Wielka akcja odchudzająca na Facebooku!

W ramach najnowszej akcji na Facebooku poszukujemy 30 kobiet, które razem z nami schudną jeszcze przed wakacjami!

W ramach najnowszej akcji na Facebooku poszukujemy Pań, którym marzy się szczuplejsza sylwetka na lato. Jeszcze nie jest za późno, by zacząć! Dzięki naszemu czterotygodniowemu programowi odchudzającemu dla kobiet ukochana letnia sukienka będzie prezentować się znacznie lepiej, a lekko przyciasne jeansy przestaną zalegać na dnie szafy. Indywidualny program treningowy pod opieką trenera jest na tyle skuteczny, że wystarczy 20 minut 2-3 razy w tygodniu, by już po miesiącu stracić kilka centymetrów w pasie. 

30 MINUT 2 RAZY W TYGODNIU?! JAK TO MOŻLIWE?

Nikt dzisiaj nie ma czasu wiec... trening musi być krótki, ale efektywny dlatego zdecydowaliśmy się na metodę interwałową. U podstaw jej skuteczności w redukcji tkanki tłuszczowej leży trwałe pobudzenie metabolizmu (przemiany materii) i aktywacja procesów lipolizy (spalania tłuszczów). Czas podwyższonego treningiem metabolizmu może sięgać aż 24 godzin po sesji. Oznacza to, że w przeciwieństwie do tradycyjnych ćwiczeń aerobowych, tkanka tłuszczowa jest “wypalana” w trakcie treningu oraz jeszcze przez dobę po jego zakończeniu. 

Do metody interwałowej wykorzystujemy maszyny nie obciążające stawów. Ich system hydrauliczny działa niczym pompka. Ćwicząc, wpływamy na gęstość naszych mięśni (zwiększamy ilość mitochondriów), dzięki czemu nasze ciało spala szybciej tkankę tłuszczową, a skóra pozostaje jędrna.

Zaczynamy od wprowadzenia ruchu, ale to dopiero początek. Kolejny krok to nawyki żywieniowe. Dieta to sposób odżywiania, a nie krótkotrwała i wyniszczająca organizm głodówka. Jej skutkiem ma być zmiana nawyków żywieniowych na całe życie. Stosując się do zalecanych ilości i dbając o jakość produktów jesteśmy skazani na sukces. 

Zapraszamy 30 kobiet do klubów w całej Polsce!

Nasze kluby w całej Polsce zapraszają! W każdym z nich czeka 30 nowych miejsc dla Pań, które chcą schudnąć jeszcze przed wakacjami. Co zrobić, by się zapisać? Widząc reklamę akcji na Facebooku, wypełnij formularz zgłoszeniowy. Podaj swój numer telefonu, a trener z wybranego klubu zadzwoni i umówi się z Tobą na bezpłatny trening próbny, podczas którego poznasz szczegóły oferty.

08. czerwca 2017 r.
Zamknij menu