Do świąt został tylko 1 dzień! Brakuje Wam pomysłu na prezent gwiazdkowy dla najbliższych? Mamy dla Was kilka podpowiedzi! Jakie fit prezenty gwiazdkowe kupić?

Voucher na treningi

Kilka wolnych dni tuż po świętach to dobry moment, by zrobić coś dla siebie i dla swojego zdrowia. Dlaczego by nie zacząć w tym czasie ćwiczyć? By ułatwić przyjaciółce lub siostrze zadanie w prezencie pod choinkę podaruj jej voucher na treningi w Mrs.Sporty. Możesz wykupić go na dowolny czas, a bliska Ci kobieta zawsze ma możliwość przedłużenia czasu trwania vouchera i dokupienia kolejnych miesięcy. Mały bonus dla Ciebie? Z przyjaciółką ćwiczy się raźniej! Zyskasz dodatkową motywację do treningów! Gdzie kupić voucher? O szczegóły pytaj trenera w swoim klubie!

Krokomierz

Każdej z nas wydaje się, że nasze dni są aktywne i po brzegi wypełnione zadaniami do wykonania. Gdy jednak przyjrzymy się bliżej naszej codziennej aktywności, okazuje się, że tak naprawdę było jej niewiele, a my same niemal nie wstawałyśmy od biurka w pracy. Jeśli chcesz przekonać bliskich do większej ilości ruchu, jako prezent pod choinkę podaruj im krokomierz. To niezawodny towarzysz, który rozliczy nas z pokonanego w ciągu dnia dystansu i podpowie, ile brakuje do zalecanych przez lekarzy 10 tysięcy kroków dziennie. Trudno o lepszą motywację do wyjścia na spacer!

Fit książka kucharska

Większości osób dieta kojarzy się ze skomplikowanymi zakupami i godzinami spędzonymi w kuchni. Jeśli jesteś naszą klubowiczką na pewno niejednokrotnie przekonałaś się, że zdrowe odżywianie nie jest równoznaczne z wielogodzinnym gotowaniem. Jeśli cenisz sobie własnoręcznie zrobione prezenty pod choinkę, przygotuj dla najbliższych zbiór łatwych przepisów na zdrowe dania. Inspiracji możesz poszukać u nas na blogu.

Shape Up Alarm Clock

Bliska Ci osoba potrzebuje motywacji do ćwiczeń? Idealnym prezentem pod choinkę będą hantle w wbudowanym budzikiem, który codziennie przypomni o tym, że czas na odrobinę ruchu! To nie wszystko! By zatrzymać alarm hantle należy podnieść aż 30 razy! Koniec oszukiwania na liczbie powtórzeń ;)

Strój do treningu

Ładny strój do treningu to połowa sukcesu! W prezencie pod choinkę podaruj więc koszulkę do ćwiczeń albo legginsy wykonane z oddychającego materiału, który odprowadza wilgoć. W takim ubraniu ćwiczenia są dwa zdecydowanie przyjemniejsze.

Odrobina ruchu i zabawy

Święta Bożego Narodzenia to czas, który spędzamy z bliskimi. Najczęściej przy stole lub przed telewizorem. Stop! By zmienić te przyzwyczajenia pod choinkę podaruj grę planszową Twister, która nie tylko zmusi Twoją rodzinę do odrobiny ruchu, ale też da Wam mnóstwo frajdy! Jeśli macie konsolę do gier, podobne zabawy wykupicie online lub w formie gier na płytach.

A jakie są Wasze pomysły na fit prezenty na święta? Kupiłyście już wszystkie?

23. grudnia 2019 r.
Zamknij menu