MRS.SPORTY PONOWNIE UZNANE ZA NAJLEPSZE STUDIO FITNESS

W marcu mamy dwa powody do świętowania.  8 marzec to Międzynarodowy Dzień Kobiet, a dodatkowo Mrs.Sporty po raz trzeci  z rzędu została nagrodzona przez DEUTSCHLAND TEST i FOCUS-MONEY jako "najlepsze studio fitness"!

Mrs.Sporty uznane przez DEUTSCHLAND TEST i FOCUS-MONEY za "najlepsze studio fitness"!

"Nagroda dla najlepszego studia fitness po raz kolejny potwierdza, że klubowiczki doceniają koncepcję Mrs.Sporty i że zapewnia ona indywidualną opiekę w dziedzinie  zdrowia  i fitnessu", mówi nasz założyciel i dyrektor zarządzający Niclas Bönström.  

A my mówimy: "Ogromne podziękowania dla was!". Dzięki Waszym opiniom i aktywnemu uczestniczeniu w życiu klubu mogliśmy rozwijać się coraz bardziej, a tym samym jeszcze lepiej reagować na Wasze życzenia i potrzeby.

Ty też możesz stać się częścią rodziny Mrs.Sporty i wystartować z własnym klubem Mrs.Sporty

Wiemy, że coraz więcej kobiet przywiązuje wagę do zdrowego stylu życia i chce trwale poprawić swoje samopoczucie.  Widzimy ogromny potencjał do dalszego rozwoju naszej sieci. Dlatego teraz jest  świetny czas, aby rozpocząć pracę w branży fitness.

Jeśli więc  chcesz stworzyć miejsce, w którym kobiety mogą trenować w bezpiecznym środowisku  i z ogromną frajdą, skontaktuj się z nami już dziś. Być może  wkrótce otwórz własny Klub Mrs.Sporty? Spytaj trenera lub właściciela swojego klubu o kontakt do centrali i zgłoś się, by poznać szczegóły!

22. lutego 2023 r.
Zamknij menu