Koncepcja treningowa Mrs.Sporty

Skuteczna, krótka, zróżnicowana i indywidualna.

Twój trening dla kobiet w klubie Mrs.Sporty

Koncepcja treningowa zawiera zróżnicowany trening dla kobiet o charakterze siłowo-wytrzymałościowym i jest odpowiednia dla pań w każdym wieku. Nie ma znaczenia czy dopiero zaczynasz swoją przygodę ze sportem czy jesteś doświadczoną sportsmenką - odpowiednio dopasujemy Twój trening do Twoich potrzeb i celów.

Podczas treningu mięśnie są odpowiednio obciążone, tempo jest dostosowane do Twojej kondycji. Taki zrównoważony trening w połączeniu z indywidualną opieką naszych trenerów zapewnia maksymalne efekty treningowe.

Ustawienie urządzeń hydraulicznych w obwodzie zapewnia odpowiednie zróżnicowanie faz obciążenia (trening siłowy) i odciążenia (treningiem aerobowy). Zaangażowanie wszystkich grup mięśni zapewnia  kompleksowy trening całego ciała i widoczne efekty.

Wypróbuj teraz

Tak będzie wyglądać Twój trening w Mrs.Sporty!

Zindywidualizowany - regularny - dający wymierne efekty

Zawsze zaczynamy od indywidualnej rozmowy z trenerem i od twojego pierwszego treningu personalnego.  

Witamy serdecznie w klubie Mrs.Sporty. Chcemy Cię poznać i dowiedzieć się, co jest dla Ciebie ważne i jakie są Twoje cele.  Dlatego zawsze na początku przeprowadzamy kompleksowy wywiad. W ten sposób uzyskujemy najlepsze informacje dla zaprojektowania najbardziej efektywnego dla Ciebie treningu. Następnie wystarczy założyć strój sportowy i na własnej skórze przekonać się na czym polega trening w Mrs.Sporty.  

wypróbuj trening dla kobiet w Mrs.Sporty - za darmo!

Zacznij już teraz!

Nie żałujemy czasu
na regularne spotkania kontrolne

Chcemy wiedzieć czy jesteś zadowolona i czy jesteś usatysfakcjonowana ze swoich celów. Dlatego co 4-6 tygodni chcielibyśmy spotkać się z Tobą aby jeszcze lepiej zoptymalizować  plan Twojego treningu lub określić nowe cele. Być może będziesz chciała zrobić coś specjalnie dla płaskiego brzucha lub wzmocnienia  nóg.  Nie ma problemu -  zdefiniujemy Twój  trening na nowo.

3 razy 30 minut - optymalny trening dla kobiet

Badania potwierdzają, że 30-minutowy trening w klubie Mrs.Sporty jest najskuteczniejszym sposobem osiągnięcia Twoich indywidualnych celów. Polecamy treningi od 2 do 3 razy w tygodniu.  
Ważne jest jednak, aby treningi rozłożyć w tygodniu jak najbardziej równomiernie.  Przerwy na regenerację są niezbędne dla osiągnięcia sukcesu!  Powinnaś zatem trenować co drugi, względnie co trzeci dzień.  Niewielka długość jednostek treningowych i elastyczne terminy rozpoczęcia treningu pozwalają skutecznie zintegrować treningi z twoimi codziennymi zajęciami.

Wspólne świętowanie sukcesów!

Obserwuj swój organizm i śledź swoje postępy - w końcu nic nie motywuje nas bardziej niż świadomość osiągnięcia sukcesu!  W ten sposób motywacja przed kolejnym treningiem będzie jeszcze większa.

Przekonaliśmy Cię już do wzięcia udziału w pierwszym treningu?

Nie ma nic prostszego! Wystarczy abyś wzięła ze sobą ręcznik, coś do picia, buty sportowe, wygodny strój sportowy oraz pozytywne nastawienie.

więcej

Na swój pierwszy trening w Mrs.Sporty możesz umówić się bez wychodzenia z domu. Skorzystaj z formularza poniżej.

Trening próbny

Rytm treningowy przeciwko efektowi jo-jo.

Optymalny balans obciążenia i odpoczynku.  
Po dniu wolnym zasoby energii są odnowione, a ciało jest w pełni przygotowane do kolejnych ćwiczeń.

  • Między nami kobietami

    Nie należy lekceważyć zbawiennego oddziaływania treningu w małej grupie - to kolejny czynnik sukcesu w Mrs.Sporty.  Kobiety najlepiej motywują się wzajemnie. Lenistwo nie ma tutaj żadnych szans. Bądź razem z nami! Zgłoś się już dziś na trening próbny.

    Zaczynamy!
Zamknij menu