Na czym polega zdrowe odżywianie?

Pierwszy krok: miej kontrolę nad tym co jesz!

Czy kiedykolwiek myślałeś o tym, co jesz w ciągu dnia?  Prowadzenie dziennika odżywiania prowadzi często do zaskakujących spostrzeżeń. Można wtedy rozpoznać wiele z pozoru niegroźnych, ale wysokokalorycznych nawyków, takich jak podjadanie postaci czekolady lub popijanie posiłku colą.

Spróbuj - nie będziesz żałować! Odchudzanie to proces, który rozpoczyna się w głowie i musi iść w parze ze zmianą stylu życia. Chętnie będziemy ci przy tym towarzyszyć!

Koncepcja żywieniowa Mrs.Sporty - smacznie i bez głodzenia się

Prosta w zastosowaniu

Koncepcja odżywiania Mrs.Sporty nie jest  dietą! To zrównoważone, bezstresowe odżywianie, które prowadzi do sukcesu poprzez długofalowe zmiany nawyków żywieniowych.

Nadmiar nie jest wskazany w żadnej dziedzinie - dotyczy to również odżywiania i treningu. Dlatego nasza koncepcja  jest prosta i  zindywidualizowana. Nie musisz przestrzegać żadnych zakazów ani liczyć kalorii.  Zamiast tego stawiamy na łagodne fazy redukcji z wykorzystaniem naszej sprytnej konstrukcji modułowej.

Dlatego efekt jo-jo nie ma żadnych szans!
Zacznij już teraz!

Dopasowana do Twojego stylu życia

Nie stresuj się dietą! Doskonale wiemy, że stres powoduje przybieranie na wadze. Dzięki naszym poradom zmienisz  sposób odżywiania bez nadmiernej ingerencji w swój tryb życia

Zindywidualizowana

Celem naszej koncepcji odżywiania jest długofalowa, zorientowana na twoje indywidualne potrzeby energetyczne zmiana sposobu odżywiania. 

Potrzeby te określane są za pomocą specjalnie do tego celu zaprojektowanego kalkulatora.  Prawidłowe odżywianie musi zapewniać odpowiednią ilość poszczególnych makroelementów (tłuszczów, białek, minerałów) oraz powodować uczucie sytości, dzięki zwiększonej zawartości błonnika i białka. Naszym celem jest nauczyć Cię świadomego  odżywiania!

Wypróbuj teraz!

Czym wyróżnia się nasza koncepcja odżywiania?

Dzięki  poradom zawartym w podręczniku żywieniowym  Mrs.Sporty możesz  według twoich indywidualnych celów, które określą pasująca do ciebie ilość modułów i dzięki podziałowi na 4 fazy  osiągnąć najszybciej twój indywidualny cel i w zdrowy sposób  kontrolować twoją wagę.

Charakterystyczne dla  koncepcji żywieniowej Mrs.Sporty  jest ponadto odżywianie świadome:  przyjmowanie odpowiedniej ilości mięsa, ryb,  produktów pełnoziarnistych  i wysokowartościowych tłuszczów roślinnych oraz dużej ilości warzyw, owoców i produktów mlecznych. 

Również białka są ważnym elementem naszej koncepcji odżywiania, ponieważ powodują one u Ciebie uczucie sytości i zmniejszają ryzyko utraty masy mięśniowej przy redukcji wagi.  Naukowymi podstawami koncepcji dotyczącej zapewnienia składników odżywczych są zalecenia sformułowane według piramidy żywieniowej dla osób dorosłych prowadzących siedzący tryb życia.

Tutaj dowiesz się więcej o koncepcji odżywiania w praktyce!

Zaczynamy!

Potwierdzone naukowo

Koncepcja została opracowana pod nadzorem i przy ścisłej współpracy z lekarzami i ekspertami z zakresu żywienia z Instytutu Profilaktyki i Rehabilitacji (IPN) w Kolonii.

Biorąc pod uwagę ustalenia dotyczące zapewnienia jakości w doradztwie dotyczącym odżywiania, Mrs.Sporty występuje wyłącznie jako informator, którego ogólne zalecenia dotyczące odżywiania bazują na wytycznych określonych przez DGE (Niemieckie Towarzystwo Żywienia) i tym samym odpowiadają wiedzy naukowej.

Przy tym nasza koncepcja odżywiania opracowana została na podstawie naukowych zaleceń dotyczących leczenia otyłości i oferuje klubowiczkom zdrowe możliwości redukcji wagi według  najnowszych wytycznych leczenia otyłości. Dalszą  podstawę  stanowią zalecenia dotyczące ilości produktów spożywczych według piramidy żywieniowej dla osób dorosłych prowadzących siedzący tryb życia.

Koncepcja jest również odpowiednia dla kobiet, które mają potrzeby zmniejszenia swojej wagi, ale chcą odżywiać się w bardziej zrównoważony sposób.

OD EKSPERTÓW

Instytut Profilaktyki i Rehabilitacji potwierdza wysoką skuteczność treningów Mrs.Sporty.

BEZ STRESU I ZAKAZÓW DO SUKCESU

Koncepcja odżywiania Mrs.Sporty stawia na zbliansowane i smaczne posiłki. Wszystko jest dozwolone - byle z umiarem.  

Zrównoważone odżywianie jest kluczem do sukcesu. Nasi wykwalifikowani trenerzy udzielą Ci wsprarcia w zakresie zmiany sposobu odżywiania i świadomego podchodzenia do przyjemności. U nas możesz pozwolić sobie na kawałek czekolady i jednocześnie być dumna ze swoich postępów. 

Serdecznie zapraszamy!

Zaczynamy!

PODWAJAJ SWOJE EFEKTY I OSIĄGAJ
CELE JESZCZE SZYBCIEJ - ZA POMOCĄ SPECJALISTYCZNEGO TRENINGU

W celu optymalizacji efektów warto połączyć koncepcję odżywiania ze zrównoważonym treningiem.  Mięśnie zapewniają zwiększoną przemianę materii - także w czasie spoczynku. Dzięki temu  można sobie od czasu do czas pozwolić na odrobinę luksusu. Twoje rezultaty osiągasz dzięki temu ze zdwojoną szybkością. Pamiętaj, wiele chorób cywilizacyjnych spowodowanych jest  brakiem ruchu i niezrównoważonym odżywianiem - nasza koncepcja to idealna profilaktyka. 

Miło spędzaj czas, bądź zdrowsza, a przy okazji zrzucaj zbędne kilogramy - to cel koncepcji Mrs.Sporty
Zamknij menu