Zaufanie jest podstawą każdej współpracy.

Nieważne, czy jesteś doświadczoną sportsmenką, czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem: krok po kroku doprowadzimy cię do realzacji Twojego celu.

Osiągnięcie własnych indywidualnych celów jest ważniejsze niż bicie rekordów świata. Dla nas nie liczy się rywalizacja, tylko Twoje postępy: Twoja optymalna waga, Twoja energia i Twoje zdrowie. U nas staniesz się tą osobą, którą zawsze chciałaś być!

Nasz zespół

Zaufanie to podstawa.

Kornel Wiśniewski

Kornel Wiśniewski , WŁAŚCICIEL KLUBU MRS. SPORTY OLSZTYN-OSIEDLE GRUNWALDZKIE

Sport zawsze odgrywał ważną role w moim życiu. Od czasów szkoły podstawowej byłem zawsze otwarty na wszelkie dziedziny sportu. Z początku była to piłka siatkowa, indiaca, później bieganie i oczywiście treningi siłowo-wytrzymałościowe. Nie potrafiłem rozstać się ze sportem, dlatego też zdecydowałem się na otwarcie klubu sportowego w Olsztynie. Dlaczego Mrs. Sporty? Forma aktywności jaką proponuje klub jest bezpieczna dla Pań w każdym wieku a nawet dla osób z problemami zdrowotnymi. Pracuje się tu na urządzaniach hydraulicznych, które zapewniają, to że opór podczas ćwiczeń dostosowuje się do umiejętności oraz możliwości wysiłkowych osoby ćwiczącej. Możnaby to porównać do ćwiczeń w wodzie - mięśnie wzmacniane są bez nadmiernego obciążania stawów i kręgosłupa. Mrs. Sporty przede wszystkim sprawia że każda z klubowiczek może poczuć się silniejszą i piękniejszą kobietą, uśmiechniętą mamą i sprawną babcią ;) Mrs. Sporty w Olsztynie to miejsce, w którym czuję, że się rozwijam, odnajduję i że robię coś dobrego dla kobiet. Chcę, aby ten klub fitness był miejscem, gdzie przychodzi się z przyjemnością. Dołożę wszelkich starań wraz ze swoimi trenerami, aby każda z Pań mogła osiągnąć postawione sobie cele zdrowotne lub sportowe.

Angelika Wiśniewska

Angelika Wiśniewska , Dietetyk

Dietetyk

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi z prawem do wykonywania zawodu na stanowisku Dietetyk oraz ambasadorka zdrowego stylu życia. Już w czasie studiów zdobywałam doświadczenie zawodowe pracując w Szpitalu Klinicznym na wielu oddziałach i nie tylko. Dietetyka jest moja pasją. Pomagam innym w sposób racjonalny i zdrowy pozbyć się zbędnych kilogramów oraz zmienić nawyki żywieniowe. Dobrze zbilansowana dieta poprawia nie tylko stan zdrowia ale również samopoczucie. Świadomość, że pomagam innym ludziom osiągnąć idealną dla nich sylwetkę daje mi ogromną satysfakcję. Jestem pewna, że większość z Was jest świadoma tego, iż nieodzownym elementem zdrowego stylu życia, obok zbilansowanej diety, jest regularna aktywność fizyczna. Jak wiadomo, masa mięśniowa maleje co rok o 1–2 %, za to zwiększa się tkanka tłuszczowa. Aktywność fizyczna w dużym stopniu przyczynia się do tego, ze ta pierwsza się rozwinie, a druga zacznie znikać. Połączenie racjonalnej diety z wysiłkiem fizycznym jest niezastąpionym lekarstwem na choroby obecnych czasów. Dlatego mam nadzieję, że każda z nas, znajdzie w swoim napiętym grafiku te 30 minut, które będzie mogła przeznaczyć na gimnastykę, trening, inwestycję w swoje zdrowie, wygląd i świetne samopoczucie.

Ewa Najmowicz

Ewa Najmowicz, Trener Personalny

Poznajcie Ewę naszą nową trenerkę????- jest przesympatyczną, zdolną i pełnę enrgii kobietą. Absolwentka Wydziału Nauk Społecznych i Sztuki Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie. Wieloletni instruktor tańca, rekreacji ruchowej oraz fitness. Ewa jest doświadczonym trenerem personalnym. Aktywnie uczestniczyła w wielu szkoleniach, warsztatach, turniejach czy pokazach zarówno z branży fitness, jak i tanecznych. Zdobyła ponad 30 certyfikatów, uprawniających do prowadzenia różnych form taneczno–ruchowych, tj. m.in.: instruktor aqua-aerobicu, nordic-walking, pilates z elementami jogi, zajęcia prozdrowotne tj. np. Zdrowy kręgosłup, czy dietetyka i żywienie w fitness. EWA cieszymy się, że z nami jesteś❤️

Trening próbny

DARMOWY TRENING PRÓBNY

Czy jesteś zainteresowana naszym programem żywieniowym? *

Krok 1 z 3

Kontakt z klubem

ZADAJ NAM TWOJE PYTANIA

CHĘTNIE POMOŻEMY CI W KAŻDEJ KWESTII
Zamknij menu