JUŻ WKRÓTCE WIELKI FINAŁ PLEBISCYTU NA MRS.SPORTY ROKU 2015

Kolejny etap konkursu przed nami

W ostatnich tygodniach otrzymaliśmy liczne zgłoszenia od Klubowiczek z całej Polski – jesteśmy z Was wszystkich bardzo dumni! Codziennie udowadniacie sobie i innym, że realizacja własnych celów jest możliwa. Cieszymy się, że mogliśmy stać się częścią Waszego sukcesu.

Spośród wielu kandydatek wybraliśmy 10 finalistek naszego konkursu. Już niebawem rozpocznie się internetowe głosowanie, w którym dzięki Waszym głosom wyłonione zostaną dwie laureatki. Jednak każda z finalistek już jest zwyciężczynią, ponieważ wszystkie 10 pań zaprosimy na wyjątkowy, pełen atrakcji weekend w SPA. Poza chwilami relaksu i regeneracji, przewidzieliśmy w nim wyjątkowe atrakcje kulinarne i kulturalne oraz gwóźdź programu – profesjonalną sesję fotograficzną. Dzięki niej, każda z Pań będzie mogła poczuć się jak prawdziwa Miss.

Listę finalistek oraz prezentację historii ich sukcesu opublikujemy na naszej stronie internetowej już 10 września. Od tego momentu, przez 10 dni będzie można oddawać głos na swoją faworytkę. Oficjalne wyniki plebiscytu zaprezentujemy 22 września 2015 r., a niespełna dwa tygodnie później – w dniach 3 i 4 października – wspólnie świętować będziemy Wasze sukcesy.

Pamiętaj - każdy głos się liczy, dlatego zachęć swoje przyjaciółki do odwiedzenia naszej strony internetowej i wzięcia udziału w głosowaniu!

Ze sportowym pozdrowieniem

Zespół Mrs.Sporty

31. sierpnia 2015 r.
Zamknij menu