Zaufanie jest podstawą każdej współpracy.

Nieważne, czy jesteś doświadczoną sportsmenką, czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem: krok po kroku doprowadzimy cię do realzacji Twojego celu.

Osiągnięcie własnych indywidualnych celów jest ważniejsze niż bicie rekordów świata. Dla nas nie liczy się rywalizacja, tylko Twoje postępy: Twoja optymalna waga, Twoja energia i Twoje zdrowie. U nas staniesz się tą osobą, którą zawsze chciałaś być!

Nasz zespół

Zaufanie to podstawa.

Renata Dachniewska

Renata Dachniewska

Właścicielka klubu

Moją przygodę z Mrs. Sporty rozpoczęłam trzy lata temu. Przez dwa lata byłam klubowiczką, dziś jestem też właścicielką klubu. Od początku idee Mrs. Sporty były mi bliskie. Wspieranie Pań na drodze do zdrowego i aktywnego życia daje mi dużo radości i satysfakcję.

Wojtal Aneta

Wojtal Aneta, Trener

Jestem Instruktorką akrobatyki sportowej. Od początku swojej przygody z ruchem związana jestem ze środowiskiem parkour. Trening motoryczny, siłowy, mobility i rozciąganie to dla mnie składowe sukcesu na drodze utrzymania ciała w sprawności fizycznej. W wolnych chwilach wybieram ściankę wspinaczkową lub trening na kołach cyrkowych. Obok aktywności fizycznej moją pasją jest teatr improwizacji.

Pawlak Kinga

Pawlak Kinga, Trener

Jestem studentką V roku fizjoterapii na Uniwersytecie Medycznym. Uwielbiam współpracować z ludźmi, którzy gotowi są na zmiany w swoim zyciu. Podstawę każdego treningu stanowi dla mnie pozytywne nastawienie i uśmiech. Po treningu z Klubowiczkami czas wolny spędzam aktywnie, czasem także czytam książki i piekę słodkości.

Freus Roksana

Freus Roksana

Jestem studentką IV roku fizjoterapii, instruktorką fitness i trenerką personalną. Na codzień zajmuję się sportem, ulepszaniem sylwetek, oraz poprawą zdrowia innych. Chętnie udzielam porad żywieniowych i treningowych.

Krzysztof

Krzysztof , Szablewski

Trener Za dnia student 4 roku fizjoterapii, a popołudniami. Wasz trener. Lubię aktywnie spędzać czas. Wspinaczka, rower siłownia to moje tematy. Jeśli miałybyście problem z bólem to zapraszam do konsultacji

Trening próbny

DARMOWY TRENING PRÓBNY

Czy jesteś zainteresowana naszym programem żywieniowym? *

Krok 1 z 3

Kontakt z klubem

ZADAJ NAM TWOJE PYTANIA

CHĘTNIE POMOŻEMY CI W KAŻDEJ KWESTII
Zamknij menu