Otwieramy kolejne kluby - zapraszamy do Łodzi i Radomia!

Jest nas coraz więcej!

Z radością informujemy, że 7 i 8 maja 2016 r. otwieramy kolejne nasze kluby. Serdecznie zapraszamy do klubów Mrs.Sporty Łódź-Retkinia i Mrs.Sporty Radom-Osiedle XV-lecia. Zachęcamy do odwiedzin u Niny i Artura - na pewno nie pożałujecie. Dawka pozytywnej energii gwarantowana.

A oto co skłoniło Artura do założenia pierwszego w Radomiu? Przeczytajcie sami:

"Cenię sobie dobre samopoczucie i zdrowie dlatego stworzyłem w Radomiu miejsce, gdzie bez względu na wiek, wygląd i dotychczasowe doświadczenie ze sportem, każda kobieta będzie mogła zadbać o siebie i osiągnąć swoje sportowe i zdrowotne cele. A wszystko to pod życzliwym okiem wspierających i motywujących je doświadczonych trenerów. Udało mi się stworzyć profesjonalny zespół oraz połączyć pasje oraz zainteresowania biznesem. Właśnie to sprawia mi frajdę. Jestem głęboko przekonany, że dzięki koncepcji Mrs.Sporty każda kobieta może zmienić swoje życie, aby podążać przez nie z radością i uśmiechem na twarzy." 

Jeśli chcesz, podobnie jak Nina i Artur, zostać własnym szefem, zgłoś się do nas za pośrednictwem niniejszego formularza. Więcej informacji na temat naszej koncepcji franczyzowej znajdziesz tutaj.

05. maja 2016 r.
Zamknij menu