Stopka redakcyjna

Niniejsza stopka redakcyjna obowiązuje także dla strony na facebook  www.facebook.com/Mrs.Sporty
Niniejsza stopka redakcyjna obowiązuje także dla strony na twitter  www.twitter.com/MrsSportyGmbH
Niniejsza stopka redakcyjna obowiązuje także dla strony na YouTube Niniejsza stopka redakcyjna obowiązuje także dla strony Google+ plus.google.com/111638964633457410812
Niniejsza stopka redakcyjna obowiązuje także dla strony na Xing-Seite www.xing.com/companies/mrs.sportygmbh

Mrs.Sporty GmbH
Helmholtzstraße 2–9
GSG-Hof/Haus3/Aufgang K
10587 Berlin 


Prezes (Dyrektor Zarządzający) Niclas Bönström
 Tel.: +49 (0)30 308 305 5
Fax: +49 (0)30 308 305 4
e-mail: service@mrssporty.com 

Sąd Rejestrowy [District Court]: Amtsgericht Berlin Charlottenburg 
Nr rejestru handlowego [Commercial Register]: HR 97 155 B 
Numer identyfikacji podatku obrotowego: DE 245020333 

Odpowiedzialność za treści w rozumieniu § 55 Abs.2 RStV

Niclas Bönström
Mrs.Sporty GmbH
Helmholtzstr. 2-9 10587 Berlin

Disclaimer
ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TREŚCI 

Jako Mrs.Sporty GmbH stale dążymy do tworzenia naszej strony internetowej z najwyższą starannością i do utrzymania zawartości zawsze na aktualnym poziomie.  Jednakże, pomimo zachowania należytej staranności, nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za prawidłowość, kompletność i aktualność treści. 

Jako dostawca usług, Mrs.Sporty GmbH odpowiedzialny jest za jej własne informacje (treści) na niniejszych stronach na podstawie ogólnych przepisów prawa.  Jeśli Mrs.Sporty GmbH występuje jako dostawca usług w rozumieniu §§ 8 - 10 TMG, to jednak nie jest zobowiązany do monitorowania przekazywanych lub przechowywanych informacji.  Zobowiązanie do usunięcia lub zablokowania korzystania z informacji w ramach ogólnych przepisów prawa pozostają w mocy także w przypadku braku odpowiedzialności, jeśli  Mrs.Sporty GmbH uzyskał taka wiedzę.  W przypadku uzyskania wiedzy przez Mrs.Sporty GmbH o naruszeniu prawa lub gdy zostanie Mrs.Sporty GmbH zwrócona uwaga na takie naruszenie, to takie treści zostaną oczywiście natychmiast usunięte. 

ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA LINKI 

Jeśli nasza strona zawiera linki do zewnętrznych stron internetowych, top takie obce zawartości  zostały sprawdzone przed pierwszym umieszczeniem linku, celem określenia możliwego spowodowania  odpowiedzialności cywilnej lub karnej.  Linki do zewnętrznych stron internetowych umieszczane są tylko wtedy, gdy w momencie pierwszego umieszczenia linka nie są rozpoznawalne żadne treści sprzeczne z prawem. Ponieważ jednak w przypadku takich linków chodzi o tzw. dynamiczne odniesienie i  Mrs.Sporty GmbH nie ma wpływu na zawartość zewnętrznych stron internetowych, to w miarę upływu czasu mogą się pojawić zmiany, które  mogą prowadzić do nowej definicji odpowiedzialności. Jeśli Mrs.Sporty GmbH stwierdzi lub zostanie mu to wskazane przez strony trzecie, że taka zmiana miała miejsce, to natychmiast usunie taki  link.

PRAWA AUTORSKIE 

Treści strony internetowej Mrs. Sporty chronione są prawami autorskimi.  Powielanie, modyfikacja, dystrybucja, przechowywanie i korzystanie z treści chronionych prawem autorskim, w szczególności tekstów, fragmentów tekstu lub zdjęć wymaga uzyskania uprzedniej zgody Mrs.Sporty GmbH.  Jeśli na stronie internetowej Mrs.Sporty GmbH udostępniane zostały (chronione prawem autorskim) treści osób trzecich, udzielenie zgody dotyczy tylko tych autorów.  Jeśli na stronie internetowej Mrs.Sporty GmbH wbrew oczekiwaniom naruszono prawa autorskie osób trzecich,to prosimy o poinformowanie nas o tym, a treści te zostaną natychmiast przez nas usunięte. 

Stan: Grudzień 2014 

Zamknij menu