Mrs.Sporty Warszawa-Wesoła

Chcesz stracić zbędne kilogramy, poprawić swoją kondycję, Twój kręgosłup utrudnia Ci funkcjonowanie ?

DZIŚ MASZ SZANSE OMINĄĆ WSZELKIE WYMÓWKI I PRZECIWNOŚCI.
ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ Z TRENEREM I BEZPŁATNY TRENING PRÓBNY  !!!

Mrs.Sporty Klub Sportowy Stara Miłosna to wyjątkowa koncepcja treningów dla PańNasze trenerki poprzez profesjonalną opiekę, indywidualne podejście i osobistą motywację pomogą zrealizować Twoje cele. Dlatego nie zwlekaj !!! Wystarczy zaledwie 30 minut ćwiczeń 2 - 3 razy w tygodniu, aby to osiągnąć ! 

Nasze klubowiczki chętnie dzielą się swoja historią:

   

 • Grażynka „Trening z Mrs. Sporty odbywa się w fantastycznej atmosferze, w ogromnej wzajemnej życzliwości personelu i ćwiczących tu Pań (o dużej rozpiętości wieku). Wszystkie ćwiczenia wykonujemy w miarę swoich możliwości, które w trakcie treningów, dzięki oddanym trenerkom, wykonywane są coraz lepiej i szybciej."
 • Cecylia "Pozbyłam się przewlekłych bólów pleców, zapomniałam co to jest bezsenność. Teraz wiem co to pozytywna energia, świetne samopoczucie, dobry humor."
 • Sylwia „ W ciągu 3 pierwszych tygodni, straciłam 4 kilogramy i co najważniejsze poziom tkanki tłuszczowej spadł, zaś mięśnie się wzmocniły. Trzeba również przyznać, że istotnie poprawiły się parametry mojego metabolizmu.”
 • Bożenka "Dobrze zbilansowana dieta, cotygodniowe indywidualne spotkania z dietetykiem i „chwila prawdy” czyli wchodzenie na wagę, modyfikacja diety i w moim przypadku 3 razy w tygodniu ćwiczenia spowodowały, że schudłam 10 kilogramów w ciągu 2 miesięcy! "
 •  

Chcesz dowiedzieć się więcej o Mrs Sporty? Zapraszamy do zobaczenia historii naszych klubowiczek

Warto nas poznać – bez zobowiązań i ponoszenia żadnych kosztów! Wystarczy pobrać i wydrukować karnet na bezpłatny tening, a następnie umówić się telefonicznie na wizytę w naszym klubie sportowym Mrs.Sporty Fitness Warszawa Wesoła. Pamiętaj o tym, że we dwie raźniej i weselej. Karnet można wydrukować również dla przyjaciółki!
Zapraszamy wszystkie Panie, które chcą zrobić pierwszy krok na drodze do dobrego samopoczucia, wyglądu i zdrowia

Napisz do nas! Znajdz nas na FACEBOOKU i bądź na bieżąco z nowinkami zdrowotno-sportowymi. Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą.  

NOWOŚĆ !!!!

Już 15 WRZŚNIa 2016 rusza kolejna edycja programu VITAL. Jest to 8 tygodniowy program odchudzający z cotygodniowymi spotkaniami z dietetykiem i wykładami coachingowymi. 

Dokładny opis programu znajdziesz TUTAJ

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ !!!! (ilość miejsc ograniczona - grupa ok. 10 osobowe)

 

Zespół Mrs.Sporty Klub Fitness Warszawa Stara Miłosna 
POZNAJMY SIĘ :)

 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
Wyznacz sobie cel. Mrs.Sporty pomoże Ci go osiągnąć
Dane kontaktowe
Mrs.Sporty Club Warszawa-Wesoła
Beata Paziewska
ul. Jeździecka 21F lok. Nr 1
05-077 Warszawa
Polska
512774212
Beata Paziewska
Właścicielka
Beata Paziewska
Godziny otwarcia
Poniedziałek
08:00 - 13:00 / 16:00 - 21:00
Wtorek
08:00 - 12:00 / 15:00 - 20:00
Środa
08:00 - 13:00 / 16:00 - 21:00
Czwartek
08:00 - 12:00 / 15:00 - 20:00
Piątek
08:00 - 13:00 / 16:00 - 20:00
Sobota
08:00 - 12:00
 • Nasza koncepcja
  Jesteś wyjątkowa. Taki będzie również Twój trening.

  Stworzony przez kobiety dla kobiet. Trenujesz efektywnie, krótko i w prosty sposób - z osobistym wsparciem. Nasi trenerzy doskonale znają Twoje potrzeby, dlatego optymalnie dopasowują  trening do sformułowanych przez Ciebie celów. W ten sposób w mgnieniu oka staniesz się smuklejsza, sprawniejsza i zdrowsza.

  Dowiedz się więcej!
Osobista opieka trenera personalnego oraz najnowocześniejszy sprzęt.

Najważniejszym elementem treningu Mrs.Sporty jest osobisty kontakt z Klubowiczkami. Na drodze do osiągania ich osobistych celów towarzyszą Ci wykwalifikowani trenerzy personalni.  Dlatego kładziemy szczególny nacisk na odpowiednie wykształcenie naszej kadry oraz ciągłe podnoszenie ich kwalifikacji.

Trening wszystkich grup MIĘŚNI w jedyne 30 minut!

W celu osiągnięcia indywidualnych celów trenuj 2-3 razy w tygodniu przez jedyne 30 minut. Krótkie jednostki treningowe oraz elastyczne terminy pozwolą Ci bez problemu zintegrować koncepcję Mrs.Sporty z Twoim rytmem dnia.

Sprawdzony program żywieniowy dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb - bez ryzyka wystąpienia efektu jo-jo.

Koncepcja żywieniowa bez efektu jo-jo! Twój trening uzupełnimy o zdrowe i zrównoważone odżywianie, które nie tylko pozwoli ci na zrzucenie zbędnych kilogramów, lecz ponadto umożliwi długotrwałe utrzymanie wymarzonej wagi. Nie tylko zdrowo, ale też smacznie!

Klub Sportowy, Fitness Wesoła

To wszystko znajdziesz u nas:
walka z otyłością, prosta dieta, dieta przy nietolerancji, klub sportowy w Wesołej, siłownia dla Pań, indywidualna opieka, ćwiczenia po ciąży, ćwiczenia przy bólu kręgosłupa, fitness Stare Miłosna, rehabilitacja Stara Miłosna, powrót do formy po ciąży, elastyczne godziny pracy, ćwiczenia w każdym wieku, kameralna atmosfera, dieta Wesoła, odchudzanie, zdrowy kregosłup
Zamknij menu