Zaufanie jest podstawą każdej współpracy.

Nieważne, czy jesteś doświadczoną sportsmenką, czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem: krok po kroku doprowadzimy cię do realzacji Twojego celu.

Osiągnięcie własnych indywidualnych celów jest ważniejsze niż bicie rekordów świata. Dla nas nie liczy się rywalizacja, tylko Twoje postępy: Twoja optymalna waga, Twoja energia i Twoje zdrowie. U nas staniesz się tą osobą, którą zawsze chciałaś być!

Nasz zespół

Zaufanie to podstawa.

Anna Sobolewska

Anna Sobolewska

Zespół Mrs.Sporty

Zespół Mrs.Sporty

Anna Sobolewska

Anna Sobolewska, Właściciel / Trener personalny

Dyrektor klubu Mrs.Sporty. Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Instruktor sportu i rekreacji, specjalizacja kulturystyka. Klub Mrs.Sporty otworzyłam z myślą o kobietach w Polsce, które zawsze chciały zrobić coś wyłącznie dla siebie. Każda z nas potrzebuje ruchu, poprawienia kondycji i polepszenia samopoczucia, a klub Mrs.Sporty jest połączeniem wszystkiego czego kobiety pragną.

Ola Kilianek

Ola Kilianek, Trener personalny

Magister Wychowania Fizycznego, absolwentka Warszawskiego AWFu. Dyplomowany instruktor Kulturystyki i Piłki Ręcznej.

Ze sportem związana od najmłodszych lat. Przygodę z Mrs.Sporty rozpoczęła 3 lata temu i realizuję się w niej w 100%. "Praca w Mrs.Sporty daje mi szalenie dużo satysfakcji. Od kilku lat obserwuję niesamowite przemiany Klubowiczek i to daje mi bardzo dużą dawkę motywacji i utwierdza mnie w przekonaniu, że chcieć to móc :)"

Agnieszka Filipczak

Agnieszka Filipczak, Trener personalny

Ze sportem związana już od najmłodszych lat. Swoje zamiłowanie realizowała przez uczestnictwo w zawodach sportowych. Absolwentka wychowania fizycznego i gimnastyki korekcyjnej, oraz instruktor fitnessu i pływania. Jej największą pasją jest taniec. Interesuje się muzyką, psychologią i pedagogiką. Lubi pracę z ludźmi i kontakt z drugim człowiekiem. Nie znosi rutyny, pragnie ciągle się rozwijać!

Magdalena Błachnio

Magdalena Błachnio, Trener personalny

Fizjoterapeutka, absolwentka wydziały rehabilitacji AWF w Warszawie. Ukończyła kurs instruktora Pilates oraz PNF podstawowy, interesuje się sportem. Uważa, że dzień bez treningu to dzień stracony. Stara się by każdy trening był wyjątkowy i energiczny.

Bożena Kopeć

Bożena Kopeć, Trener personalny

Od małego związana ze sportem. Najpierw tenis stołowy, później siatkówka. Obecnie kibic reprezentacji Polski w piłce siatkowej mężczyzn. Absolwentka Warszawskiego AWFu. Od pewnego czasu zmagająca się z insulinopornością. Testuje nowe pomysły na zdrowe odżywianie. Obecnie studentka studiów magisterskich na Warszawskim AWFie.

Maja Gruza

Maja Gruza, Trener personalny

Iwona Sienkiewicz

Iwona Sienkiewicz, Trener personalny

Trening próbny

DARMOWY TRENING PRÓBNY

Czy jesteś zainteresowana naszym programem żywieniowym? *

Krok 1 z 3

Kontakt z klubem

ZADAJ NAM TWOJE PYTANIA

CHĘTNIE POMOŻEMY CI W KAŻDEJ KWESTII
Zamknij menu