O nas - Mrs.Sporty, wielokrotnie nagradzana koncepcja franczyzowa

W ŻADNYM INNYM MIEJSCU KOBIETY W KAŻDYM WIEKU
I NA KAŻDYM POZIOMIE SPRAWNOŚCI FITNESS NIE ZNAJDĄ TAK PROSTEJ I SKUTECZNEJ
KONCEPCJI TRENINGOWEJ DLA ZDROWEGO ŻYCIA PEŁNEGO ENERGII.

PRZEWODNIK INNOWACYJNY

dla kobiet w branży sportowej 

Mrs.Sporty jest liderem innowacji w branży sportowej i fitness dla kobiet.  Postawiłyśmy sobie za cel, aby zawsze o krok wyprzedzać naszą konkurencję.  

Nie chcemy spoczywać na laurach - ważny jest dla nas ciągły rozwój naszych koncepcji treningowej i żywieniowej oraz dopasowanie jej do aktualnych potrzeb kobiet.

Tym samym nieustannie wyznaczamy nowe standardy w całej branży fitness dla kobiet.  

Wcześniej byliśmy pierwszą firmą na rynku treningu obwodowego tylko dla kobiet w Niemczech a teraz jesteśmy liderem innowacji w zakresie najnowocześniejszej serii sprzętowej - trener Pixformance Smart - posiadamy ponad 550 klubów w 7 krajach, w których chcemy zaakcentować nowy wymiar treningu fitness.

Rozpocznij swoją karierę!

Od studentów aż do przedsiębiorców - Mrs.Sporty oferuje wiele różnych możliwości rozwoju zawodowego i kariery. Rozpocznij swoją karierę dla najcenniejszego celu: Dla zdrowia!

Zacznij teraz!

Otwórz swój własny klub!

Z Mrs.Sporty masz szansę zbudować swój własny biznes i zrealizować swoją wymarzoną karierę. Zostań swoim własnym szefem realizując wielokrotnie sprawdzoną koncepcję.

Przejdź do koncepcji franczyzowej

2014

NAGRODA W ZAKRESIE INNOWACJI I NOWEJ PREZENCJI NA RYNKU 

Mrs.Sporty zostaje uhonorowana nagrodą Franchise Award przez Niemiecki Związek Franczyzowy e.V. Przyczynami tego są wzrost, siła innowacji i zadowolenie partnerów franczyzowych.  Już trzeci raz z rzędu przedsiębiorstwo jest najlepszym systemem franczyzowym w Niemczech.  Mrs.Sporty wprowadza jako pierwszy klub sportowy trenera PIXFORMANCE Smart - nowy wymiar fitness, który uzyskały nagrodę FIBO Innovation Award 2014 ..

2013

PONOWNIE NAJLEPSZY SYSTEM FRANCZYZOWY W NIEMCZECH 

Mrs.Sporty zajmuje 1 miejsce wśród 50 najlepszych systemów franczyzowych w Niemczech (według magazynu przedsiębiorców "Impulse"). 

2012

NAJLEPSZY SYSTEM FRANCZYZOWY W NIEMCZECH I OTWARCIE 550  KLUBU 

Dzięki udanej obecności w telewizji w TV Format Undercover Boss Mrs.Sporty przyciągnął krajową uwagę i uzyskał pozytywne przyjęcie. 

Mrs.Sporty jest nr 1 w rankingu niemieckich systemów franczyzowych magazynu przedsiębiorców "Impulse".

Mrs.Sporty rozszerza działalność na Hiszpanię i świętuje otwarcie 550  klubu.

2011

ROZSZERZENIE DZIAŁALNOŚCI NA EUROPĘ WSCHODNIĄ 

Mrs.Sporty wzrasta w kierunku Europy wschodniej. – 3 nowe kluby w Warszawie i w Częstochowie oraz 2 kluby na Słowacji. 

Ranking Impulse: Mrs.Sporty jest najlepszym oferentem franczyzy w sektorze usług. 

Partnerka franczyzowa Simone Bauer otwiera w październiku swój klub w Konz w pobliżu Trier - jest klub nr 500.  Kluby Mrs.Sporty w Europie.

180 000 kobiet trenuje w klubach Mrs.Sporty.

2010

Nagroda Health Media Award „Komunikacja w przedsiębiorstwie i marketingu"

Nagroda FIBO Innovationsaward dla sprzętu treningowego Mrs.Sporty od TÜV Rheinland 

Nagroda Health Media Award Zdrowie Award w kategorii „Komunikacja w przedsiębiorstwie i marketingu" 

Nagroda Franchise Newcomer Award dla franczyzobiorcy Carina Dworak w Austrii 

Nagroda dla najlepszy pomysł na biznes  - Mrs.Sporty w Lipsku ma pięć lat. 

Mrs.Sporty posiada 444 klubów w 4 krajach i ponad 150 tysięcy zadowolonych członków.

2009

NASZE KLUBY OTRZYMUJĄ NOWY WYGLĄD I STYL

Magazyn Gewinn wybiera: „Mrs.Sporty znajduje się w pierwszej piątce najlepszych systemów franczyzowych w Austrii“

W 2009 roku otworzyliśmy 333  klub. Zanotowaliśmy największy przyrost ilości członków w wysokości ok. 100.000 zadowolonych kobiet. 

Nasze kluby mają nowy wygląd i styl - celem dalszego wzmocnienia prezencji marki.

W celu zwiększenia skuteczności koncepcji treningowej wprowadziliśmy w naszych klubach "Tygodnie Mrs.Sporty". 

2008

MIĘDZYNARODOWE ROZSZERZENIE DZIAŁALNOŚCI W AUSTRII, SZWAJCARII I WŁOSZECH 

W tym roku Mrs.Sporty wita pierwszych partnerów we Włoszech, Austrii i Szwajcarii i świętuje pierwsze otwarcia klubów z imponującą liczbą członków. 

Mrs.Sporty posiada obecnie ponad 200 klubów we wszystkich częściach Niemiec wraz z około 50.000 członków i każdego miesiąca dochodzi do tego wiele klubów sportowych także w innych częściach Europy. 

Wszystkie mają wspólny cel - sprawić, ze sport i zdrowe odżywianie stanie się naturalną częścią życia dla możliwie wielu kobiet.

Świętujemy najlepsze otwarcie klubu w naszej historii z 425 członkami klubu Kati Schlenzig we francuskim Buchholz.

2007

MAGAZYN IMPULSE: "SENSACYJNY SUKCES FIRMY ROKU 2007" 

Mrs.Sporty rośnie i rośnie! W międzyczasie Mrs.Sporty prowadzi 85 klubów w całych Niemczech i ma ponad 175 partnerów franczyzowych.

Po wyborze na najlepszą "Nową firmę franczyzową roku 2006" Mrs.Sporty zostaje wybrany w sierpniu 2007 roku w pojedynczej kompleksowej analizie niemieckiej branży franczyzowej na "Sensacyjny Sukces firmy roku 2007".  

Ponadto Mrs.Sporty świętuje w 2007 roku  najbardziej udane otwarcie klubu od momentu powstania - otwarcie klubu w Berlinie Pankow z 244 członkami w dniu otwarcia. 

2006

MAGAZYN GOSPODARCZY „OBIECUJĄCA NOWA FIRMA FRANCZYZOWA ROKU 2006“

Mrs.Sporty otrzymuje tytuł „Obiecująca nowa firma franczyzowa roku 2006“ od magazynu franczyzowego „Impulse" - Mrs.Sporty posiada już 46 klubów.

2005

PRZEDSTAWIENIE KONCEPCJI ZE STEFANIĄ GRAF
 PIERWSZE 8 KLUBÓW W NIEMCZECH.

Koncepcja szkolenia i opieki nad partnerami franczyzowymi zostaje ukończona w pierwszej połowie 2005 roku. 

W połowie 2005 roku została zaprezentowana publicznie po raz pierwszy koncepcja franczyzowa Mrs.Sporty wraz ze Stefanią Graf.  Zachwyca ona zwłaszcza kobiety, które nie znalazły jeszcze dla siebie żadne odpowiedniej oferty dotyczącej odżywiania i sportu oraz kobiety, które chciałyby coś coś zmienić w swoim środowisku lokalnym. 

Popyt na tego rodzaju model biznesowy znacznie przekracza oczekiwania zespołu Mrs.Sporty.  W październiku Stefanie Graf spotyka się po raz pierwszy z partnerami franczyzowymi Mrs.Sporty i omawia z nimi doświadczenia i sukcesy z klubów sportowych. 

ZAŁOŻYCIELE

MIĘDZYNARODOWY ZESPÓŁ EKSPERTÓW PRACUJĄCYCH ZE STEFANIĄ GRAF

Zespół założycieli grupy klubów fitness dla kobiet Mrs.Sporty odnosi sukcesy  w branży fitness i zdrowie od ponad 40 lat. Rozbudowuje między innymi jedną z największych grup fitness na świecie.

NICLAS BÖNSTRÖM

ZAŁOŻYCIEL I DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY MRS.SPORTY

Niclas Bönström od 1996 do 1999 wspierał rozwój organizacji sprzedaży Coca-Coli w Szwecji. Następnie zarządzał aktywnością firmy 24 Hour Fitness w Szwecji. W 2001 roku przejął 66 centrów fitness w Norwegii, a następnie na początku 2002 roku przeszedł do 24 Hour Fitness w Niemczech. 

W 2004 otworzył w berlińskiej dzielnicy Westend pierwszy klub Mrs.Sporty.

VALERIE BÖNSTRÖM

ZAŁOŻYCIEL I INICJATOR MRS.SPORTY

Valerie Bönström pracowała już w trakcie studiów informatycznych dla filmowej firmy produkcyjnej Regency Productions w Los Angeles i dla Deutsche Bank w Londynie. 

W 2000 roku rozpoczęła działalność jej własna firma, która specjalizuje się w doradztwie dotyczącym oprogramowania oraz w zarządzaniu projektami. Firma ma wśród swoich klientów takie firmy, jak IBM (Köln) i JP Morgan (Frankfurt).  Valerie Bönström ukończyła studia EMBA w Dubaju i Londynie (London Business School). 

MARK S. MASTROV

PREZES I ZAŁOŻYCIEL FIRMY 24 HOUR FITNESS

Mark Mastrov jest między innymi założycielem i prezesem California Fitness (Azja), Planet Fitness (Rosja i Szwecja), Chile Fit (Ameryka Południowa) i 24 Hour Fitness (USA). 24 Hour Fitness rozwinęła się pod jego kierownictwem do największej grupy fitness pod prywatnym kierownictwem na świeci.

STEFANIE GRAF

STEFANIE GRAF JEST NAJSŁYNNIEJSZĄ TENISISTKĄ WSZECHCZASÓW

W trakcie swojej kariery zdobyła w sumie 107 tytułów.  Przez osiem lat była nr 1.  Od 2001 roku jest żoną  tenisisty Andre Agassi i mieszka wraz z rodziną w Las Vegas (USA). 

Wspiera aktywnie swoją wiedzą (w zakresie treningu i zdrowego odżywiania) zespół założycielski Mrs.Sporty.  Bardzo leży jej na sercu, aby kobiety częściej uprawiały sport. 

Leonard B. C. Schlemm

ZAŁOŻYCIEL 24 HOUR FITNESS I CZŁONEK ZARZĄDU

Jest współzałożycielem i członkiem zarządu 24 Hour Fitness.  Jest także współzałożycielem i członkiem zarządu firmy Sila Holding, do której (między innymi) należy firma prowadząca największą grupę fitness w Rosji.  Ukończył studia MBA na Harvard Business School.

GIL FREEMANN

KONSULTANT FINANSOWY 24 HOUR FITNESS

Przez dziewięć lat pełnił funkcję dyrektora finansowego w 24 Hour Fitness.  Zajmował inne pozycje wyższego szczebla - w takich firmach jak np. The Chevys Mexican Restaurant, The Sharper Image Catalog, Pier 39 czy firma produkująca oprogramowanie EPYX.Od początku naszego powstania rozwijamy najbardziej indywidualny, najskuteczniejszy i najbardziej zrównoważony zindywidualizowany trening  dla kobiet w małej grupie. Umożliwia on wszystkim kobietom rozpoczęcie treningu bez specjalnych przygotowań i nagradza je w krótkim czasie poczuciem satysfakacji ze zrobienia czegoś tylko dla siebie!

Dzieję się tak dlatego, ponieważ potrzeby kobiet od zawsze znajdują się w centrum uwagi naszych ekspertów.  

Dowiedz się więcejNasza koncepcja treningu jest tak efektywna, że wystarczy jedynie 30 minut. My wiemy jak bardzo wypełnione bywają terminarze kobiet i jak wysokie są ich wymagania. Spełniamy je codziennie w ponad 550 klubach w Europie.

Dowiedz się więcejMrs.Sporty jest czymś więcej niż zwykłym klubem sportowym! To unikatowe miejsce, które zachęca kobiety dla regularnego poświęcenia tej poł godziny w ciągu dnia tylko dla siebie. Nie musisz się o nic martwić - nasz profesjonalny zespół trenerski zatroszczy się o Ciebie. Odpręż się i zapomnij o stresach dnia codziennego.   

Dowiedz się więcej


Rola Twojego indywidualnego eksperta oznacza dla nas stawianie sobie Twoich celów jako nasze własne. Już przy pierwszym treningu poczujesz, że bierzemy pod uwagę twoje życzenia i na bieżąco dostosowujemy do nich plan Twojego treningu.  Ponieważ Twoje oczekiwania i cele mogą się zmieniać,  będziemy prowadzić z Tobą regularne rozmowy dotyczące treningu i stopnia Twojej sprawności: Czy osiągnęłaś Twoje cele?  Czy chciałabyś już może przejść do kolejnego?  Dzięki odpowiedziom na te pytania będziemy w stanie definiować dla Ciebie kolejne wyzwania i na ich podstawie modyfikować Twój plan treningowy. 

Dowiedz się więcej
Clubsuche
Finde Mrs. Sporty in Deiner Nähe.
Zamknij menu