Vorher

Magdalena Rawska

Moja historia

Na co dzień jestem aktywną zawodowo mamą. Praca i obowiązki wychowawcze pochłaniają wiele czasu, przez co trudno znaleźć chwilę dla siebie. Odkąd trenuje w Mrs. Sporty mam niekończącą się motywację do dalszego działania w życiu prywatnym i zawodowym. Regularne treningi stały się nieodłącznym elementem mojego funkcjonowania.

Sport towarzyszył mi od zawsze. Byłam aktywną sportowo osobą, jednak od kilku lat praca, obowiązki domowe, a przez nie brak czasu uniemożliwiły mi to.

W pracy dużo jeżdżę samochodem, długotrwała pozycja siedząca w aucie dała się we znaki, ból pleców nasilał się. Brak ruchu oraz dolegliwości związane z niedoczynnością tarczycy zaczęły mi doskwierać- postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce.

Na pierwszy trening namówiła mnie mama, która ćwiczy w Mrs. Sporty. Postanowiłam sprawdzić to miejsce. Indywidualne podejście trenerów do każdej osoby, trening interwałowy oraz porady dietetyczne to było to czego szukam i wszystko w jednym miejscu.

To ćwiczenia i zdrowa dieta pomogły mi z dolegliwościami związanymi z niedoczynnością tarczycy- teraz to ja panuję nad hormonami, a ból pleców już mi nie doskwiera.

Dzięki Mrs. Sporty nauczyłam się prowadzić zdrowy tryb życia, dbać o siebie i konsekwentnie iść do celu. Stałam się silną kobietą zarówno fizycznie jak i psychicznie. Mrs. Sporty wprowadziło do mojego życia dyscyplinę i radość.

Moim zdaniem koncepcja Mrs. Sporty uwzględnia wszystko co ważne i bardzo mi odpowiada. Dla swojej przyjaciółki miałabym cenną radę: „Wielkie rzeczy mają zazwyczaj małe początki”. Najważniejsze jest, aby zrobić pierwszy krok, ustalić co jest dla mnie ważne i pomoże mi w drodze do wymarzonego celu oraz odnalezienie chwili dla siebie. Następnie należy tylko utrzymywać zdrowe nawyki, a co za tym dobre samopoczucie i zdrowie.

Głosuj
Zamknij menu