PRZYJDŹ, A MY ZAJMIEMY SIĘ RESZTĄ

Miejsce tworzone przez kobiety dla kobiet!

Niemal 500 punktów na świecie wypełnionych po brzegi szczęśliwymi kobietami!

Kluby Mrs.Sporty zostały zaprojektowane z myślą o aktywizacji Pań, które do tej pory z rożnych przyczyn nie podejmowały aktywności fizycznej, a które chcą w ciągu krótkiego czasu osiągnąć rewelacyjne efekty!

CO MOŻESZ U NAS OSIĄGNĄĆ?

Płaski brzuch, smukłe uda, jędrne pośladki, zdrowe plecy, energię i młodość!

Ale to nie wszystko, bo nasz 30 minutowy trening funkcjonalny pozwoli Ci na powrót do formy po ciąży, operacji czy kontuzji lub przygotuje do uprawiania ulubionego sportu, jak taniec, narty czy pływanie! Dzięki koncepcji o zmiennej intensywności wysiłku Twój metabolizm przyspieszy na kolejne 48 godzin, dzięki temu nie musisz ćwiczyć codziennie.

Jeśli masz pracę siedzącą i zaczynasz odczuwać jej negatywne skutki, na miejscu możesz skorzystać z automasażu, który przywróci Ci elastyczność i uwolni od bólu napięciowego.

Indywidualne podejście

Co zastaniesz na miejscu? Trenera personalnego, który będzie towarzyszył Ci zawsze, podczas każdego treningu, bez względu na dzień tygodnia i porę.

Koło treningowe, a w nim  ułożony przez specjalistów zestaw ćwiczeń  oraz bezpieczne dla kręgosłupa i kolan maszyny odpowiadające możliwościom osoby ćwiczącej.

Obowiązkowo czeka Cię rozciąganie, które pozwoli Ci się odprężyć, zrelaksować i zlikwidować napięcie w ciele.

Przygotuj się również na pomiar składu ciała - dzięki niemu dowiesz się, jak dbać o swój organizm, ile potrzebujesz dostarczać energii w ciągu dnia i czy masz zdrowe kości!

Kobieca marka roku 2019

Oprócz  elastycznych godzin otwarcia klubu, doskonałej i bliskiej atmosfery masz dostęp do indywidualnego planu treningowego oraz konsultacji z trenerem, fizjoterapeutą czy dietetykiem. W Mrs.Sporty możesz skorzystać  z planu żywieniowego z przepisami na zdrowe posiłki. Planowanie pozostaw Nam, a Ty ciesz się, że nie musisz liczyć kalorii!

Filarem koncepcji żywieniowej jest stała zmiana nawyków bez efektu jo-jo.

Co najważniejsze za nic nie płacisz dodatkowo!

To wszystko zdecydowało o przyznaniu Mrs.Sporty tytułu Kobiecej Marki Roku 2019!

ŻYCIE KLUBU

Ćwiczenia i zdrowe nawyki żywieniowe, to nie wszystko! Mamy dla Ciebie bardzo wiele wydarzeń, na które serdecznie Cię zapraszamy, od wykładów dotyczących zdrowia, przez dodatkowe zajęcia i szalone dni treningowe, aż do wieczorków wellness, gdzie dowiesz się, jak dbać o skórę czy dobierać makijaż!

LIMIT WIEKOWY

Kluby Mrs.Sporty są miejscem, w którym dobrze czują się kobiety w różnym wieku i o różnej kondycji. Zarówno te, które uprawiają sport od dawna, jak i te, które przychodzą do nas na pierwszy trening w życiu.

Najstarsza nasza klubowiczka ma 87 lat, liczymy, że pojawi się kolejna rekordzistka! Jeśli nie ukończyłaś 16 roku życia weź ze sobą rodzica, najlepiej Mamę (może poćwiczycie razem?), która pomoże nam dopełnić formalności.

Jeśli to Twój kolejny raz, kiedy czujesz, że to już czas zrobić coś dla siebie, u nas znajdziesz, to czego szukasz – codzienną motywację.

Trzymamy kciuki za Ciebie,

Zespół Mrs. Sporty

18. grudnia 2019 r.
Zamknij menu