Vorher

Barbara Dębczak

KLUB MRS.SPORTY KATOWICE

Od 19 lat jestem nauczycielką. Prywatnie zaś jestem mężatką i mamą 16-letniej Karoliny i 6-letniego Marcina. Lubię aktywnie spędzać czas. Największą przyjemność sprawiają mi wędrówki po górach i przejażdżki rowerowe.

Historia Basi:

Lato 2016. Otwieram szafę i wszystko co mogę na siebie włożyć sprowadza się do obszernych do tej pory ubrań. Ale nawet one są bardzo dopasowane! 5 lat wcześniej urodziłam drugie dziecko, a nadmiar ciałka cieszącej się macierzyństwem kobiety postanowiłam zrzucić dzięki modnej diecie. Udało się! I to błyskawicznie. Jednak swój momentalny sukces odpokutowałam równie szybko momentalnie pojawiającą się na brzuchu oponką.

Któregoś dnia przechodziłam obok miejsca, w którym miał powstać klub sportowy dla pań. To może być coś dla mnie – pomyślałam. Umówiłam się na spotkanie, podczas którego okazało się, że założenia i sposób działania klubu wpisują się w moje potrzeby. Konsultacja z trenerem personalnym pomogła mi określić moje cele.

Zakładały one nie tylko powrót do rozmiaru 38, ale też poprawę kondycji fizycznej i samopoczucia. 

Od października jestem klubowiczką Mrs.Sporty. W lutym wdrożyłam program żywieniowy, który w połączeniu z treningiem i regularnymi spotkaniami z trenerem personalnym motywującym mnie do dalszej pracy, daje bardzo pozytywne efekty.

W ciągu roku schudłam o 11 kilogramów. Mam 10% tkanki tłuszczowej mniej, a o 4% spadło otłuszczenie narządów wewnętrznych. Straciłam 19 cm w talii, 9 cm w biodrach, 7 cm w udach i po 5 cm w ramionach.

Moim zdaniem trening w Mrs.Sporty:

  • uczy samodyscypliny
  • kształtuje świadomość żywieniową i koryguje złe nawyki
  • podnosi samoocenę i pomaga w realizacji zamierzonych celów
  • uwzględnia też wakacje. Trenerzy dobierają ćwiczenia na czas wyjazdu tak, by nie było większych przerw w treningu.
  • korzystnie wpływa na samopoczucie.
Głosuj
POWRÓT DO LISTY UCZESTNICZEK
Zamknij menu