FIWE 2021 to dialog o odmrożeniu branży fitness

Za branżą fitness wyjątkowo trudne miesiące. Przez decyzje rządu związane z pandemią koronawirusa siłownie, kluby i obiekty sportowe zostały zamknięte. Co zrobić, by po okresie braku pomocy przedsiębiorcy znów stanęli na nogi? O tym porozmawiamy na FIWE Fitness Trade Show 2021.

FIWE Fitness Trade Show do tej pory było świętem branży fitness. Było centralnym punktem Europy dotyczącym sportu, ale również przestrzenią dla rozrywki, która często towarzyszy aktywności fizycznej. Była to także platforma do rozmowy o innowacjach w tym sektorze usług i  doskonała okazja do nawiązywania nowych kontaktów zawodowych.

FIWE 2021 będzie jednak czymś więcej. Poza koncertami, strefą wystawienniczą, zawodami na żywo (między innymi sztuk walki oraz kulturystycznymi) event stanie się miejscem, w którym przedstawiciele branży porozmawiają o przyszłości po lockdownie. To nie będą jałowe wymiany, ale zastanowienie się, jak pomóc sobie nawzajem, by jak najwięcej przedsiębiorstw mogło odrobić straty po okresie zamrożenia gospodarki. Będzie to przestrzeń do dyskusji świadczeń pomocowych, zjednoczenia branży, która jak żadna inna w Polsce przez okres kilku miesięcy nie mogła w ogóle funkcjonować. Zapraszamy na spotkanie na FIWE dotyczące odmrożenia branży fitness.

Program FIWE Fitness Trade Show

FIWE Experts

Konferencja FIWE Experts to wydarzenie dla wszystkich tych, którzy chcą poznać każdą stronę prowadzenia biznesu w branży fitness. W jaki sposób zagwarantować sobie większe zadowolenie klientów? Co zrobić, by pozyskać dodatkowe środki na rozwój biznesu? Jakie szkolenia wybrać, by dopasować je do profilu przedsiębiorstwa? Co będzie absolutnym „must have” siłowni i klubów fitness w nadchodzących latach? Na te pytana odpowiedzą eksperci.

FIWE Business

Podczas wydarzenia poruszane będą kluczowe dla sektora kwestie. Eksperci i praktycy biznesu pochylą się między innymi nad tematem inwestycji. Wspólnie zastanowią się, na jakie trendy warto postawić i co innowacyjnego oferują rynki zagraniczne. Nie zabraknie również przedstawienia dostępnych form inwestycyjnych oraz branżowych franczyz, które pozwalają na stworzenie własnego biznesu pod wspólną marką. Osobnym segmentem eventu będzie rozwój branży fitness w sektorze e-commerce.

Debata CEO&Experts

Podczas tego wydarzenia poruszone zostaną najważniejsze kwestie dla branży. Nie zabraknie wymiany poglądów, która prowadzić będzie do wypracowania innowacyjnych rozwiązań, zmieniających przyszłość biznesu. Co zrobić, by zwiększyć atrakcyjność klubu fitness? Jak wyróżnić się na tle konkurencji? Po jakie nowinki technologiczne sięgnąć i jak zabezpieczyć się przed kryzysem? Każdy uczestnik będzie mógł się tego dowiedzieć.

Ponadto, na zgromadzonych czeka strefa networkingu (łączenie biznesów), konferencje zdrowotne, ćwiczenia, strefa wystawiennicza, zawody sportowe oraz koncerty.

FIWE Fitness Trade Show

10-12 września 2021, Warszawa

27. maja 2021 r.
Zamknij menu