Jak z jednego pomysłu powstało w ciągu 10 lat ponad 550 klubów sportowych?

„Oferuję wsparcie partnerom franczyzowym Mrs.Sporty, którzy w niezwykły sposób zmieniają swoje najbliższe otoczenie. Uczą panie w każdym wieku i o najróżniejszych potrzebach, jak żyć zdrowiej i dłużej. Zapewniają im wszelkie możliwe, niezbędne wsparcie, aby mogły osiągnąć swoje własne cele związane ze zdrowiem i redukcją wagi". Valerie Bönström - założycielka firmy 

Nasza wizja 

Wszystko zaczęło się od wizji, aby jak największą liczbę kobiet zachęcić do aktywnego i zdrowego stylu życia. Zbliżamy się wielkimi krokami do realizacji celu, jakim jest uczynienie z Mrs.Sporty ich ulubionego partnera w kwestiach związanych ze sportem i odżywianiem. 

Historia naszego sukcesu 

Wystarczyło pięć lat, aby Mrs.Sporty stała się wiodącą marką na rynku. Pod tą nazwą kryje się dziś odnoszące sukcesy przedsiębiorstwo z ponad 550 klubami sportowymi w Polsce, Austrii, Czechach, Hiszpanii, Niemczech, Szwajcarii i we Włoszech. Ciągle się rozwijamy; co miesiąc otwieranych jest średnio 10 nowych klubów Mrs.Sporty, a już teraz co tydzień ponad 250 tys. pań ćwiczy w swoich lokalnych klubach sportowych. Każdego dnia przybywa klubowiczek, dla których regularne uprawianie sportu i zdrowe odżywianie stały się dzięki Mrs.Sporty nieodłącznym elementem trybu życia.

Historia Twojego sukcesu! 

Nasz sukces jest wypadkową przekonującego pomysłu biznesowego oraz wspólnego wysiłku wszystkich pracowników, partnerów biznesowych i franczyzowych oraz każdej osoby należącej do klubu Mrs.Sporty. Zapraszamy, aby dołączyli Państwo do naszej powiększającej się rodziny klubów Mrs.Sporty! Warto skorzystać z know-how zespołu założycielskiego, zgromadzonego wokół Stefanie Graf, który może się pochwalić ponad 40-letnim doświadczeniem i wiedzą w dziedzinie zdrowia i fitness, a także sukcesem w budowaniu od podstaw największej na świecie grupy samodzielnych podmiotów działających wspólnie w branży fitness. 

Będziemy się cieszyć, jeśli zechcecie Państwo do nas dołączyć!

Zacznij już teraz

Sprawdzony pomysł

Mrs.Sporty oferuje idealne warunki do prowadzenia własnej działalności

Zdaniem prezesa Niemieckiego Związku Franczyzowego (niem. Deutscher Franchise Verband e.V., DFV) Torbena Leifa Brodersena „Rynek franczyzy wykazuje stabilny wzrost. W Niemczech sprawdził się pomysł korzystania z wypróbowanych koncepcji biznesowych w ramach silnej sieci partnerskiej przy rozpoczynaniu własnej działalności".

Mrs.Sporty pomyślnie przeszła kontrolę systemu przeprowadzoną przez DFV i uzyskała pełne członkostwo Związku oraz znak jakości. Mrs.Sporty jest właściwym partnerem, umożliwiającym udany start we własny biznes. Branża zdrowia i fitness jest przy tym rynkiem wzrostowym. Dzięki klubowi Mrs.Sporty można nie tylko budować swoją własną zawodową przyszłość, ale też pomóc niezliczonej liczbie pań w rozpoczęciu nowego, zdrowszego życia. Z przeprowadzanych obiektywnych badań satysfakcji wynika, że przedsiębiorcy prowadzący działalność na zasadzie franczyzy są bardziej zadowoleni i mają ku temu dobre powody. 

 

Zalety koncepcji franczyzowej Mrs.Sporty w dużym skrócie: 
 • własna działalność przy niewielkim kapitale początkowym
 • przynosząca zyski firma z potencjałem silnego wzrostu
 • program wszechstronnych szkoleń, dobrze przygotowujących do otwarcia i prowadzenia cieszącego się dużym zainteresowaniem klubu
 • partnerzy franczyzowi Mrs.Sporty mają wolność prowadzenia własnego biznesu i zarządzają własnym zespołem
 • wsparcie przy wyborze lokalizacji i pozyskaniu finansowania
 • dołączenie do dużej sieci przedsiębiorców
 • stale rosnąca grupa docelowa zwiększa szansę na sukces naszych partnerów franczyzowych
 • systematyczny rozwój produktu w odpowiedzi na zmieniające się potrzeby rynkowe
 • za naszymi partnerami franczyzowymi stoi silna marka, wspierana przez Stefanie Graf
 • rozpoznawalność marki dzięki wysokiej jakości świadczonych usług i częstej obecności w mediach

Własna firma z Mrs.Sporty

System franczyzowy Mrs.Sporty opiera się na uczciwym partnerstwie. To partnerstwo zapewniające obustronne korzyści – centrala systemu zyskuje na współpracy z zaangażowanym przedsiębiorcą, a franczyzobiorca korzysta ze sprawdzonego i stale ulepszanego modelu biznesowego. Mrs.Sporty od samego początku wspiera swoich partnerów franczyzowych, aby wykorzystując w pełni przysługującą im wolność prowadzenia działalności businesowej, mogli skoncentrować się na tym, co najważniejsze: swoich klubowiczkach i ich sukcesach.

Wymagany profil kandydatów

Szukamy zaangażowanych i zmotywowanych partnerów franczyzowych

Jako dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, Mrs.Sporty chętnie nawiąże współpracę z nowymi partnerami. Bierzemy pod uwagę zarówno panie, jak i panów. Mile widziane są również osoby, które dotychczas pracowały w innych branżach – jedynym warunkiem jest przedsiębiorczość i chęć poszukiwania idealnego sposobu na rozpoczęcie własnej działalności.

Właściwa kandydatka (lub kandydat) muszą być w stanie odpowiedzieć twierdząco na następujące pytania: 

 • Czy chce Pan/i założyć własną firmę w oparciu o sprawdzony pomysł?
 • Czy chce Pan/i pomagać kobietom w prowadzeniu zdrowszego, lepszego i bardziej szczęśliwego trybu życia?
 • Czy lubi Pan/i pracę zespołową i kierowanie współpracownikami?
 • Czy chce Pan/i z pasją i zaangażowaniem przybliżać paniom mieszkającym w okolicy klubu niezwykle skuteczną koncepcję treningów i odżywiania oraz wspólnie z nimi cieszyć się ich sukcesami?
 • Czy kocha Pan/i sport i interesuje się zdrowym odżywianiem?
 • Czy lubi Pan/i motywować innych, aby prowadzili zdrowy styl życia?
 • Czy ma Pan/i duże ambicje?
 • Czy chce Pan/i współtworzyć niezwykłą sieć franczyzową przy zachowaniu wolności prowadzenia własnego businesu?
 • Czy ma Pan/i podstawową wiedzę na temat ekonomiki przedsiębiorstwa lub jest Pan/i gotowa/y ją sobie przyswoić? 
 • You speak English or German?
Najważniejsze pytania
Zamknij menu