Mrs.Sporty Warszawa-Wesoła

Żywienie i trening gwarantuje Ci sukces

NOWOŚĆ !!!

Zapraszamy na wieczorek informacyjny podczas którego zaprezentujemy Wam aplikację która będzie Was wspierała w programie żywieniowym.

21.02.2017 godz 20:15

 Zapoznaj się również z innymi planowanymi na ten miesiąc spotkaniami

 

PORADA ŻYWIENIOWA

Masz wrażenie, że zewsząd – w domu, w pracy, wśród znajomych –otaczają Cię sami kaszlący i zakatarzeni ludzie? Właśnie teraz szczególnie powinnaś zadbać o swój układ odpornościowy!

 

Może to zrobić m.in. spożywając odpowiednią ilość owoców i warzych, Zawarte w nich składniki, określane mianem metabolitów wtórnych (zaliczane są do nich m.in. garbniki) mają działanie antyseptyczne i ułatwią Ci przetrwanie chłodnych miesięcy w dobrym zdrowiu. Zacznij więc śniadanie od witaminowego kopa (np. w postaci jabłka), a w ramach przekąski sięgnij po brokuły i paprykę!

Wiecej porad znajdziesz w zakładce Blog - odżywianie

 

Serdecznie witamy w osobistym klubie sportowym Mrs.Sporty.

Tutaj w miłej atmosferze,
z pomocą naszych trenerów personalnych
osiągniesz swoje sportowe i zdrowotne cele, 

świetnie się przy tym bawiąc.  

Twój Zespół Mrs.Sporty  

ZGŁOŚ SIĘ na darmową konsultację !!!!

         

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
Wyznacz sobie cel. Mrs.Sporty pomoże Ci go osiągnąć
Dane kontaktowe
Mrs.Sporty Club Warszawa-Wesoła
Beata Paziewska
ul. Jeździecka 21F lok. Nr 1
05-077 Warszawa
Polska
512774212
Beata Paziewska
Właścicielka
Beata Paziewska
Godziny otwarcia
Poniedziałek
08:00 - 13:00 / 16:00 - 21:00
Wtorek
08:00 - 12:00 / 15:00 - 20:00
Środa
08:00 - 13:00 / 16:00 - 21:00
Czwartek
08:00 - 12:00 / 15:00 - 20:00
Piątek
08:00 - 12:00 / 16:00 - 20:00
Sobota
08:00 - 12:00
  • Nasza koncepcja
    Jesteś wyjątkowa. Taki będzie również Twój trening.

    Stworzony przez kobiety dla kobiet. Trenujesz efektywnie, krótko i w prosty sposób - z osobistym wsparciem. Nasi trenerzy doskonale znają Twoje potrzeby, dlatego optymalnie dopasowują  trening do sformułowanych przez Ciebie celów. W ten sposób w mgnieniu oka staniesz się smuklejsza, sprawniejsza i zdrowsza.

    Dowiedz się więcej!
Osobista opieka trenera personalnego oraz najnowocześniejszy sprzęt.

Najważniejszym elementem treningu Mrs.Sporty jest osobisty kontakt z Klubowiczkami. Na drodze do osiągania ich osobistych celów towarzyszą Ci wykwalifikowani trenerzy personalni.  Dlatego kładziemy szczególny nacisk na odpowiednie wykształcenie naszej kadry oraz ciągłe podnoszenie ich kwalifikacji.

Trening wszystkich grup MIĘŚNI w jedyne 30 minut!

W celu osiągnięcia indywidualnych celów trenuj 2-3 razy w tygodniu przez jedyne 30 minut. Krótkie jednostki treningowe oraz elastyczne terminy pozwolą Ci bez problemu zintegrować koncepcję Mrs.Sporty z Twoim rytmem dnia.

Sprawdzony program żywieniowy dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb - bez ryzyka wystąpienia efektu jo-jo.

Koncepcja żywieniowa bez efektu jo-jo! Twój trening uzupełnimy o zdrowe i zrównoważone odżywianie, które nie tylko pozwoli ci na zrzucenie zbędnych kilogramów, lecz ponadto umożliwi długotrwałe utrzymanie wymarzonej wagi. Nie tylko zdrowo, ale też smacznie!

Klub Sportowy, Fitness Wesoła

walka z otyłością,prosta dieta, dieta przy nietolerancji, klub sportowy w Wesołej, siłownia dla Pań, indywidualna opieka, ćwiczenia po ciąży, ćwiczenia przy bólu kręgosłupa, fitness Stare Miłosna, rehabilitacja Stara Miłosna, powrót do formy po ciąży, elastyczne godziny pracy, ćwiczenia w każdym wieku, kameralna atmosfera, dieta Wesoła, odchudzanie, zdrowy kregosłup
Zamknij menu