Mrs.Sporty Warszawa-Wola

Mrs. Sporty Wola - WYJĄTKOWY KLUB FITNESS DLA KOBIET

Serdecznie zapraszamy do kameralnego klubu fitness dla kobiet Mrs. Sporty Warszawa Wola. Brakuje Ci motywacji? Nie masz czasu na długie treningi? Obowiązki przeszkadzają Ci w regularnym uczęszczaniu na fitness? A może masz problemy zdrowotne i boisz się ćwiczyć? Trafiłaś idealnie! Zacznij od dziś - dla pierwszych 30 Pań Pakiet Startowy za 0 zł

klub mrs. sporty warszawa wola oferuje CI INDYWIDUALNIE DOBRANY TRENING PERSONALNY!

Nasz zespół to wykwalifikowani specjaliści z dziedziny kultury fizycznej, fitnessu, rehabilitacji i dietetyki. Trenujemy nie ciało a człowieka. Zarazimy Cię optymizmem, doradzimy i dobierzemy program treningowy razem z dietą żebyś mogła spełnić swoje marzenia! Zapewniamy kompleksową opiekę kobietom w każdym wieku!

fitness w mrs. sporty warszawa wola to tylko 30 minut

Naszą pasją jest zdrowy styl życia! Zrobimy wszystko, żebyś i Ty polubiła ćwiczyć i razem z nami osiągnęła swój cel!  NIE TRAĆ CZASU - zarezerwuj już dziś bezpłatny trening próbny w klubie Mrs. Sporty Warszawa Wola i przekonaj się, ile przyjemności może dawać uprawianie sportu!  Ponad 90% naszych klientek osciągaja z nami swoje cele i zmieniają swoje życie

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
Wyznacz sobie cel. Mrs.Sporty pomoże Ci go osiągnąć
Dane kontaktowe
Mrs.Sporty Club Warszawa-Wola
Svetlana Syo
ul. Zawiszy 14
01-167 Warszawa
Polska
22 126 96 79 609 958 860
Svetlana Syo
właściciel klubu
Svetlana Syo
Godziny otwarcia
Poniedziałek
09:00 - 13:00 / 15:00 - 21:00
Wtorek
09:00 - 13:00 / 16:00 - 21:00
Środa
09:00 - 13:00 / 15:00 - 21:00
Czwartek
09:00 - 13:00 / 16:00 - 21:00
Piątek
09:00 - 13:00 / 16:00 - 19:30
Sobota
09:00 - 12:00
  • Nasza koncepcja
    Jesteś wyjątkowa. Taki będzie również Twój trening.

    Stworzony przez kobiety dla kobiet. Trenujesz efektywnie, krótko i w prosty sposób - z osobistym wsparciem. Nasi trenerzy doskonale znają Twoje potrzeby, dlatego optymalnie dopasowują  trening do sformułowanych przez Ciebie celów. W ten sposób w mgnieniu oka staniesz się smuklejsza, sprawniejsza i zdrowsza.

    Dowiedz się więcej!
Osobista opieka trenera personalnego oraz najnowocześniejszy sprzęt.

Najważniejszym elementem treningu Mrs.Sporty jest osobisty kontakt z Klubowiczkami. Na drodze do osiągania ich osobistych celów towarzyszą Ci wykwalifikowani trenerzy personalni.  Dlatego kładziemy szczególny nacisk na odpowiednie wykształcenie naszej kadry oraz ciągłe podnoszenie ich kwalifikacji.

Trening wszystkich grup MIĘŚNI w jedyne 30 minut!

W celu osiągnięcia indywidualnych celów trenuj 2-3 razy w tygodniu przez jedyne 30 minut. Krótkie jednostki treningowe oraz elastyczne terminy pozwolą Ci bez problemu zintegrować koncepcję Mrs.Sporty z Twoim rytmem dnia.

Sprawdzony program żywieniowy dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb - bez ryzyka wystąpienia efektu jo-jo.

Koncepcja żywieniowa bez efektu jo-jo! Twój trening uzupełnimy o zdrowe i zrównoważone odżywianie, które nie tylko pozwoli ci na zrzucenie zbędnych kilogramów, lecz ponadto umożliwi długotrwałe utrzymanie wymarzonej wagi. Nie tylko zdrowo, ale też smacznie!

Odwiedź już dziś klub dla kobiet Mrs. Sporty na warszawskiej Woli!

Klub fitness Mrs. Sporty Warszawa Wola mieści się w pobliżu przystanku tramwajowego Wawrzyszewska oraz autobusowego Młynów. Różowe logo Mrs. Sporty z pewnością zauważysz z daleka!

MRS. SPORTY WARSZAWA WOLA TO OSZCZĘDNOŚĆ CZASU!
U nas ćwiczysz, kiedy chcesz. Elastyczne godziny zajęć pozwolą Ci przychodzić na fitness regularnie. I co najważniejsze - wystarczy 30 minut treningu 2-3 razy w tygodniu aby osiągnąć spektakularne efekty.

TWOJE ZDROWIE TO PRIORYTET DLA MRS. SPORTY WARSZAWA WOLA
Specjalistyczne urządzenia hydrauliczne dostosowane do potrzeb kobiet są bezpieczne i angażują do pracy całe ciało. Trenerzy Mrs. Sporty czuwają nad techniką wykonywanych ćwiczeń, motywują do zwiększania intensywności i są zawsze do Twojej dyspozycji. Ćwiczysz w swoim tempie, tak, abyś czuła się komfortowo.

TY WYZNACZASZ CEL - MRS. SPORTY WARSZAWA WOLA POKAŻE CI JAK GO OSIĄGNĄĆ
Na indywidualnych spotkaniach trenerzy sprawdzają efekty i układają plan treningowy, tak abyś małymi krokami mogła dojść do swojego celu!

Z MRS. SPORTY WARSZAWA WOLA JESZ TO CO LUBISZ!
Nasza koncepcja żywieniowa nie eliminuje produktów. Możesz jeść wszystko a i tak chudniesz!
Zamknij menu