Konkurs "Let's dance. Let's move!" rozstrzygnięty!

"Każdy taniec jest odkryciem nas samych" - powiedziała znana tancerka i choreograf Martha Graham. Choćby dlatego postanowiliśmy włączyć taneczne kroki do naszych treningów! To nie jedyny powód! Taniec zmniejsza ryzyko wystąpienia chorób układu krążenia, zwiększa energię poprawia siłę i wytrzymałość. Wystarczy też spojrzeć na zawodowe tancerki, by przekonać się, jak fantastycznie wpływa na figurę! To prosta droga do poprawy nastroju i dobrego humoru! I właśnie tę ostatnią właściwość tańca postanowiliśmy wykorzystać zapraszając Was do wspólnej zabawy i konkursu "Let's dance. Let's move!". 

Mamy zwycięzców!

W konkursie "Let's dance. Let's move!" wzięły udział kluby z całej Polski. 1 kwietnia każdy z klubów rozpoczął naukę choreografii Lets Move. Ćwiczyliście wytrwale na stacjach odpoczynkowych, by na koniec przeprowadzić transmisję na żywo na profilach klubów na Facebooku.

Z ogromnej liczby zgłoszeń jury wyłoniło 5 półfinalistów. Decyzję o wyborze zwycięzcy przekazaliśmy w Wasze ręce: konkurs wygrało nagranie tańca, które na naszym fanpage'u na Facebooku uzyskało największą liczbę polubień. Zwyciężył klub Mrs.Sporty Katowice Tysiąclecia. Gratulujemy! 

Koszulki z logo Mrs.Sporty powędrują do pozostałych półfinalistów: Mrs.Sporty Saska Kępa, Bemowo, Zabrze i Zielona Góra!

Dziękujemy Wam za wspólną zabawę i fantastyczne nagrania wideo Waszych choreografii!

16. maja 2017 r.
Zamknij menu