Nie bój się mięśni!

W Mrs.Sporty trenujesz siłę i wytrzymałość. Nie musisz jednak obawiać się, że przez trening siłowy będziesz wyglądać jak kulturystka. To nie na taki efekt pracujesz ćwicząc w klubie Mrs.Sporty.

Aby zbudować mięśnie, podczas treningu musisz pokonać zauważalny opór. To bardzo ważny bodziec treningowy: bez niego trening nie przynosi efektów.

Przy większym oporze lub nietypowym ruchu istnieje ryzyko, że wykonasz manewry omijające i nie osiągasz pożądanego efektu. Co gorsza, ruchy wymijające mogą spowodować obrażenia lub nadwyrężyć stawy. Dlatego tak ważna jest obecność trenera, który pokaże Ci, jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia oraz fakt, że maszyny hydrauliczne w bezpieczny sposób same regulują opór.

A więc: wykonuj ćwiczenia spokojnie i dokładnie, a w razie wątpliwości pytaj trenera.

Rezultatem będzie ukierunkowany trening siłowy tak istotny dla budowania mięśni: napięte ciało, wyprostowana postawa, większa gęstość kości, większa moc i zwinność w codziennym życiu, zapobieganie upadkom, mniejsza ilość tkanki tłuszczowej i zwiększona przemiana materii nawet w okresach odpoczynku. Oznacza to wszystko, czego pragniesz!

29. sierpnia 2018 r.
Zamknij menu