Zostań partnerem franczyzowym i napisz własną historię sukcesu

z wielokrotnie nagradzanym liderem rynku

Mrs.Sporty przez 3 lata z rzędu otrzymywał tytuł najlepszego systemu franczyzowego z Niemczech. Współpracujemy z ok. 450 partnerami franczyzowymi, którzy zarządzają ponad 550 klubami, do których uczęszcza 200 tysięcy klubowiczek. Dajemy szansę osobom przedsiębiorczym na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej i osiągnięcie zawodowej niezależności.  Pomimo szybkiego rozwoju marki nadal istnieje popyt dla kolejnych 300 klubów Mrs.Sporty, w tym nawet dla 100 w Polsce.

Zostań partnerem franczyzowym

Są Państwo pod wrażeniem tego, w jak wielkim stopniu sport i zdrowe odżywianie wpływają na zdrowie i samopoczucie każdego człowieka? Odpowiada Państwu wysoka jakość i poziom obsługi, będące częścią koncepcji Mrs.Sporty? Szukają Państwo niezwykłych wyzwań? Jeśli tak, właśnie teraz mają Państwo szansę, aby zacząć działać na własny rachunek!

Wystarczy dołączyć do największej europejskiej sieci klubów sportowych i skorzystać ze sprawdzonego know-how oraz z doświadczeń ponad 450 partnerów franczyzowych, którzy przeszli tę samą drogę.

Jako partner dynamicznego i doświadczonego zespołu Mrs.Sporty otworzą Państwo własny klub sportowy i staną się jednym z nas. Skuteczna koncepcja Mrs.Sporty, niewielkie koszty początkowe i wysoki próg rentowności ułatwią Państwu drogę do sukcesu biznesowego.

Są Państwo gotowi? Warto już teraz zarezerwować sobie teren działania pod własny klub Mrs.Sporty! 

Koncepcja franczyzy Mrs.Sporty

Najważniejsze pytania

Oto odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące koncepcji franczyzowej Mrs.Sporty. W przypadku dalszych pytań i chęci uzyskania bardziej szczegółowych odpowiedzi prosimy o bezpośredni kontakt z nami. Serdecznie zapraszamy!

Najważniejsze pytania

Zalety współpracy z Mrs.Sporty:

  • Własna działalność gospodarcza przy niewielkim kapitale początkowym.
  • Unikalny produkt oparty na połączeniu koncepcji treningowej i koncepcji odżywiania, systematycznie dostosowywany do zmieniających się potrzeb rynkowych.
  • Regularne wsparcie Akademii Mrs.Sporty – zarówno przed otwarciem klubu, jak i w trakcie jego działalności.
  • Efektywna koncepcja cenowa i model biznesowy.
  • Analiza lokalizacji i projekt wyposażenia klubu.
  • Szczególne wsparcie w okresie przedsprzedażny i unikalna koncepcja otwarcia klubu.
  • Udostępnienie najskuteczniejszych argumentów i technik pozyskiwania klubowiczek.
  • Biznes w dynamicznie rozwijającej się branży.
Sprawdź optymalną lokalizację dla Twojego klubu!

Historie sukcesu naszych partnerów franczyzowych

Tutaj dowiedzą się Państwo, w jaki sposób decyzja o założeniu własnej firmy zmieniła życie naszych partnerów franczyzowych. Jeżeli rozważają Państwo taki sam krok i chcieliby Państwo otworzyć własny klub Mrs.Sporty, zamieszczone tu historie z pewnością Państwa do tego zachęcą. A może nadal zastanawiają się Państwo nad tym, czy nadają się do tego, aby prowadzić własny biznes?

Historie sukcesu

System franczyzowy Mrs.Sporty

Rozpocznij swoją własną historię sukcesu z systemem franczyzowym Mrs.Sporty. Skonsultuj się niezobowiązująco z naszym ekspertem. 

Paulina Kruszewska-Zelman

Tel.: +48 882 075 681

E-Mail: pkruszewska-zelman@mrssporty.com

Formularz kontaktowy
Zamknij menu