Vorher

Joanna Sadaj

Moja historia

Urodziłam się i wychowałam w Tarnobrzegu, gdzie ukończyłam Technikum Odzieżowe i zdobyłam licencjat z pedagogiki wczesnoszkolnej. Od 10 lat mieszkam i pracuję w Warszawie. Rodzina i przjaciele są dla mnie najważniejsi. Uwielbiam kino i teatr.Od roku moją pasją stał się ruch i sport, bez których nie wyobrażam sobie nawet jednego dnia.

Do klubu Mrs.Sporty zawitałam 27.10.2018 r. Dokładnie w dniu jego 7 urodzin.

Kilka dni wcześniej spotkałam trenerki, od których dostałam zaproszenie na trening próbny. Poszłam z czystej ciekawości, żeby zobaczyć, jak jest i czy ja się w ogóle do tego nadaję. Z pierwszego treningu niewiele pamiętam.

Wiem jedno: atmosfera w klubie była i jest świetna!

Przyznaję, że byłam pewna obaw, jak to będzie. Czy dam radę? Czy nie wypadnę śmiesznie lub żałośnie? I w końcu: czy nie lepiej zostać w domu ze swoimi wałeczkami tłuszczu. Treningi nie były łatwe, ale gdy po 6 tygodniach zobaczyłam efekty mojej ciężkiej pracy, byłam z siebie dumna.

Zgubiłam 8 kg i około 10 cm w obwodzie.

Wtedy w mojej głowie powstało marzenie, by nosić ubrania, które mi się podobają, a nie tylko te, w które się mieszczę. Po roku treningów i przejściu na program żywieniowy Mrs.Sporty, efekty są jeszcze lepsze!

Zgubiłam już 20 kg i 25 cm w obwodzie. Mój cel został osiągnięty: mogę wejść do dowolnego sklepu i mierzyć, co tylko chcę, bo wszystko pasuje!

Chwilami było ciężko. Były też momenty kryzysów, ale dziś wiem, że to tylko etap przejściowy. Dzięki pomocy trenerek i motywacji od innych klubowiczek nie poddałam się. To była duża dawka pozytywnej energii do dalszej pracy nad sobą.

Właśnie wyznaczyłam sobie nowy cel: chcę zgubić kolejne 20 kg dla własnego zdrowia i lepszego samopoczucia. Nie wyobrażam sobie dnia bez ćwiczeń. Dzięki treningom mam więcej energii. Poprawiają mi one humor i odprężają po ciężkim dniu.

5 rad dla przyjaciółki:

  1. Trening przyspiesza metabolizm.
  2. Systematyczne ćwiczenia usprawniają ruchowo.
  3. Odpowiednio dobrana dieta pomaga zgubić zbędne kilogramy, co poprawia samopoczucie i sprawia, że żyje się lżej.
  4. Najważniejsze są chęci, bo bez nich nie ruszymy z miejsca.
  5. Dokładne wykonywanie ćwiczeń jest ważne, by nie zrobić sobie krzywdy.
Głosuj
Zamknij menu