Zaufanie jest podstawą każdej współpracy.

Nieważne, czy jesteś doświadczoną sportsmenką, czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem: krok po kroku doprowadzimy cię do realzacji Twojego celu.

Osiągnięcie własnych indywidualnych celów jest ważniejsze niż bicie rekordów świata. Dla nas nie liczy się rywalizacja, tylko Twoje postępy: Twoja optymalna waga, Twoja energia i Twoje zdrowie. U nas staniesz się tą osobą, którą zawsze chciałaś być!

Nasz zespół

Zaufanie to podstawa.

NASZ ZESPÓŁ

NASZ ZESPÓŁ

Renata Dachniewska

Renata Dachniewska

Właścicielka klubu

Moją przygodę z Mrs. Sporty rozpoczęłam trzy lata temu. Przez dwa lata byłam klubowiczką, dziś jestem też właścicielką klubu. Od początku idee Mrs. Sporty były mi bliskie. Wspieranie Pań na drodze do zdrowego i aktywnego życia daje mi dużo radości i satysfakcję.

Kamila Certska

Kamila Certska

Menager klubu/trener

Kamila Cerska trener personalny, instruktor fitness, menadżer klubu. Od kilkunastu lat niezmiennie związana ze sportem,który jest jej pasją,uwielbia się nią dzielić i zarażać innych swoją pozytywną energią.Preferuje zdrowy styl życia,który w połączeniu z systematyczną aktywnością i motywacją daje widoczne efekty :)

Marta Kulawiak

Marta Kulawiak

Fizjoterapeuta, Menager klubu

Mgr fizjoterapii. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.  Promuje działania profilaktyczne poprzez aktywność fizyczną. Otwarta na pomoc w kwestii treningów. W swojej pracy stawia przede wszystkim na jakość wykonywanych ćwiczeń by osiągnąć wymarzoną sylwetkę, a jednocześnie nie wpłynąć negatywnie na swój organizm.

Katarzyna Lichosik

Katarzyna Lichosik

Fizjoterapeuta, Dietetyk

Fizjoterapeutka i dietetyk w jednej osobie, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W pracy z Klubowiczkami udowadnia, że wiek nie jest przeszkodą w uprawianiu aktywności fizycznej i dążeniu do wyznaczonych celów. W końcu każde ćwiczenie można wykonać w trudniejszej i łatwiejszej wersji. W wolnej chwili zajmuje się fotografią kulinarną i stylizacją dań, dlatego każda przygotowana przez nią potrawa musi wyglądać apetycznie, a co jeszcze ważniejsze - mieć dobry skład.

Filip Walkiewicz

Filip Walkiewicz

Trener personalny

Student 4 roku fizjoterapii oraz dyplomowany trener personalny. Z treningiem i aktywnością fizyczną mam styczność od najmłodszych lat dlatego chcę dzielić się moim zamiłowaniem do sportu ze wszystkimi, do każdego mam indywidualne podejście w drodze do osiągnięcia celu. W wolnym czasie trenuje breakdance oraz kalistenike. Moją pasją jest przemierzanie górskich szlaków.

Karol Stańczyk

Karol Stańczyk

Trener personalny

Student fizjoterapii oraz trener przygotowania motorycznego. Dzięki wciąż pogłębianej wiedzy dąży do rozwoju i osiągania coraz lepszych wyników przez Klubowiczki. Chętnie udzieli rad i pomoże ułożyć ćwiczenia, aby rozwiązać dolegliwości bólowe. Mobilizacja i wsparcie Klubowiczek to jego główny cel... ale zapewni również dobrą atmosferę i zarazi pozytywnym nastrojem. W wolnych chwilach chętnie dba również o własny rozwój fizyczny i intelektualny. Jazda na rolkach, kalistenika, oglądanie seriali i ciekawa lektura to właśnie te czynności, którymi zajmuje się po treningu z Klubowiczkami.

Trening próbny

DARMOWY TRENING PRÓBNY

Czy jesteś zainteresowana naszym programem żywieniowym? *

Krok 1 z 3

Kontakt z klubem

ZADAJ NAM TWOJE PYTANIA

CHĘTNIE POMOŻEMY CI W KAŻDEJ KWESTII
Zamknij menu