Zaufanie jest podstawą każdej współpracy.

Nieważne, czy jesteś doświadczoną sportsmenką, czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem: krok po kroku doprowadzimy cię do realzacji Twojego celu.

Osiągnięcie własnych indywidualnych celów jest ważniejsze niż bicie rekordów świata. Dla nas nie liczy się rywalizacja, tylko Twoje postępy: Twoja optymalna waga, Twoja energia i Twoje zdrowie. U nas staniesz się tą osobą, którą zawsze chciałaś być!

Nasz zespół

Zaufanie to podstawa.

Kornel Wiśniewski

Kornel Wiśniewski , WŁAŚCICIEL KLUBU MRS. SPORTY OLSZTYN-OSIEDLE GRUNWALDZKIE

Sport zawsze odgrywał ważną role w moim życiu. Od czasów szkoły podstawowej byłem zawsze otwarty na wszelkie dziedziny sportu. Z początku była to piłka siatkowa, indiaca, później bieganie i oczywiście treningi siłowo-wytrzymałościowe. Nie potrafiłem rozstać się ze sportem, dlatego też zdecydowałem się na otwarcie klubu sportowego w Olsztynie. Dlaczego Mrs. Sporty? Forma aktywności jaką proponuje klub jest bezpieczna dla Pań w każdym wieku a nawet dla osób z problemami zdrowotnymi. Pracuje się tu na urządzaniach hydraulicznych, które zapewniają, to że opór podczas ćwiczeń dostosowuje się do umiejętności oraz możliwości wysiłkowych osoby ćwiczącej. Możnaby to porównać do ćwiczeń w wodzie - mięśnie wzmacniane są bez nadmiernego obciążania stawów i kręgosłupa. Mrs. Sporty przede wszystkim sprawia że każda z klubowiczek może poczuć się silniejszą i piękniejszą kobietą, uśmiechniętą mamą i sprawną babcią ;) Mrs. Sporty w Olsztynie to miejsce, w którym czuję, że się rozwijam, odnajduję i że robię coś dobrego dla kobiet. Chcę, aby ten klub fitness był miejscem, gdzie przychodzi się z przyjemnością. Dołożę wszelkich starań wraz ze swoimi trenerami, aby każda z Pań mogła osiągnąć postawione sobie cele zdrowotne lub sportowe.

Angelika Wiśniewska

Angelika Wiśniewska , Dietetyk

Dietetyk

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi z prawem do wykonywania zawodu na stanowisku Dietetyk oraz ambasadorka zdrowego stylu życia. Już w czasie studiów zdobywałam doświadczenie zawodowe pracując w Szpitalu Klinicznym na wielu oddziałach i nie tylko. Dietetyka jest moja pasją. Pomagam innym w sposób racjonalny i zdrowy pozbyć się zbędnych kilogramów oraz zmienić nawyki żywieniowe. Dobrze zbilansowana dieta poprawia nie tylko stan zdrowia ale również samopoczucie. Świadomość, że pomagam innym ludziom osiągnąć idealną dla nich sylwetkę daje mi ogromną satysfakcję. Jestem pewna, że większość z Was jest świadoma tego, iż nieodzownym elementem zdrowego stylu życia, obok zbilansowanej diety, jest regularna aktywność fizyczna. Jak wiadomo, masa mięśniowa maleje co rok o 1–2 %, za to zwiększa się tkanka tłuszczowa. Aktywność fizyczna w dużym stopniu przyczynia się do tego, ze ta pierwsza się rozwinie, a druga zacznie znikać. Połączenie racjonalnej diety z wysiłkiem fizycznym jest niezastąpionym lekarstwem na choroby obecnych czasów. Dlatego mam nadzieję, że każda z nas, znajdzie w swoim napiętym grafiku te 30 minut, które będzie mogła przeznaczyć na gimnastykę, trening, inwestycję w swoje zdrowie, wygląd i świetne samopoczucie.

Sylwia Kobus

Sylwia Kobus , Trenerka

Ze sportem jestem związana od najmłodszych lat. Byłam szczypiornistką przez 6 lat niestety ze względu na kontuzję musiałam przerwać swoją przygodę z piłką ręczną. W swoim życiu przebiegłam również kilka maratonów. Chcę zachęcić duchem sportowym wszystkie panie. Uważam, że aktywność fizyczna powinna być ważną częścią życia wszystkich kobiet niezależnie od wieku. i warunków fizycznych. " Chcieć to móc" - to moje motto którym kieruję się każdego dnia. Najważniejsze żeby czerpać z tego radość a Mrs. Sporty daje taką możliwość.

Karol Wielgosz

Karol Wielgosz, Trener

Kocha sport. Od najmłodszych lat trenuje sztuki walki. Jest zawodnikiem i trenerem Taekwondo. W tej dziedzinie jest wielokrotnym Mistrzem Polski we wszystkich kategoriach wiekowych. Dba o zdrowy styl życia i odżywiania, interesuje się dietetyką sportową. W Mrs. Sporty każda z Pań pod opieką Karola może liczyć na bezpieczny trening w przyjaznej atmosferze.

Kinga Dąbkowska

Kinga Dąbkowska, Trener

Sport jest nieodłącznym elementem w moim życiu - towarzyszy mi odkąd pamiętam. Nie potrafię usiedzieć w miejscu, już jako mała dziewczynka biegałam za piłką z chłopcami, a wieku nastoletnim grałam w klubie piłkarskim i siatkarskim. Potrafię odnaleźć się w każdej dyscyplinie sportowej, znam się na technikach samoobrony. Jestem absolwentką Uniwersytetu warmińsko -mazurskiego. Ukończyłam renomowany kurs trenera personalnego – największe doświadczenie mam w treningach siłowych. Ci co mnie znają, wiedzą, że lubię porządny wycisk w połączeniu z dyscypliną. Chcę się dalej rozwijać, poszerzać wiedzę i nabierać doświadczenia, ponieważ fakt, że mogę pomóc komuś osiągnąć cel sylwetkowy, zdrowotny, bądź wywołać po prostu uśmiech na czyjejś twarzy jest dla mnie największą nagrodą!

Rafał Olbryś

Rafał Olbryś, Trener

Rafał- mgr Wydziału Nauki o Żywności w Olsztynie na kierunku Technologia Żywności i Żywienie Człowieka. Od 2016 roku jestem aktywnym członkiem Sekcji Trójboju Siłowego UWM. Ukończyłem kurs w ProFi Fitness School uzyskując tytuł Trenera Personalnego z międzynarodowymi uprawnieniami REPS. Dodatkowo ukończyłem szkolenia dotyczące: programowania treningu dla pań, ćwiczeń na mięsnie pośladkowe oraz planowania treningów siłowych na poziomie pierwszym i drugim w Strength Coach Certification. Jestem osobą z pasja do treningu, która stawia na ciągły rozwój w tej dziedzinie.

Trening próbny

DARMOWY TRENING PRÓBNY

Czy jesteś zainteresowana naszym programem żywieniowym? *

Krok 1 z 3

Kontakt z klubem

ZADAJ NAM TWOJE PYTANIA

CHĘTNIE POMOŻEMY CI W KAŻDEJ KWESTII
Zamknij menu