Horoskop fitness: Rak

Jeśli należysz do osób urodzonych pomiędzy 21 czerwca a 22 lipca, masz szansę osiągać świetne wyniki sportowe. Odkryj swoje talenty razem z Mrs.Sporty!

Raki gdy znajdą idealną dla siebie dyscyplinę sportu, będą ja bardzo wytrwale trenować i osiągać świetne wyniki. Cenią sobie trening indywidualny lub w niewielkiej grupie osób. Dobrze czują się w kameralnych miejscach, dlatego trening w klubach sportowych dla kobiet Mrs.Sporty wydaje się być skrojony na miarę dla nieco introwertycznego Raka!

Pani Rak będzie też odpowiadać indywidualna opieka trenera, który nie tylko wyznaczy z nią cele, ale również będzie czuwać w drodze do ich osiągnięcia. Comiesięczne spotkanie z trenerem pozwoli zmodyfikować obraną drogę w zależności od osiągniętych postępów. Pomoże też zapanować nad małą sportową słabostką, jaką jest skłonność do omijania niektórych treningów czy ćwiczeń.

Podczas treningu Raki chętnie koncentrują się na własnym ciele, dlatego tak bardzo spodobają im się ćwiczenia na stacjach odpoczynkowych, ale również dostosowanie tempa ćwiczeń na maszynie do ich indywidualnych możliwości i preferencji. Regularne treningi poprawią koordynację, elastyczność i wytrzymałość, a tym samym zwiększą świadome odczuwanie własnego ciała, które jest tak ważne dla Pani Rak.

Jako znak zodiaku, który uwielbia rytuały i tradycję, Pani Rak szybko przyzwyczai się do regularnych ćwiczeń i na stałe wdroży je do swojego planu dnia oraz tygodnia. Wyważony trening fitness podniesie poziom hormonu szczęścia i pomoże zredukować codzienny stres.

Nie jesteś jeszcze klubowiczką Mrs.Sporty?

Skorzystaj z opieki osobistej, skutecznego treningu i szczególnej atmosfery, aby osiągnąć indywidualne cele fitness. Zapisz się na bezpłatny trening próbny >>>

Rada dla Ciebie: Nie rezygnuj z regularnych spotkań ze swoim trenerem. Nie tylko pozwolą ocenić postępy w drodze do założonego przez Ciebie celu, ale także zmotywują do dalszych ćwiczeń.

12. kwietnia 2018 r.
Zamknij menu