Otwarcie nowego klubu we Wrocławiu

Z przyjemnością ogłaszamy, że rodzina Mrs.Sporty nieustannie się powiększa. Już w niedzielę, 18 października o godz. 15:00 przy Bulwarze Dedala 20B swoje drzwi szeroko otworzy nasz drugi klub w stolicy Dolnego Śląska. Dzięki niemu, wrocławianki mieszkające w dzielnicy Fabryczna będą mogły jeszcze łatwiej realizować swoje sportowe cele.

Idealnym przykładem tego, że warto z nami trenować jest historia właściciela i menadżera klubu Jolanty Truszkowskiej – do niedawna ćwiczącej w klubie Mrs.Sporty Wrocław-Krzyki. Co skłoniło ją do zamiany ról? Przeczytajcie sami:

„Przychodząc na treningi do Mrs.Sporty  nie przypuszczałam, że dwa lata później sama otworzę swój klub.
Efektywny trening, różowy kolor i dużo śmiechu – to tylko niektóre z powodów dlaczego warto być częścią rodziny Mrs.Sporty.
To przede wszystkim fantastyczna koncepcja, ogromne wsparcie i zaangażowanie (idące w parze z wielką motywacją) poskutkowały tym, że klub Mrs.Sporty Wrocław-Fabryczna otwiera się już w najbliższy weekend.”

Jeśli chcesz pójść w ślady Joli i zostać własnym szefem, zgłoś się do nas poprzez wypełnienie formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą.

Patronat medialny nad Wielkim Weekendem Otwarcia w klubie Joli objęło Radio ZET Gold.

 Warto dodać, że to nie ostatni klub Mrs.Sporty, który otworzy się w Polsce w tym roku. W ramach wyjątkowej oferty przedsprzedażowej można już nabywać karnety członkowskie w klubie Mrs.Sporty Zielona Góra, którego otwarcie zaplanowane jest na grudzień.

15. października 2015 r.
Zamknij menu