WIELKI FINAŁ PLEBISCYTU NA MRS.SPORTY ROKU 2017

WYBIERZ RAZEM Z NAMI ZWYCIĘŻCZYNIĘ KONKURSU

Dotarliśmy do wielkiego finału - lista przesłanych zgłoszeń oraz ich jakość przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Otrzymane od Klubowiczek z całej Polski historie sukcesu są dla nas wszystkich niesłychaną inspiracją i motywacją do dalszej pracy. Czytając nadesłane formularze jeszcze bardziej utwierdzamy się w przekonaniu, że to co robimy ma sens. Dziękujemy Wam za to!

Spośród nadesłanych zgłoszeń wybraliśmy 14. Chyba nie musimy pisać, że wybór był niezwykle trudny. Dla nas każda z Pań, która wypełniła zgłoszenie, już jest zwyciężczynią, nawet jeśli nie znalazła się na liście finalistek. Nagrodą jest zdrowie, dobre samopoczucie, lepsza kondycja i mile spędzony czas w kobiecym gronie.

Z profilami finalistek można zapoznać się na stronie internetowej - https://www.mrssporty.pl/wybory-mrssporty-roku-2017/ , a w dniach 28 sierpnia - 8 września 2017 r. (do 12:00) oddać głos na swoją faworytkę.

Każda osoba może oddać tylko jeden głos, dlatego tak ważne jest wsparcie przyjaciół, rodziny i znajomych. Aby zwiększyć szanse swojej faworytki na otrzymanie tytułu, należy przekazać jak największej liczbie osób informację o głosowaniu (najlepiej drogą mailową lub za pośrednictwem portali społecznościowych). 12 września oficjalnie ogłosimy zwyciężczynię plebiscytu na naszej stronie internetowej. Zdecydowaliśmy o nieupublicznianiu wyników cząstkowych – wyniki końcowe będą więc dla nas wszystkich niespodzienką. Już nie możemy się doczekać!

Wszystkie Finalistki zaprosimy na wyjątkowy, pełen atrakcji weekend w SPA. Poza chwilami relaksu i regeneracji, przewidzieliśmy w nim wyjątkowe atrakcje kulinarne i kulturalne oraz gwóźdź programu – profesjonalną sesję fotograficzną. Dzięki niej, każda z Pań będzie mogła poczuć się jak prawdziwa Miss.

Trzymamy kciuki za wszystkie uczestniczki i zapraszamy do zabawy!

Wasz Zespół Mrs.Sporty

28. sierpnia 2017 r.
Zamknij menu