mogę się podnieść i walczyć dalej. Klub stał się dla mnie drugim domem. Wreszcie żyję  tak, jak zawsze chciałam. To właśnie Mrs.Sporty zawdzięczam to, że teraz bez problemu poznaję nowych, świetnych ludzi i nie przejmuję się już tak opinią innych.

Porady Adrianny:

  1. Myśl też o sobie i rób to, co lubisz.
  2. Nie spoczywaj na laurach. Doskonal siebie.
  3. Nie przejmuj się opinią innych. Wszystkich nie zadowolisz.
  4. Bądź wyjątkowa!
  5. Może banalne, ale: ciesz się każdą chwilą!
  Głosuj
  POWRÓT DO LISTY UCZESTNICZEK
  Zamknij menu