Porpawa kondycji i jej utrzymanie - to się liczy!

Fitness specjalnie dla kobiet

Bez względu na intenstywność treningu jego najważniejsze składowe pozostają bez zmian - to przede wszystkim zróżnicowany trening siłowy oraz poprawa wytrzymałości, gibkości i koordynacji ruchowej. Tylko przy odpowiednim zbilansowaniu powyższych składowych uzyskasz trwałą poprawę sprawności. 

Wszystko w idealnych proporcjach - to cecha szczególna treningu w klubie Mrs.Sporty.  Obejmuje on ćwiczenia na poprawę siły i wytrzymałości a także koordynacji. Na zakończenie wykonywane jest rozciąganie.  

PRZEKONAJ SIĘ SAMA! 
Zaczynamy

4 filary trwałej poprawy sprawności

ELEMENTY SPRAWNOŚCI FITNESS
Zrównoważony program ćwiczeń nie ogranicza się do realizacji pojedynczych filarów fitness.  Koncentruje się on na wszystkich najważniejszych z punku widzenia medycyny prewencyjnej obszarach:  wysokiej wytrzymałości, harmonijnie rozwiniętych mięśniach, odpowiedniej gibkości oraz właściwej koordynacji ruchowej. 

WYTRZYMAŁOŚĆ

Siła

Gibkość

Koordynacja ruchowa

Popraw swoją kondycję - tak to działa w Mrs.Sporty

Wzmocnij układ krążenia za pomocą odpowiedniego obciążenia
 • Ze względu na to, że również mięśnie należy utrzymywać w ruchu, aby zwiększać ich siłę, po treningu następuje krótkie rozciąganie w najczęściej eksploatowanych obszarach. Dzięki temu ciało utrzymuje prawidłową pozycję i rozpoczyna się proces regeneracji.
 • W ramach programu Mrs.Sporty ćwiczymy wytrzymałość, aktywność ruchową oraz koordynację - warunki, które należy spełnić, aby być zdrowym i zachować dobrą kondycję.
 • Układ krążenia oraz serce obciążane są w stopniu umiarkowanym, tzn. trening przeprowadzamy w obszarze aerobowym, w którym spalane są tłuszcze i węglowodany. Jest to istotny obszar obciążeniowy dla profilaktyki i sportu rekreacyjnego.
 • Sprzęt i ćwiczenia są tak zaplanowane, aby umożliwić naprzemienne  ćwiczenia górnej i dolnej połowy ciała. Dzięki temu mięśnie odpoczywają i trening nie obciąża ich nadmiernie.
 • Poprawie ulega koordynacja mięśni, mięśnie uczą się lepiej ze sobą współpracować, a tym samym ruch staje się bardziej harmonijny.
 • Trening trwa około 30 minut, a to gwarantuje optymalne połączenie wytrzymałości, koordynacji i ruchu.
 • Mięśnie podawane są całościowemu treningowi, ponieważ zawsze wykonujemy trening całego ciała, obejmujący funkcjonalne wzorce aktywności ruchowej.
 • Trening mięśni następuje w obszarze wytrzymałościowym, tzn. od 30 do 70% maksymalnej siły. Dzięki temu następuje ostrożne i łagodne rozbudowywanie mięśni, które z kolei napinają i wygładzają powierzchnię skóry.

30 minut wtystarczy - o ile trenujesz właściwie!

Trenuj krótko, realizując założone cele 
Wyniki badań z zakresu medycyny sportowej potwierdzają, że krótki i celowy trening w połączeniu z wystarczająca ilość ruchu wżyciu codziennym dają wymierne efekty:   
 1. spadek ciśnienia tętniczego, ryzyka zawału serca, zachorowania na cukrzycę typu 2 i rozwoju nowotworów  
 2. wzrost poziomu "dobrego" cholesterolu (HDL) i obniżenie "złego" cholesterolu (LDL)   
 3. mniejsze ryzyko zachorowania na depresję i inne choroby psychiczne 

Obojętne czy trenujesz jedynie dla poprawy samopoczucia (uniknięcie zadyszki przy wchodzeniu po schodach czy robieniu zakupów, wzrost witalności i pewności siebie), czy realizujesz cele sportowe - z treningiem Mrs.Sporty osiągniesz każdy cel.  Spróbuj chociaż raz!

Tajemnica długotrwałej sprawności

… leży w systematyczności  
Twoje ciało reaguje na regularny trening w określony sposób: 

Po każdym treningu potrzebna jest przerwa, aby Twój organizm mógł uzupełnić swoje zapasy energii.  Poprzez regularne treningi ciało uczy się, jak lepiej sobie radzić w warunkach zwiększonej aktywności. 

W ten sposób szybko poprawisz Twój poziom sprawności.

Już po krótkim czasie trening będzie dla ciebie dużo łatwiejszy. Mięśnie nauczą się koordynacji, układ krążenia przyzwyczai się do większych obciążeń, a przemiana materii ulegnie przyspieszeniu.

Trening w klubie  Mrs.Sporty 2–3 w tygodniu to najlepszy sposób na osiągnięcie i utrzymanie sprawności fizycznej! 

W ten sposób szybko i trwale poprawisz Twój poziom sprawności.

Pozytywne efekty w każdym aspekcie!

Poprawa jakości życia!

Efekty treningu widać nie tylko na zewnątrz. 97% uczestniczek badania Fit For Fun potwierdziło, że poza sylwetką poprawie uległa również ich ogólna jakość życia. 

75% określiło swój postęp jako "znaczny". Równie pozytywnie oceniono jakość treningu -  89% klubowiczek poleciłoby naszą koncepcję swoim przyjaciółkom.  

Tutaj znajdziesz jeszcze więcej informacji o Mrs.Sporty. Najlepiej jednak przekonaj się sama podczas bezpłatnego treningu próbnego w klubie w Twojej okolicy.  

Twój trening próbny

JAKOŚĆ ŻYCIA

97% uczestniczek badania Fit For Fun potwierdziło, że  ich ogólna jakość życia uległa poprawie. 

DALSZE POLECANIE

89 % klubowiczek poleciłoby naszą koncepcję swoim przyjaciółkom.

DARMOWY TRENING PRÓBNY

Czy jesteś zainteresowana naszym programem żywieniowym? *

Krok 1 z 3
Zamknij menu