Vorher

Barbara Pęczkowska

KLUB MRS.SPORTY Łódź górna

Mam 52 lata. Jestem permanentnie uczącą się nauczycielką. Kocham Bałtyk. Lubię poznawać nowych ludzi i cieszyć się życiem. Trenując w Mrs.Sporty Łódź Górna od 17 czerwca 2016 roku zgubiłam 11,3 kg i 46 cm.

HISTORIA Basi:

Moja przygoda z Mrs.Sporty rozpoczęła się rok temu. Do klubu trafiłam zachęcona przypadkową rozmową z trenerem. Ponieważ korzystałam już z różnych form aktywności, postanowiłam wypróbować coś nowego,

Moim celem było pozbycie się zbędnych kilogramów oraz zlikwidowanie bólu miednicy i części lędźwiowej kręgosłupa.

Okazało się, że ten cel można zrealizować dzięki regularnym treningom 2-3 razy w tygodniu. Od marca włączyłam też do ćwiczeń koncepcję żywieniową zaproponowaną przez trenera. Nauczyłam się pić 2 litry wody dziennie, z czym do tej pory miałam problem. Zaczęłam jeść systematycznie odpowiednio przyrządzone posiłki. Staram się ćwiczyć regularnie. Uczestniczę w spotkaniach organizowanych przez klub. Dotyczą one zdrowego żywienia, poprawy samopoczucia i urody. Atmosfera panująca w Mrs.Sporty sprawia, że z przyjemnością przychodzę do klubu i trenuję.

Z zadowoleniem obserwuję zmiany w swojej figurze. W ciągu roku straciłam ponad 11 kilogramów!

Porady Basi:

  1. Aby nauczyć się pić wodę, zacznij od kilku łyków przed każdym posiłkiem.
  2. Jeśli jesteś głodna pomiędzy posiłkami, sięgnij po surowe warzywa.

   • Potrawy podawaj na małych talerzykach. Wydaje się, że jest ich więcej. W rzeczywistości zjadasz mniej.
   • Jeśli możesz, po treningu wybierz się na basen. Rozluźnia i uelastycznia.
   • Co jakiś czas rób przerwy w treningach. Regeneracja jest częścią Twojej drogi do sukcesu. Masz prawo do gorszego dnia.

  GŁOSUJ
  POWRÓT DO LISTY UCZESTNICZEK
  Zamknij menu