Zaufanie jest podstawą każdej współpracy.

Nieważne, czy jesteś doświadczoną sportsmenką, czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem: krok po kroku doprowadzimy cię do realzacji Twojego celu.

Osiągnięcie własnych indywidualnych celów jest ważniejsze niż bicie rekordów świata. Dla nas nie liczy się rywalizacja, tylko Twoje postępy: Twoja optymalna waga, Twoja energia i Twoje zdrowie. U nas staniesz się tą osobą, którą zawsze chciałaś być!

Nasz zespół

Zaufanie to podstawa.

NASZ ZESPÓŁ

NASZ ZESPÓŁ

Renata Dachniewska

Renata Dachniewska

Właścicielka klubu

Moją przygodę z Mrs. Sporty rozpoczęłam trzy lata temu. Przez dwa lata byłam klubowiczką, dziś jestem też właścicielką klubu. Od początku idee Mrs. Sporty były mi bliskie. Wspieranie Pań na drodze do zdrowego i aktywnego życia daje mi dużo radości i satysfakcję.

Marta Berska

Marta Berska

Fizjoterapeuta, Menager klubu

Mgr fizjoterapii. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.  Promuje działania profilaktyczne poprzez aktywność fizyczną. Otwarta na pomoc w kwestii treningów. W swojej pracy stawia przede wszystkim na jakość wykonywanych ćwiczeń by osiągnąć wymarzoną sylwetkę, a jednocześnie nie wpłynąć negatywnie na swój organizm.

Dagmara Leśniewska

Dagmara Leśniewska

Trener personalny

Absolwentka Wydziału Biotechnologii i Nauk o Żywności Politechniki Łódzkiej. Dyplomowany trener personalny i instruktor turystyki rowerowej. Ma holistyczne podejście do życia. Promuje połączenie aktywności fizycznej z prawidłowo zbilansowaną dietą i umiejętnym wypoczynkiem. W wolnym czasie preferuje wycieczki rowerowe, taniec, a zimą morsowanie.

Artur Ogiński

Artur Ogiński

Trener personalny

Jestem trenerem z ponad 10 letnim stażem pracy. Sport od zawsze stanowił nieodłączoną część mojego życia. Dlatego postanowiłem połączyć pasję i przyjemność jaką daję mi pomaganie innym w poprawie stanu zdrowia i sprawności fizycznej. Obecnie jestem certyfikowanym trenerem personalnym, medycznym, przygotowania motorycznego oraz instruktorem siłowni. Dodatkowo jestem trenerem piłki nożnej z licencją UEFA A oraz ukończyłem studia podyplomowe na kierunku menager sportu. Swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystuje i przekazuję podczas pracy w klubie Mrs. Sporty.

Katarzyna Lichosik

Katarzyna Lichosik

Fizjoterapeuta, Dietetyk

Fizjoterapeutka i dietetyk w jednej osobie, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W pracy z Klubowiczkami udowadnia, że wiek nie jest przeszkodą w uprawianiu aktywności fizycznej i dążeniu do wyznaczonych celów. W końcu każde ćwiczenie można wykonać w trudniejszej i łatwiejszej wersji. W wolnej chwili zajmuje się fotografią kulinarną i stylizacją dań, dlatego każda przygotowana przez nią potrawa musi wyglądać apetycznie, a co jeszcze ważniejsze - mieć dobry skład.

Monika Kmiecik

Monika Kmiecik

Fizjoterapeuta

Jestem licencjonowanym fizjoterapeutą w trakcie studiów magisterskich na tym samym kierunku. Jestem także dyplomowaną instruktorką fitnessu i aqua fitnessu. Uważam, że aktywność fizyczna jest najlepszą rzeczą, jaką możemy zrobić dla siebie samych. W swojej pracy dużo uwagi poświęcam technice wykonywania ćwiczeń, ponieważ ona jest podstawą wszystkiego. Praca z ludźmi jest dla mnie dużym wyzwaniem, a zarazem motywacją i inspiracją do działania.

Trening próbny

DARMOWY TRENING PRÓBNY

Czy jesteś zainteresowana naszym programem żywieniowym? *

Krok 1 z 3

Kontakt z klubem

ZADAJ NAM TWOJE PYTANIA

CHĘTNIE POMOŻEMY CI W KAŻDEJ KWESTII
Zamknij menu