Mrs.Sporty partnerem FIWE. Nie może Cię tam zabraknąć!

Zaproszenie do krainy czarów FIWE Fitness Trade Show nadal aktualne! Lista niespodzianek, które czekają na wszystkich odwiedzających, nieustannie się powiększa. Wśród eventów towarzyszących znajdują się między innymi spotkania z Deynn i Majewskim, zawody crossfit, kulturystyczne, koncerty live i zmagania sztuk walki.

FIWE Fitness Trade Show Wonderland to kraina czarów dla każdego wielbiciela sportu. Można spotkać w niej najbardziej znane osobistości branży, dowiedzieć się, jak trenować, by ćwiczenia były efektywne, a rezultaty zadowalające, poznać bogate oferty sektora fitness, wysłuchać muzyki na żywo i zobaczyć, jak rywalizują ze sobą najsilniejsi ludzie w Polsce.

Moc gwiazd

Podczas wydarzenia na zgromadzonych czekać będzie znana para fitness, czyli Deynn i Daniel Majewski. Poza pamiątkowymi fotkami udzielą rad, jak trenować. Zaplanowano również spotkania między innymi z Radosławem Słodkiewiczem, Blessingiem Awodibu czy Dominiką Bilską. „Jagodzianki” podczas koncertu live zapewni natomiast Malik Montana, który scenę dzielić będzie z Jongmenem.

Sport na pierwszym miejscu

FIWE to przede wszystkim sport w najlepszym wydaniu. Podczas eventu odbędą się zmagania Warszawskiej Grandy (największe amatorskie zawody o charakterze ligi), trójbój zawodów kulturystycznych (Debiuty PZKFiTS, Słodkiewicz Classic i Puchar Polski w Kulturystyce i Fitness) i mistrzostwa Polski w wyciskaniu leżąc klasycznym. Każdy chętny będzie mógł wziąć udział w EU4YA by tiguar, czyli w treningach grupowych, pod kierownictwem najlepszych trenerów fitness.

Ponadto, coś dla siebie znajdą również miłośnicy fashion. Najważniejsze pokazy mody sportowej, czyli FIWE Fashion Weekend, odbędą się w dniach 19-20 września.

Biznesowa strona sportu

Wydarzenie to nie tylko gratka dla odwiedzających, ale także firm i osób, które chcą zrobić kolejny krok w rozwoju w branży. Podczas eventu wszyscy zainteresowani będą mogli wziąć udział w module wykładów i szkoleń dedykowanych trenerom personalnym, pasjonatom kulturystyki czy miłośnikom sportu, którzy chcą rozpocząć treningi fitness.

Ponadto, FIWE Fitness Trade Show Wonderland to platforma dla franczyzobiorców i franczyzodawców Konferencja FIWE Franczyza, właścicieli sklepów internetowych i stacjonarnych (FIWE e-commerce) oraz biznesów, które stawiają na rozwój FIWE Experts z udziałem między innymi Kamila Wasilewskiego "Jak dostosować działalność klubu do nowej rzeczywistości?” czy Krzysztofa Pakulca „Skuteczny proces sprzedaży w klubie fitness”). Jest to również płaszczyzna dla inwestorów, pokazująca możliwości inwestowania na rynku fitness & wellness w Polsce.

Przygotowana zostanie również Strefa Networkingu B2B połączona z coctail party przeznaczona wyłącznie dla przedsiębiorców. To właśnie tam o przyszłości biznesu rozmawiać będą producenci i dystrybutorzy sprzętu fitness i oprogramowania, reprezentanci firm dostarczających suplementy, odżywki, odzieżowych, jak również inwestorzy i osoby zarządzające klubami fitness w Polsce.

FIWE Fitness Trade Show Wonderland otwarte zostanie już 18 września i potrwa do niedzieli. Zapraszamy do warszawskiego EXPO XXI. Więcej informacji, a także bilety można znaleźć na stronie internetowej www.fiwe.pl

 

FIWE – jedno miejsce, tysiące możliwości

31. lipca 2020 r.