ODCHUDZANIE I ĆWICZENIA ODCHUDZAJĄCE – TEMAT, KTÓRY nas kobiety INTERESUJE

Miliony kobiet chciałoby wiedzieć w jaki sposób pozbyć się zbędnej wagi – najchętniej bez wyrzeczeń. W jaki sposób wytrzymać w swoich postanowieniach, jak nieustannie się motywować, a po osiągnięciu założonego celu – jak utrzymać wymarzoną wagę? Jakie ćwiczenia odchudzające wybierać? Koncepcja Mrs.Sporty to odpowiedź na te wszystkie pytania.

 

Chcemy podzielić się z Tobą naszą wiedzą. Dzięki temu łatwiej będzie Ci osiągnąć założone cele.

SPRAWDŹ SAMA! 

Zaczynamy

SCHUDNIJ I UTRZYMAJ WAGĘ POPRZEZ ĆWICZENIA ODCHUDZAJĄCE

Jeżeli chcesz zrzucić kilogramy, możesz skorzystać z prostego sposobu prowadzącego prosto do celu: zbuduj masę mięśniową. Mięśnie spalają tłuszcz i kształtują Twoje ciało. Dlatego w procesie utraty masy ciała bardzo ważne są ćwiczenia odchudzające.

Nawet wtedy, gdy nie trenujesz, lecz po treningu wypoczywasz na kanapie. Mięśnie działają jak piece – potrzebują energii przez 24 godziny na dobę.

Każdy dodatkowy kilogram mięśni oznacza, że spalasz 1,5 kg tłuszczu więcej niż poprzednio. Właśnie dlatego budowanie masy mięśniowej jest centralnym punktem skutecznej koncepcji Mrs.Sporty.

SPALANIE TŁUSZCZU – UTRATA WAGI

Tłuszcz jest spalany w mięśniach. W Mrs.Sporty spalanie tłuszczu rozpoczyna się już w pierwszej minucie i nie zmniejsza się przez cały, 30-minutowy trening. 

To oznacza wysoką wydajność. Dzięki aktywnym przerwom Twój puls pozostaje wysoki. W ten sposób zużywasz energie, którą mięśnie pobierają z zapasów tłuszczu. 

 

Dzięki tzw. „efektowi spalania dodatkowego” po treningu podstawowa ilość poboru energii przez mięśnie pozostaje  nadal wysoka. 

MIĘŚNIE ŻYWIĄ SIĘ TŁUSZCZEM

Treningi w klubach Mrs.Sporty koncentrują się na mięśniach tułowia. Masa mięśniowa jest budowana powoli, utrzymuje się jednak przez długi czas. W ten sposób uruchamia się pozytywna spirala: trening dużych partii mięśni prowadzi do spalania większej ilości tłuszczu nie tylko w trakcie jego trwania, lecz także i po jego zakończeniu. Im większa jest Twoja masa mięśniowa, tym więcej spalasz tłuszczu, ponieważ podstawowa ilość poboru energii długotrwale się zwiększa. 

 

Mięśnie „odżywiają się” Twoimi zapasami tłuszczu oraz kaloriami, które przyjmujesz.

UTRATA WAGI – TAK TO DZIAŁA W MRS.SPORTY

Nasz program został stworzony i optymalnie dopasowany do potrzeb kobiet. Z tym programem bez problemu osiągniesz swoją wymarzoną wagę. 

4 KROKI DO TWOJEGO SUKCESU:   

Mięśnie

  • Mięśnie to jedyny organ ciała, który spala tłuszcz.
  • Mięśnie potrzebują energii, którą pobierają 24 godziny na dobę.

Większe spalanie tłuszczu

  • Mięśnie powodują większe spalanie tłuszczu.
  • Dlatego koncepcja Mrs.Sporty koncentruje się na mięśniach.

Delikatny trening

  • Podczas treningu masa mięśniowa jest delikatnie budowana. 
  • W Mrs.Sporty już od pierwszej minuty spalasz tłuszcz mięśniowy.

Lepsze wyniki i efekt długotrwałego spalania tłuszczu

Podczas treningu obwodowego występują jedynie aktywne przerwy: utrzymujesz  wysoki puls, dzięki czemu przez cały 30-minutowy trening spalanie tłuszczu utrzymuje się na wysokim poziomie. 

 

Mięśnie brzucha i grzbietu to duże partie. W trakcie treningu oraz po jego zakończeniu spalają zatem dużą ilość kalorii.

UTRATA WAGI – ZYSKAJ WYŻSZĄ JAKOŚĆ ŻYCIA

GDY TRACISZ WAGĘ, ZYSKUJESZ JAKOŚĆ ŻYCIA

Uzyskać wymarzoną wagę i utrzymać ją przez długi czas – to Twój cel, który osiągniesz z Mrs.Sporty!

Zdrowie

Mniejsza ilość tłuszczu i większa masa mięśniowa zmniejsza zagrożenie chorobami krążenia wieńcowego i metabolicznymi.

Silne plecy

Zbudowana przez Ciebie masa mięśniowa wspiera plecy i stawy. W ten sposób skurcze, problemy z dyskiem czy bóle pleców przejdą do przeszłości. 

Pożegnaj się z tłuszczem brzusznym

W Mrs.Sporty trenujesz przede wszystkim mięśnie stabilizujące, czyli mięsnie brzucha i tułowia. W ten sposób znika głownie niezdrowy tłuszcz brzuszny. 

POSTAWA

Dzięki nowym mięśniom polepsza się Twoja sylwetka, lepiej się czujesz i promieniejesz.

Anty-Aging

Odchudzanie działa jak terapia odmładzająca. Łatwiej i zwinniej się poruszasz i znów możesz powrócić do ładnych ubrań podkreślających Twoją figurę. 

Zacznij teraz!

Pewność siebie

W jędrnym, smukłym ciele czujesz się lepiej i masz większą pewność siebie.

Włącz turbo-odchudzanie!

Natomiast Mrs.Sporty opracowała program utraty wagi, który umożliwia długotrwałe odchudzanie i utrzymanie swojej wymarzonej wagi. Ten program to połączenie ruchu ze zdrowym, wyważonym odżywianiem. 

Przez cały czas wspiera Cię Twój osobisty trener. Razem z Tobą układa program ruchowo-żywieniowy, który umożliwi Ci osiągnięcie Twoich indywidualnych celów. Trener doradza Ci i wspiera Cię. 

WYPRÓBUJ!
Zaczynamy

TOWARZYSZYMY CI
W DRODZE DO WYMARZONEJ WAGI

Badania potwierdzają: droga do wymarzonej wagi to połączenie wydajnego treningu, żywienia i opieki trenera. Dlatego wspieramy Cię podczas odchudzania. 

W Mrs.Sporty zawsze towarzyszy Ci Twój osobisty trener. Wspólnie z Tobą tworzy program treningowo-żywieniowy i wyznacza optymalne dla Ciebie cele pośrednie prowadzące do głównego celu: wymarzonej wagi. 

Trener doradza Ci i motywuje Cię. W ten sposób osiągniesz cel, który sobie wyznaczyłaś.

Już teraz zarezerwuj termin spotkania
Zamknij menu