Dzień Otwartych Drzwi w Mrs.Sporty

Kluby Mrs.Sporty w całej Polsce zapraszają na Dzień Otwartych Drzwi. Zabierz przyjaciółkę i przekonaj się, że Ty też możesz schudnąć na wiosnę!

Dzień Otwartych Drzwi to doskonały moment, by pokazać klub Mrs.Sporty mamie, siostrze lub przyjaciółce. To też świetny czas, by wpaść do nas i dowiedzieć się więcej na temat naszej koncepcji, jeśli do tej pory o niej nie słyszałaś. 

Odchudzanie z Mrs.Sporty

U nas nie usłyszysz o drakońskich dietach ani ścisłym trzymaniu się kalorii. Przeanazlizujemy Twój jadłospis oraz tryb życia i na tej podstawie wspólnie wprowadzimy trwałe zmiany, dzięki którym nie tylko schudniesz, ale też poczujesz się lepiej. Szybko zapomnisz o bólach kręgosłupa, a cukrzyca czy nadciśnienie przestaną dokuczliwie o sobie przypominać. 

Redukcja centymetrów gwarantowana!

Gwarantem sukcesu i tego, że osiągniesz upragnioną wagę jest połączenie treningu interwałowego ze zmianą w sposobie odżywiania. By schudnąć wystarczą regularne 30-minutowe treningi. Dzięki kontroli pulsu oraz zachowaniu interwału, Twoje mięśnie będą pracować jeszcze długo po skończeniu treningu. Będziesz coraz szczuplejsza, a marzenie o pięknej figurze wreszcie stanie się rzeczywistością!

Dzień Otwartych Drzwi w Mrs.Sporty

Jesteś ciekawa, jak wygląda nasz trening? W najbliższych dniach w klubach Mrs.Sporty w całej Polsce możesz się o tym przekonać podczas Dni Otwartych Drzwi. Dlaczego warto przyjść do nas właśnie wtedy? Będziesz mogła skorzystać z bezpłatnej analizy składu ciała oraz otrzymasz rabat na pakiet startowy, za który zapłacisz 0 zł.

Znajdź najbliższy klub Mrs.Sporty i sprawdź, kiedy organizuje Dzień Otwartych Drzwi. Listę klubów można zobaczyć TUTAJ>>>

08. stycznia 2018 r.
Zamknij menu