Vorher

Lidia Smoleniec

Moja historia

Jestem osobą o dużym poczuciu humoru i otwartą. Staram się podchodzić do życia z optymizmem. Ulotka Mrs.Sporty trafiła w moje ręce w idealnym momencie. Byłam zdecydowana na zrzucenie kilku kilogramów.

Źle się czułam w ciele, które widziałam w lustrze. Zaczęłam też mieć problemy z podwyższonym ciśnieniem i cukrem.

Dzień Kobiet 2017 roku był moim pierwszym dniem w klubie Mrs.Sporty. Już po pierwszym treningu, wiedziałam, że to idealne miejsce dla mnie! Ucieszyłam się, że wreszcie znalazłam miejsce, gdzie będę mogła nad sobą pracować. Od tego czasu ćwiczę trzy razy w tygodniu.

Po roku treningów zdecydowałam się na przystąpienie do programu żywieniowego Mrs.Sporty.

Początki nie były łatwe. Zmiana nawyków żywieniowych okazała się ciężką pracą. Wyeliminowanie przekąsek pomiędzy posiłkami, wyeliminowanie z codziennego menu słodyczy oraz kontrolowanie tego, co jadłam wymagało ode mnie silnej woli i samozaparcia.

Już po 2 tygodniach widać było efekty! W miarę upływu czasu było mi coraz łatwiej. Kolejne tygodnie pokazywały, że mój wysiłek nie idzie na marne.

W ciągu 3,5 miesiąca schudłam 10 kg! Potem tempo było już mniejsze, ale w sumie straciłam 16 kg!

Czuję się świetnie w moim ciele. Jestem też bardziej pewna siebie, otwarta i radosna. Jestem sprawniejsza i mam lepszą kondycję. W końcu mogę wyrzucić z szafy długie, workowate sukienki i pokazać swoją figurę i szczupłe, zgrabne nogi!

Głosuj
Zamknij menu