Vorher

Joanna Dąbrowska

KLUB MRS.SPORTY Warszawa wesoła

Mam 53 lata. Urodziłam 4 dzieci i mam 6 wnuków. Nie pracuję zawodowo. Zajmuję się domem, ogrodem i wnukami. Wolne chwile spędzam z mężem na rybach pływając po naszych jeziorach. Tam odpoczywam i się relaksuję. W ciągu 18 miesięcy schudłam 35 kilogramów.

Historia Joanny:

O klubie dowiedziałam się przypadkowo, gdy szłam do wnuczki w Dniu Babci. Trenerki zaprosiły mnie do klubu. Skorzystałam z zaproszenia i zostałam. Szukałam wówczas czegoś dla siebie, ponieważ po przebytej operacji moje mięśnie wiotczały i traciłam na wadze. Potrzebowałam bardziej indywidualnych ćwiczeń dostosowanych do moich potrzeb oraz możliwości.

Tradycyjne zajęcia fitness czy zumba nie odpowiadały mi, natomiast w klubie Mrs.Sporty znalazłam to, czego szukałam. 

Po tych paru miesiącach mój cel cały czas jest w trakcie realizacji. Czuję się też bardzo dobrze w gronie osób, które spotkałam w klubie. Poznałam nowe panie, nawiązałam nowe przyjaźnie. Dowiedziałam się o zasadach zdrowego odżywiania.

Z 97 kilogramów schudłam na 62 kg.  

Jednocześnie pojawił się optymizm, dzięki któremu wiem, że poprzez dalszą pracę utrzymam wagę i wygląd, jaki osiągnęłam przez te 1,5 roku.

Rady Joanny

1. Na pewno w grupie łatwiej jest zmobilizować się do pracy nad sobą.

2. Godzina dla siebie daje tyle energii, że rodzina też na tym korzysta.

3. Niewielkie zmiany w codziennym żywieniu po pewnym czasie dają wielkie efekty. Każdy może dostosować je do swoich możliwości.

4. Dieta i ćwiczenia sprawiają, że czujemy się lepiej zarówno fizycznie, jak i psychicznie.

5. Tylko od nas zależy, czy zmienimy coś w swoim życiu. Przychodząc do klubu Mrs.Sporty otrzymujemy pomoc w realizacji naszych celów.

GŁOSUJ
POWRÓT DO LISTY UCZESTNICZEK
Zamknij menu