Osiągaj cele wraz ze swoim trenerem personalnym

Każda z nas chciała by mieć go tylko dla siebie. Jaki jednak powinien być idealny trener. Odpowiedź na to pytanie jest całkiem prosta:

Trener personalny gwarantuje Ci regularną ocenę Twoich postepów przez specjalistę z branży sportowej. Jest on dla Ciebie stale dostępny - motywuje i służy radą. W ten sposób trening jest idealnie dostosowany do możliwości Twojego organizmu. Ponadto, w Mrs.Sporty ćwiczysz razem z innymi kobietami, co dodatkowo pozytywnie wpływa na motywację. W ten sposób masz dostęp do idealnego połączenia treningu idywidualnego i zajęć grupowych.

Trening szyty na miarę zamiast standaryzowanej anonimowości - naturalnie z pomocą specjalistów z branży fitness.

Dla początkujących i profesjonalistek

Twoje dotychczasowe doświadczenie ze sportem jest bez znaczenia. Trener personalny dopasuje stopień trudności do Twojej kondycji. 

Sama zdefiniuj swoje indywidualne cele: idealna figura na plażę, rozbudowa masy mięśniowej, wytrzymałość, zdrowe plecy czy po prostu zdrowszy tryb życia... Decyzja należy do Ciebie! 

Na początek przeprowadzimy z Tobą kompleksową rozmowę wstępną, w trakcie której lepiej poznasz swojego trenera i określisz wspólnie z nim poziom swojej sprawności i cele, które chcesz zrealizować.

TWÓJ TRENER CZEKA NA CIEBIE!
Zaczynamy!

Dlaczego warto skorzystać z pomocy trenera personalnego w Mrs.Sporty?

Twój trener personalny pomoże Ci szybko i sprawnie realizować Twoje indywidualne cele - bez efektu jo-jo!

Wiele kobiet nie potrafi odnaleźć się w klubach fitness. Bardzo często wiele ćwiczeń jest wykonywanych nieprawidłowo, co zmniejsza szanse na osiągnięcie sukcesu, a nawet może być szkodliwe dla organizmu! Ze względu na brak indywidualnej opieki i związanego z nią poczucia bezpieczeństwa oraz brak widocznych efektów wiele kobiet rezygnuje z uprawiania sportu.

Zdajemy sobie sprawę z istotności profesjonalnej opieki w klubie fitness. Dlatego stawiamy na indywidualny trening w małej grupie. Dobry trener personalny zawsze dostosuje poziom trudności do możliwości klubowiczki i będzie nieustannie zwracać uwagę na prawidłowe wykonywanie ćwiczeń - w tym na odpowiednią postawę.

Zalety są oczywiste

Nasz trening personalny jest:
skuteczny - zindywidualizowany - elastyczny - motywujący

Wypróbuj już teraz!

Kwalifikacje naszych trenerów są dla nasz najważniejsze!

Nasz zespół nieustannie doszkala się w zakresie nowości w branży fitness, aby zagwarantować Ci wysoki poziom treningów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i sieci ponad 3 000 trenerów możemy Cię zapewić najlepszą opiekę w Twojej okolicy.

WYKSZTAŁCENIE
NASZYCH TRENERÓW

Wykształcenie ogólne z zakresu wychowania fizycznego, uzupełnione o wiedzę specjalistyczną dotyczącą treningu obwodowego i odżywiania. 

Dodatkowe kursy
i szkolenia

Dodatkowe kursy i szkolenia  - Każdy trener posiada wykształcenie wyższe i specjalistyczną wiedzę z zakresu treningu i odżywiania.

SZKOLENIA

Ciągły rozwoj kwalifikacji  i opieka zespołu specjalistów  z Akademii Mrs.Sporty.

Współpraca z renomowanymi instytutami

Jest to gwarancja najwyższej jakości naszych usług. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz sieci ponad 3.000 trenerów, możemy ci zapewnić najlepszego trenera w twojej okolicy.

Twój sukces to nasz cel

Dzięki indywidualnemu treningowi,  programowi żywieniowemu, odpowiedniemu dostosowaniu poziomu trudności i zróżnicowanemu doświadczeniu naszego zespołu trenerskiego osiągniesz swoje indywidualne cele i utrzymasz motywację!  

Poznaj Twojego trenera personalnego!

  • Zarezerwuj bezpłatny trening próbny już teraz

Zamknij menu