Mrs.Sporty Warszawa-Wesoła

Bez wymówek w Nowym Roku
Chcesz być fit? Oto sześć pretekstów, które nie mają racji bytu!

Serdecznie witamy w osobistym klubie sportowym Mrs.Sporty.

Tutaj w miłej atmosferze,
z pomocą naszych trenerów personalnych
osiągniesz swoje sportowe i zdrowotne cele, 

świetnie się przy tym bawiąc.  

Twój Zespół Mrs.Sporty  

ZGŁOŚ SIĘ na darmową konsultację !!!!

            Koniec roku to dla wielu osób czas noworocznych postanowień. Często obiecujemy sobie uprawiać częściej sport, zacząć wreszcie żyć zdrowiej oraz mieć lepszą kondycję fizyczną. Niektórzy szukają jednak wymówek i wykrętów, tłumacząc w ten sposób swój brak chęci, by w nowym roku zrobić coś dobrego dla swojego organizmu. Wiele pretekstów służy nam także w ciągu roku do tego, by przerwać treningi. Mrs.Sporty wzięła pod lupę i rozprawiła się z sześcioma najpopularniejszymi wymówkami.

 

Wymówka 1: „Nie mam czasu”. Trening w klubie Mrs.Sporty zabiera 30 minut 2-3 razy w tygodniu. Klub jest położony w dogodnej lokalizacji, więc można łatwo i szybko do niego dotrzeć. Godziny otwarcia umożliwiają treningi przed pracą lub po niej. 

Wymówka 2: „Przecież uprawiam już sport”. Wprawdzie uprawianie sportu poprawia formę i pozytywnie wpływa na bilans aktywności fizycznej, jednak uprawianie jednej dyscypliny nie zastąpi treningu ogólnorozwojowego. Tylko trening całego ciała pozwala ćwiczyć wszystkie partie mięśni.

Wymówka 3: „Nie muszę ćwiczyć, bo mam dobrą kondycję”. Aby tak pozostało, nieodzowne są regularne treningi. Tylko w ten sposób można budować masę mięśniową, które są istotnym warunkiem dobrej kondycji fizycznej. Mięśnie nieużywane szybko zanikają, dlatego obowiązkowo trzeba regularnie ćwiczyć całe ciało, aby zachować dobrą formę.

Wymówka 4: „Treningi w klubie fitness mnie nudzą”. Tak może mówić tylko osoba, która nie ćwiczyła jeszcze w klubie Mrs.Sporty. Trener osobisty motywuje ćwiczące panie. Przyjemna atmosfera, muzyka i urozmaicone ćwiczenia sprawiają, że 30 minut mija, jak z bicza strzelił. A poczucia dobrze wykonanej pracy nad własną formą i kondycją nie zastąpi nam żadna forma rozrywki.

Wymówka 5: „Jestem na to za stara”. Nikt nie jest za stary, ponieważ niezależnie od wieku ciało jest zdolne do ćwiczeń i wysiłku fizycznego. Trening w każdym wieku przynosi pozytywne efekty. Szczególnie osoby dojrzałe odnoszą najwięcej korzyści z treningów wzmacniających serce i mięśnie. Ćwiczenia siłowe to najlepsza ochrona przed upadkami. Z kolei ćwiczenia wytrzymałościowe zapobiegają chorobom serca i układu krążenia.

Wymówka 6: „Jestem w ciąży”. Wbrew powszechnemu mniemaniu nie ma lepszego powodu, by kontynuować treningi. Ćwiczenia zmniejszają ryzyko typowych chorób ciążowych, takich jak cukrzyca czy nadciśnienie. Silniejsze mięśnie są korzystne dla dwojga: mamy i dziecka. 

 „Czasami to zwykłe lenistwo powstrzymuje nas przed podjęciem działań służących poprawie naszej kondycji fizycznej. Trenerzy osobiści w Mrs.Sporty podnoszą motywację, wspierają podczas wysiłku i pomagają osiągać cele treningowe” - wyjaśnia Monika Wiśniewska - Walas,  Menager  klubu Mrs.Sporty Wesoła.  Właśnie dlatego w bieżącym roku pożegnajmy się z wymówkami!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
Wyznacz sobie cel. Mrs.Sporty pomoże Ci go osiągnąć
Dane kontaktowe
Mrs.Sporty Club Warszawa-Wesoła
Beata Paziewska
ul. Jeździecka 21F lok. Nr 1
05-077 Warszawa
Polska
512774212
Beata Paziewska
Właścicielka
Beata Paziewska
Godziny otwarcia
Poniedziałek
08:00 - 13:00 / 16:00 - 21:00
Wtorek
08:00 - 12:00 / 15:00 - 20:00
Środa
08:00 - 13:00 / 16:00 - 21:00
Czwartek
08:00 - 12:00 / 15:00 - 20:00
Piątek
08:00 - 12:00 / 16:00 - 20:00
Sobota
08:00 - 12:00
  • Nasza koncepcja
    Jesteś wyjątkowa. Taki będzie również Twój trening.

    Stworzony przez kobiety dla kobiet. Trenujesz efektywnie, krótko i w prosty sposób - z osobistym wsparciem. Nasi trenerzy doskonale znają Twoje potrzeby, dlatego optymalnie dopasowują  trening do sformułowanych przez Ciebie celów. W ten sposób w mgnieniu oka staniesz się smuklejsza, sprawniejsza i zdrowsza.

    Dowiedz się więcej!
Osobista opieka trenera personalnego oraz najnowocześniejszy sprzęt.

Najważniejszym elementem treningu Mrs.Sporty jest osobisty kontakt z Klubowiczkami. Na drodze do osiągania ich osobistych celów towarzyszą Ci wykwalifikowani trenerzy personalni.  Dlatego kładziemy szczególny nacisk na odpowiednie wykształcenie naszej kadry oraz ciągłe podnoszenie ich kwalifikacji.

Trening wszystkich grup MIĘŚNI w jedyne 30 minut!

W celu osiągnięcia indywidualnych celów trenuj 2-3 razy w tygodniu przez jedyne 30 minut. Krótkie jednostki treningowe oraz elastyczne terminy pozwolą Ci bez problemu zintegrować koncepcję Mrs.Sporty z Twoim rytmem dnia.

Sprawdzony program żywieniowy dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb - bez ryzyka wystąpienia efektu jo-jo.

Koncepcja żywieniowa bez efektu jo-jo! Twój trening uzupełnimy o zdrowe i zrównoważone odżywianie, które nie tylko pozwoli ci na zrzucenie zbędnych kilogramów, lecz ponadto umożliwi długotrwałe utrzymanie wymarzonej wagi. Nie tylko zdrowo, ale też smacznie!

Klub Sportowy, Fitness Wesoła

walka z otyłością
prosta dieta
dieta przy nietolerancji
klub sportowy w Wesołej,
siłownia dla Pań,
indywidualna opieka,
ćwiczenia po ciąży,
ćwiczenia przy bólu kręgosłupa,
fitness Stare Miłosna, rehabilitacja Stara Miłosna,
powrót do formy po ciąży,
elastyczne godziny pracy,
ćwiczenia w każdym wieku,
kameralna atmosfera,
dieta Wesoła,
odchudzanie,
zdrowy kregosłup
Zamknij menu