Akcja: „Schudnij lekko i zdrowo“

Mrs.Sporty wspiera kobiety w realizacji ich postanowień noworocznych.

„Przyszły rok będzie moim rokiem!” – to zdanie, które w tej chwili często słyszymy. Na przełomie roku skupiamy się na tym, co chcemy zmieniać. Na szczycie listy najpopularniejszych postanowień nieodmiennie są dwie rzeczy: osiągnąć wymarzoną wagę i prowadzić zdrowszy tryb życia. W większości przypadków jednak projekt po krótkim czasie kończy się niepowodzeniem. W styczniu, w ramach kampanii „Schudnij lekko i zdrowo”, największa europejska marka fitness dla kobiet Mrs.Sporty pokazuje, w jaki sposób można wdrażać postanowienia w dłuższej perspektywie. 4-tygodniowy program ułatwia wdrożenie nowych nawyków. „Nie chodzi o błyskawiczne diety i szybką utratę wagi”, mówi doświadczona trenerka Kerstin Kolata „ale połączenie indywidualnych planów treningowych i żywieniowych, zabawę podczas treningów oraz wsparcie całej społeczności”. 

Kerstin Kolata od 10 lat wspiera kobiety na drodze do ich celów sportowych i odpowiada w Mrs.Sporty za ciągłe dostosowywanie treningu do potrzeb kobiet. Wie ze swojego doświadczenia: „Trzy najważniejsze rzeczy, które sprawią, że postanowienia noworoczne staną się rzeczywistością, to: precyzyjny plan, określenie celu i realistycznych celów pośrednich oraz -to najważniejszy punkt - wsparcie.” Ekspert jest więc szczególnie krytyczny wobec diet „cud“, które wielu zaczyna się na początku roku. Chociaż dają one błyskawiczne efekty, nie można ich wdrożyć na dłuższą metę. Efekt jojo jest gwarantowany.

Trening indywidualny, elastyczne podejście i wsparcie - to się liczy

Prowadząc kampanię „Schudnij lekko i zdrowo” marka Mrs.Sporty pokazuje kobietom koncepcję, która ma na celu osiągnięcie długoterminowego sukcesu: Najpierw uczestniczki wykonują analizę składu ciała. Na podstawie wyników kobiety otrzymują indywidualne porady oraz skrojony na miarę plan treningowy i żywieniowy, zawierający realistyczne cele. Trening zapewnia maksymalną elastyczność, dzięki czemu zdrowy styl życia może być łatwiej zintegrowany ze stresującym życiem codziennym. Oznacza to, że kobiety mogą przyjść do klubu w dowolnym momencie, a nie na konkretną, wcześniej umówioną godzinę treningu. Szczególny nacisk kładzie się również na wsparcie: trenerzy mierzą małe sukcesy, regularnie dostosowują treningi do zmieniających się potrzeb i motywują kobiety. Ponadto klubowiczki wspierają się nawzajem w niewielkich, rodzinnych klubach Mrs.Sporty.

Zdrowie to podstawa

Często klubowiczki, które przychodzą do klubów, nie przejmują się przede wszystkim wyglądem. „Większość klubowiczek chce być zdrowsza, sprawniejsza w codziennym życiu i czuć się bardziej komfortowo” – mówi naukowiec zajmujący się sportem. To aspekt niezwykle ważny teraz, zimą i podczas pandemii. Trening wzmacnia nasz układ odpornościowy i czyni nas bardziej odpornymi na choroby. Jednocześnie ukierunkowane ćwiczenia zapobiegają dolegliwościom, takim jak choroby układu krążenia, cukrzyca czy problemy z plecami.

co warto wiedzieć o Mrs.Sporty?

Mrs.Sporty to wiodąca sieć fitness dla kobiet w Europie i jeden z najbardziej szanowanych systemów franczyzowych w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Z ponad 370 studiami fitness i 115 000 członkami Mrs.Sporty jest reprezentowana w pięciu krajach. W samych Niemczech istnieje ponad 220 klubów Mrs.Sporty prowadzonych przez odnoszących sukcesy franczyzobiorców. Założyciel i dyrektor zarządzający Niclas Bönström kieruje firmą z berlińskiej centrali, która od lat prowadzi rankingi w dziedzinie „najlepszych mikro-studio i butikowych klubów fitness”.

Koncepcja Mrs.Sporty opiera się na efektywnym treningu funkcjonalnym w jednostkach 30-minutowych. Mrs.Sporty oferuje kobietom wyjątkową kombinację treningu obwodowego osobistego i w małych grupach w bardzo przyjaznej atmosferze. Klubowiczki trenują zgodnie z indywidualnymi planami treningowymi. Wykwalifikowani trenerzy osobiście towarzyszą kobietom, wspierają i motywują je do osiągania celów. Mrs.Sporty to idealny klub sportowy, szczególnie dla kobiet, które są mocno zaangażowane w życie codzienne, mają mało czasu, a mimo to cenią sobie zbilansowaną dietę i program treningowy oraz regenerację po wysiłku.

W 2004 r. Niclas Bönström otworzył pierwszy klub w Berlinie, a w 2005 r. wraz z legendą tenisa Stefanie Graf opracował koncepcję franczyzy dla Mrs.Sporty. Od tego czasu Mrs.Sporty czterokrotnie została uznana za najlepszą firmę franczyzową. Jako certyfikowany pełnoprawny członek Niemieckiego, Austriackiego i Szwajcarskiego Stowarzyszenia Franczyzowego e.V., Mrs.Sporty wyrobił sobie markę jako rzetelny i godny zaufania franczyzodawca w branży.

14. grudnia 2021 r.
Zamknij menu