Vorher

Anna Lipińska

Mam 40 lat. Sama wychowuję 13-letnią córkę. Pracuję za mamę i tatę. Jestem optykiem i bardzo lubię swój zawód. Pracuję od 20 lat od poniedziałku do soboty, ale mimo wszystko znalazłam odrobinę czasu dla siebie. Mrs.Sporty to mój drugi dom.

MOJA HISTORIA

Przed „czterdziestką” postanowiłam coś zrobić ze sobą i „dla siebie”. Od dłuższego czasu zmagałam się z nadwagą, nieregularnością posiłków i brakiem ruchu. Stan, do którego się doprowadziłam był powodem bólu kręgosłupa i ogólnie złego samopoczucia.

Pewnego dnia przechodziłam obok klubu i wstąpiłam na chwilę do środka. Po rozmowie z trenerką postanowiłam spróbować. I to był strzał w dziesiątkę!

Trening pod opieką trenera, mobilizacja, zdrowe jedzenie i regularność posiłków spowodowało, że w ciągu 3 miesięcy zrzuciłam prawie 9 kg przy wzroście 152 cm.

Waga dalej spada. Jestem bardzo z siebie zadowolona i wręcz uzależniona od ćwiczen w tak fantastycznym klibie, jakim jest Mrs.Sporty ♥ Jest ro dla mnie chwila, czyli 30 min, które poświęcam w całości dla siebie. Jest to mój czas, który bardzo sobie cenię.

RADA ANNY

Poświęcić trochę czasu dla siebie i dla zdrowia!

Spełniać swoje marzenia o lepszej figurze!

Podnieś swoją samoocenę. Ty też możesz być piękna!

Przestan myśleć o wszystkim wokół. Zrób coś dla siebie!

Twoje zdrowie to Twoje ŻYCIE. DŁUŻSZE ŻYCIE!

Głosuj
Zamknij menu