Jestem zdecydowanie szczuplejsza!

Od kilku lat  z większym lub mniejszym powodzeniem walczyłam z nadwagą. Największym problemem zawsze była dla mnie systematyczność oraz podtrzymanie rezultatów. W czerwcu br. zdecydowałam, że sama nie poradzę sobie ze zmianą nawyków żywieniowych, więc udałam się do dietetyka.

Klub sportowy daje większe możliwości...

Aktywność fizyczna jest dla mnie istotnym czynnikiem zmiany stylu życia i chciałam, aby ćwiczenia stanowiły ważny i stały element mojego planu dnia. Często wykonywałam różne ćwiczenia w domu, jednak klub sportowy daje większe możliwości.  Informacje o klubie  Mrs. Sporty znalazłam  w internecie i od razu spodobało mi się w nim to, że jest tylko dla kobiet.

Zmienił się nie tylko mój wygląd!

Swoją przygodę z treningami w klubie Mrs. Sporty rozpoczęłam w połowie czerwca, odkąd regularnie uczęszczam na treningi oraz stosuje zaleconą dietę. Zarówno mój wygląd zewnętrzny, jak i podejście do życia bardzo uległy zmianie. Efekty, które widać to głównie spadek masy ciała i smuklejsza sylwetka, poza tym mam dużo więcej energii, staram się spędzać wolny czas aktywniej. Dzięki aktywności stałam się także spokojniejsza. Wysiłek fizyczny jest świetną metodą na odreagowanie stresu dnia codziennego.

Atmosfera na zajęciach jest świetna, bardzo podoba mi się zaangażowanie trenerek oraz dobór ćwiczeń odpowiednio do możliwości, mam poczucie, że jestem w dobrych rękach. 

Wiek oraz ograniczenia nie mają znaczenia...

Klub Mrs. Sporty jest dla każdego, wiek oraz ograniczenia nie mają znaczenia, ponieważ podejście do każdej osoby jest indywidualne i holistyczne. Najbardziej w klubie Mrs. Sporty podoba mi się różnorodność ćwiczeń oraz swobodna i przyjazna atmosfera. Ten Klub oraz osoby, które go tworzą sprawiają, że z ogromną przyjemnością przychodzę na trening.

09. maja 2019 r.
Zamknij menu