Zaufanie jest podstawą każdej współpracy.

Nieważne, czy jesteś doświadczoną sportsmenką, czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem: krok po kroku doprowadzimy cię do realzacji Twojego celu.

Osiągnięcie własnych indywidualnych celów jest ważniejsze niż bicie rekordów świata. Dla nas nie liczy się rywalizacja, tylko Twoje postępy: Twoja optymalna waga, Twoja energia i Twoje zdrowie. U nas staniesz się tą osobą, którą zawsze chciałaś być!

Nasz zespół

Zaufanie to podstawa.

Renata Dachniewska

Renata Dachniewska

Właścicielka klubu

Moją przygodę z Mrs. Sporty rozpoczęłam trzy lata temu. Przez dwa lata byłam klubowiczką, dziś jestem też właścicielką klubu. Od początku idee Mrs. Sporty były mi bliskie. Wspieranie Pań na drodze do zdrowego i aktywnego życia daje mi dużo radości i satysfakcję.

Zuzanna Kowalska

Zuzanna Kowalska

Fizjoterapeuta

Z wykształcenia fizjoterapeutka, w czasie studiów magisterskich na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Uśmiechnięta i otwarta na dzielenie się swoją wiedzą. Najchętniej pracuje z pacjentami z problemami neurologicznymi oraz osobami, które po prostu chcą żyć zdrowiej i polepszyć swoją sprawność fizyczną. Najwięcej radości sprawia jej obserwowanie postępów swoich podopiecznych. W wolnym czasie lubi gotować i biegać, a w wakacje wędrować po Tatrach.

Marta Berska

Marta Berska

Fizjoterapeuta

Mgr fizjoterapii.. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.  Promuje działania profilaktyczne poprzez aktywność fizyczną. Otwarta na pomoc w kwestii treningów. W swojej pracy stawia przede wszystkim na jakość wykonywanych ćwiczeń by osiągnąć wymarzoną sylwetkę, a jednocześnie nie wpłynąć negatywnie na swój organizm.

Justyna Tarczyńska

Justyna Tarczyńska

Dietetyk

Dietetyk z wykształcenia i zamiłowania. Absolwentka Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu, która dalej podnosi swoje kwalifikacje na specjalizacji dietetyka kliniczna. Zawodowo interesuje się terapią chorób dietozależnych, medycyną niekonwencjonalną oraz psychodietetyką. Prywatnie miłośniczka czytania książek, pieczenia zdrowych ciast oraz tańca. W klubie zawsze służy dobrą radą z zakresu zdrowego odżywiania oraz akceptacji własnego ciała.

Marta Bielawska

Marta Bielawska

Trener personalny, manager klubu

Absolwentka Wyższej Szkoły Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu i Wyższej Szkoły Informatyki i Umiejętności w Łodzi. Z zawodu magister kosmetologii, w Mrs. Sporty trener personalny. W życiu prywatnym promuje zdrowy tryb życia i dietę wegetariańską. Charakteryzuje się pozytywnym nastawieniem, energią i optymizmem. W wolnych chwilach czyta książki kryminalne i jeździ na rowerze.

Trening próbny

DARMOWY TRENING PRÓBNY

Czy jesteś zainteresowana naszym programem żywieniowym? *

Krok 1 z 3

Kontakt z klubem

ZADAJ NAM TWOJE PYTANIA

CHĘTNIE POMOŻEMY CI W KAŻDEJ KWESTII
Zamknij menu