Zaufanie jest podstawą każdej współpracy.

Nieważne, czy jesteś doświadczoną sportsmenką, czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem: krok po kroku doprowadzimy cię do realzacji Twojego celu.

Osiągnięcie własnych indywidualnych celów jest ważniejsze niż bicie rekordów świata. Dla nas nie liczy się rywalizacja, tylko Twoje postępy: Twoja optymalna waga, Twoja energia i Twoje zdrowie. U nas staniesz się tą osobą, którą zawsze chciałaś być!

Nasz zespół

Zaufanie to podstawa.

Mrs.Sporty Saska Kępa

Mrs.Sporty Saska Kępa

Anna Sobolewska

Anna Sobolewska, Właścicielka/ Trener personalny

Właścicielka klubu Mrs.Sporty. Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Instruktor sportu i rekreacji, specjalizacja kulturystyka oraz kinezygerontoprofilaktyka. Klub Mrs.Sporty otworzyłam z myślą o kobietach w Polsce, które zawsze chciały zrobić coś wyłącznie dla siebie. Każda z nas potrzebuje ruchu, poprawienia kondycji i polepszenia samopoczucia, a klub Mrs.Sporty jest połączeniem wszystkiego czego kobiety pragną.

Ola Kilianek

Ola Kilianek, Manager klubu, Trener personalny

Magister Wychowania Fizycznego, absolwentka Warszawskiego AWFu. Dyplomowany instruktor Kulturystyki, Piłki Ręcznej i Kinezygerontoprofilaktyki.

Ze sportem związana od najmłodszych lat. Przygodę z Mrs.Sporty rozpoczęła 8 lat temu i realizuję się w niej w 100%. "Praca w Mrs.Sporty daje mi szalenie dużo satysfakcji. Od kilku lat obserwuję niesamowite przemiany Klubowiczek i to daje mi bardzo dużą dawkę motywacji i utwierdza mnie w przekonaniu, że chcieć to móc :)"

Aleksandra Tylińska

Aleksandra Tylińska, Trener personalny

Mam na imię Ola, Aleksandra. Ruch I taniec od zawsze były moim żywiołem. Od ponad 20 lat związana byłam z zajęciami fitness jako klientka, a od 2 lat jestem instruktorem Sportu o specjalności fitness leg. 23809/PAS/2019. Bardzo lubię zajęcia ze stepem, a od roku zgłębiam wiedzę z zajęć mentalnych. Kocham Naturę, Piękno, Muzykę, Film, Teatr!..Cisza to oddech dla mojej duszy i ciała..

Kinga Szewczuk

Kinga Szewczuk, Trener personalny

Martyna Czarnecka

Martyna Czarnecka, Trener personalny

Trening próbny

DARMOWY TRENING PRÓBNY

Czy jesteś zainteresowana naszym programem żywieniowym? *

Krok 1 z 3

Kontakt z klubem

ZADAJ NAM TWOJE PYTANIA

CHĘTNIE POMOŻEMY CI W KAŻDEJ KWESTII
Zamknij menu