Mrs.Sporty Łódź-Retkinia

MRS.SPORTY ŁÓDŹ-RETKINIA
WYJĄTKOWY KLUB FITNESS DLA KOBIET W KAŻDYM WIEKU

NIEPOWTARZALNE POŁĄCZENIE EFEKTYWNEGO TRENINGU ORAZ INDYWIDUALNIE DOBRANEGO PLANU ŻYWIENIOWEGO   Naszym Klubowiczkom oferujemy:

   

 • Koncepcję treningową, której podstawą jest trening obwodowy. Już trzy 30-minutowe wizyty w tygodniu pomogą w realizacji upragnionych celów! 
 • Opiękę wykwalifikowanego personelu (trenera, rehabilitanta, dietetyka).
 • Indywidualnie dobrany program żywieniowy będący idealnym uzupełnieniem ćwiczeń. 
 • Brak konieczności przychodzenia na konkretną godzinę- rozwiązanie gwarantujące wygodę i swobodę wszytkim Paniom, których plan dnia jest ciężki do przewidzenia.
 •  

Mrs.Sporty to miejsce, w którym każda kobieta może czuć się wyjątkowo. Kameralny klub, niezwykła atmosfera oraz kompleksowa opieka pomogą Ci cieszyć się formą, zdrowiem i wspaniałym samopoczuciem!   Serdecznie zapraszamy!   Zespół Mrs.Sporty Łódź Retkinia  

 

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego"Tarcza Finansowa 2.0 polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm" udzieloną przez PFR SA.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
Wyznacz sobie cel. Mrs.Sporty pomoże Ci go osiągnąć
Dane kontaktowe
Mrs.Sporty Club Łódź-Retkinia

ul.Kusocińskiego 100 SP. 44
94-054 Łódź
Polska
+48 570 272 311
Godziny otwarcia
Poniedziałek
08:00 - 12:00 / 16:30 - 20:30
Wtorek
08:00 - 11:00 / 16:00 - 19:30
Środa
08:00 - 12:00 / 16:30 - 20:30
Czwartek
08:00 - 11:00 / 16:00 - 19:30
Piątek
08:00 - 12:00 / 17:00 - 20:00
Sobota
09:00 - 11:00
 • Nasza koncepcja
  Jesteś wyjątkowa. Taki będzie również Twój trening.

  Stworzony przez kobiety dla kobiet. Trenujesz efektywnie, krótko i w prosty sposób - z osobistym wsparciem. Nasi trenerzy doskonale znają Twoje potrzeby, dlatego optymalnie dopasowują  trening do sformułowanych przez Ciebie celów. W ten sposób w mgnieniu oka staniesz się smuklejsza, sprawniejsza i zdrowsza.

  Dowiedz się więcej!
Osobista opieka trenera personalnego oraz najnowocześniejszy sprzęt.

Najważniejszym elementem treningu Mrs.Sporty jest osobisty kontakt z Klubowiczkami. Na drodze do osiągania ich osobistych celów towarzyszą Ci wykwalifikowani trenerzy personalni.  Dlatego kładziemy szczególny nacisk na odpowiednie wykształcenie naszej kadry oraz ciągłe podnoszenie ich kwalifikacji.

Trening wszystkich grup MIĘŚNI w jedyne 30 minut!

W celu osiągnięcia indywidualnych celów trenuj 2-3 razy w tygodniu przez jedyne 30 minut. Krótkie jednostki treningowe oraz elastyczne terminy pozwolą Ci bez problemu zintegrować koncepcję Mrs.Sporty z Twoim rytmem dnia.

Sprawdzony program żywieniowy dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb - bez ryzyka wystąpienia efektu jo-jo.

Koncepcja żywieniowa bez efektu jo-jo! Twój trening uzupełnimy o zdrowe i zrównoważone odżywianie, które nie tylko pozwoli ci na zrzucenie zbędnych kilogramów, lecz ponadto umożliwi długotrwałe utrzymanie wymarzonej wagi. Nie tylko zdrowo, ale też smacznie!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO KLUBU DLA KOBIET MRS.SPORTY ŁÓDŹ-RETKINIA!

Klub Mrs.Sporty Łódź-Retkinia mieście się w centrum handlowym ATUT na ulicy Maratońskiej 109b (W pobliżu autobusy linii 68, 69, 76, 86, 98, 99).
Pod lokalem duży parking dla Klubowiczek!

Z Mrs.Sporty osiągniesz swoje cele przy niewielkim nakładzie czasu. Zaledwie 30-minutowe treningi opracowane o innowacyjną koncepcję pomogą Ci w dążeniu do wymarzonej sylwetki, kondycji i znakomitego samopoczucia!
Regularne monitorowanie efektów wraz z trenerami pomaga utrzymać motywację, a indywidualnie dobrany program żywieniowy stanowi idealne dopełnienie.

W Mrs.Sporty wykwalifikowany personel jest zawsze do Twojej dyspozycji! Czuwa nad techniką wykonywanych przez Ciebie ćwiczeń oraz układa Twój plan treningowy tak, aby był jak najbardziej efektywny.
A do tego elastyczne godziny ćwiczeń i bezpieczny, hydrauliczny sprzęt, który angażuje do pracy całe Twoje ciało.
Przyjdź i przekonaj się sama! Zapraszamy
Zamknij menu