Iwona Machoń photo

Iwona Machoń

Mam na imię Iwona. Mam 44 lata. Jestem żoną i matką dwójki dzieci. Jestem osobą pogodną i uśmiechniętą. Nie mam oporów przed poznawaniem nowego. Jestem miłośniczką zwierząt. Nie wyobrażam sobie domu bez zwierząt, dlatego mam psa i kota.

MOJA HISTORIA

Do klubu Mrs.Sporty zaprosiła mnie koleżanka z pracy, która mimo swoich problemów zdrowotnych zaczęła korzystać z treningów, po których czuła się lepiej. Na spotkanie z trenerem Panią Moniką poszłam w towarzystwie koleżanki, bo bałam się, że siłownia to nie jest miejsce dla mnie. Mimo to zapisałam się i spróbowałam odnaleźć się na sali do treningów.

Duża pomoc oraz wsparcie trenerów sprawiło, że uwierzyłam w realizację odwiecznie stawianego celu: utrata wagi.

Ciężka systematyczna praca w klubie stała się moją codziennością. Przed dołączeniem do klubu Mrs.Sporty miałam spore problemy zdrowotne (nadwaga, krążenie, żylaki, kręgosłup). Dziś śmiało mogę powiedzieć, że te uciążliwe dolegliwości ustąpiły, dzięki czemu mogę normalnie funkcjonować.

Do klubu Mrs.Sporty dołączyłam 7 listopada 2017 roku. Od tego czasu udało mi się schudnąć 15,9 kg oraz zgubić 59 cm w obwodach, za co jestem bardzo wdzięczna całej kadrze i klubowiczkom. Ich pomoc oraz wsparcie jest motywacją do dalszego działania.

RADY IWONY

1.       Zapisz się do klubu Mrs.Sporty

2.       Pokonaj swoje słabości

3.       Naucz się czerpać radość z wysiłku fizycznego

4.       Będąc w klubie skorzystasz też z innych atrakcji, jak np. wieczorek żywieniowy.

5.       Zyskasz szanse na nowe przyjaźnie oraz duże wsparcie.

GŁOSUJ
Zamknij menu