Zaufanie jest podstawą każdej współpracy.

Nieważne, czy jesteś doświadczoną sportsmenką, czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem: krok po kroku doprowadzimy cię do realzacji Twojego celu.

Osiągnięcie własnych indywidualnych celów jest ważniejsze niż bicie rekordów świata. Dla nas nie liczy się rywalizacja, tylko Twoje postępy: Twoja optymalna waga, Twoja energia i Twoje zdrowie. U nas staniesz się tą osobą, którą zawsze chciałaś być!

Nasz zespół

Zaufanie to podstawa.

Anna Sobolewska

Anna Sobolewska

Zespół Mrs.Sporty

Zespół Mrs.Sporty

Anna Sobolewska

Anna Sobolewska, Właściciel / Trener personalny

Dyrektor klubu Mrs.Sporty. Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Instruktor sportu i rekreacji, specjalizacja kulturystyka. Klub Mrs.Sporty otworzyłam z myślą o kobietach w Polsce, które zawsze chciały zrobić coś wyłącznie dla siebie. Każda z nas potrzebuje ruchu, poprawienia kondycji i polepszenia samopoczucia, a klub Mrs.Sporty jest połączeniem wszystkiego czego kobiety pragną.

Ola Kilianek

Ola Kilianek, Trener personalny

Magister Wychowania Fizycznego, absolwentka Warszawskiego AWFu. Dyplomowany instruktor Kulturystyki i Piłki Ręcznej.

Ze sportem związana od najmłodszych lat. Przygodę z Mrs.Sporty rozpoczęła 3 lata temu i realizuję się w niej w 100%. "Praca w Mrs.Sporty daje mi szalenie dużo satysfakcji. Od kilku lat obserwuję niesamowite przemiany Klubowiczek i to daje mi bardzo dużą dawkę motywacji i utwierdza mnie w przekonaniu, że chcieć to móc :)"

Agnieszka Filipczak

Agnieszka Filipczak, Trener personalny

Ze sportem związana już od najmłodszych lat. Swoje zamiłowanie realizowała przez uczestnictwo w zawodach sportowych. Absolwentka wychowania fizycznego i gimnastyki korekcyjnej, oraz instruktor fitnessu i pływania. Jej największą pasją jest taniec. Interesuje się muzyką, psychologią i pedagogiką. Lubi pracę z ludźmi i kontakt z drugim człowiekiem. Nie znosi rutyny, pragnie ciągle się rozwijać!

Bożena Kopeć

Bożena Kopeć, Trener personalny

Od małego związana ze sportem. Najpierw tenis stołowy, później siatkówka. Obecnie kibic reprezentacji Polski w piłce siatkowej mężczyzn. Absolwentka Warszawskiego AWFu. Od pewnego czasu zmagająca się z insulinopornością. Testuje nowe pomysły na zdrowe odżywianie. Obecnie studentka studiów magisterskich na Warszawskim AWFie.

Trening próbny

DARMOWY TRENING PRÓBNY

Czy jesteś zainteresowana naszym programem żywieniowym? *

Krok 1 z 3

Kontakt z klubem

ZADAJ NAM TWOJE PYTANIA

CHĘTNIE POMOŻEMY CI W KAŻDEJ KWESTII
Zamknij menu