Iza Dobrowolska photo

Iza Dobrowolska

Moja praca wymaga bezpośredniego kontaktu z różnymi ludźmi. Trenując zaczęłam naprawdę szczerze się uśmiechać, tryskać energią, mieć dobre samopoczucie i uwierzyłam w siebie. Przychodząc na zajęcia, czuję się szczęśliwa.

MOJA HISTORIA

Od dłuższego czasu czułam się już bardzo źle psychicznie i fizycznie. Moja praca wymaga bezpośredniego kontaktu z różnymi ludźmi i ich spojrzenia na moją „figurę” powodowały, że zaczynałam popadać w depresję i zastanawiać się co powinnam zmienić w swoim życiu. Na początku to było ogromne wpędzanie siebie w poczucie winy. Zaczynałam bardzo mocno zamykać się w sobie. Cały czas o tym myślałam i nie wiedziałam jak sobie pomóc, tkwiłam w martwym punkcie. Moja psychika była u kresu wytrzymałości.

Pewnego dnia przyszła do mnie moja sąsiadka Grażynka i zaproponowała treningi w Mrs. Sporty.

Długo się nie zastanawiałam i rozpoczęłam zajęcia od połowy stycznia 2018 r. Postanowiłyśmy, że będziemy wspierać się nawzajem. Wcześniej spotkanym  trenerkom z Mrs. Sporty odmówiłam dwa razy ze wstydu.

Trenując bez mała codziennie zaczęłam naprawdę szczerze się uśmiechać, tryskać energią, mieć dobre samopoczucie i uwierzyłam w siebie. Dużym wsparciem jest dla mnie Grażynka oraz mój syn.

Przestało mnie boleć biodro i kolano. Poprawiło mi się ciśnienie krwi, na które choruję od prawie dwudziestu lat. Poprawa sylwetki i samopoczucia sprawiły, że pierwszy raz w tym roku odważyłam się kupić sukienkę.

Przychodząc na zajęcia czuję się szczęśliwa i daję z siebie wszystko. 

Bardzo mi się podoba, że są same kobiety. Trenerki są wspaniałe i bardzo motywują do dalszej ciężkiej pracy z ciągłym uśmiechem na twarzy i pozytywnym nastawieniem. Dbają również o naszą psychikę, abyśmy się nie poddawały i walczyły o siebie. Mrs. Sporty poleciłabym kobietom w każdym wieku, aby mogły poprawić swoją sylwetkę i swoje samopoczucie.

JESTEM SZCZĘŚLIWA, ŻE JESTEŚCIE.

DZIĘKUJĘ.

RADY IZABELI
  1. Przyjdź
  2. Zobacz
  3. Spróbuj
  4. Podpisz umowę
  5. Popraw swoją sylwetkę i samopoczucie. Będziesz szczęśliwa.

 

 

GŁOSUJ
Zamknij menu