Zaufanie jest podstawą każdej współpracy.

Nieważne, czy jesteś doświadczoną sportsmenką, czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem: krok po kroku doprowadzimy cię do realzacji Twojego celu.

Osiągnięcie własnych indywidualnych celów jest ważniejsze niż bicie rekordów świata. Dla nas nie liczy się rywalizacja, tylko Twoje postępy: Twoja optymalna waga, Twoja energia i Twoje zdrowie. U nas staniesz się tą osobą, którą zawsze chciałaś być!

Nasz zespół

Zaufanie to podstawa.

Karol Kubicki

Karol Kubicki

Fizjoterapeuta, trener personalny

Z wykształcenia Fizjoterapeuta i Ratownik Medyczny UM w Łodzi. Trener personalny, certyfikowany masażysta, były zawodnik trójboju siłowego i mieszanych sztuk walki. Łączy w sobie zamiłowanie do sportów siłowych, drużynowych oraz dobrego jedzenia. Otwarty na pomoc w kwestii treningów, żywienia i leczenia schorzeń układu ruchu. Charakteryzuje się dużym poczuciem humoru, profesjonalnym podejściem do pracy i ciągłym poszerzaniem swojej wiedzy w każdej dziedzinie.

Anita Białasik-Kwaśniewska

Anita Białasik-Kwaśniewska

Fizjoterapeuta, dietetyk

Z wykształcenia fizjoterapeuta, dietetyk oraz psycholog. Każdej Klubowiczce może pomóc kompleksowo, łącząc wiedzę z różnych dziedzin, zawsze służy radą i pomocą. Uwielbia piesze wędrówki zwłaszcza po górskich szlakach i wycieczki rowerowe.

Marta Bielawska

Marta Bielawska

Trener personalny, manager klubu

Absolwentka Wyższej Szkoły Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu i Wyższej Szkoły Informatyki i Umiejętności w Łodzi. Z zawodu magister kosmetologii, w Mrs. Sporty trener personalny. W życiu prywatnym promuje zdrowy tryb życia i dietę wegetariańską. Charakteryzuje się pozytywnym nastawieniem, energią i optymizmem. W wolnych chwilach czyta książki kryminalne i jeździ na rowerze.

Klaudia Piasecka

Klaudia Piasecka

Fizjoterapeuta, trener personalny

Studentka II stopnia fizjoterapii na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Ukończyła kurs masażu klasycznego, sportowego, bańką chińską i gorącymi kamieniami. Cierpliwa, energiczna, pozytywnie nastawiona do ludzi. Skupiona na prawidłowej postawie ciała.

Trening próbny

DARMOWY TRENING PRÓBNY

Czy jesteś zainteresowana naszym programem żywieniowym? *

Krok 1 z 3

Kontakt z klubem

ZADAJ NAM TWOJE PYTANIA

CHĘTNIE POMOŻEMY CI W KAŻDEJ KWESTII
Zamknij menu