Vorher

Grażyna Kuźma

KLUB MRS.SPORTY Kraków-Krowodrza

Jestem osobą wesołą, spokojną, niekonfliktową, z poczuciem humoru. Lubię dużo gadać i przebywać z ludźmi. Nienawidzę, gdy ktoś kłamie. Najbardziej cieszę się  z tego, że od kilku miesięcy jestem babcią małego Antosia. 

Historia Grażyny:

Swoją przygodę z Mrs.Sporty rozpoczęłam za namową koleżanki Basi, która już wcześniej uczęszczała do klubu. Postanowiłam, że zrobię coś dla siebie i zrzucę kilka zbędnych kilogramów. I tak zaczęłam chodzić systematycznie od października 2016. Treningi sprawiają mi wiele przyjemności. Chodzę 3 razy w tygodniu, a jeśli tylko uda mi się wygospodarować więcej czasu – nawet 4. Oczywiście przełożyło się to na osiągnięcie moich celów.

Przyznam, że nie spodziewałam się tak spektakularnych efektów. I choć jestem zadowolona z siebie w 100%, to jeszcze nie koniec. 

Zmieniłam nawyki żywieniowe, zaczęłam jeść inaczej: więcej warzyw, owoców, białka, węglowodanów. Od kiedy chodzę do klubu na treningi mam lepsze samopoczucie. Czuję się lżej, ale każdy kolejny zgubiony centymetr czy kilogram motywuje do dalszych działań. Podobnie jak to, że podczas zakupów wybieram ubrania w mniejszym rozmiarze.

Dzięki treningom w klubie czuję się lepiej we własnym ciele, mam pozytywną energię. Mogę oderwać się od codzienności i zrelaksować się.

Dziękuję trenerom za pomoc w osiągnięciu dotychczasowych celów. Będę nadal kontynuować przygodę z Mrs.Sporty.

GŁOSUJ
POWRÓT DO LISTY UCZESTNICZEK
Zamknij menu