5 rad, dzięki którym zrealizujesz postanowienia noworoczne!

W styczniu potrzebujemy przede wszystkim jednego: wytrwałości. Oto 5 najważniejszych wskazówek, dzięki którym zachowasz motywację na długo po Nowym Roku.

1. Złota zasada 10 minut

Jeśli nagle pojawią się zachcianki lub ochota na papierosa albo szalona chęć zrobienia czegoś, czego już miałaś nigdy przenigdy nie robić – zaakceptuj to uczucie i odczekaj 10 minut. W większości przypadków te 10 minut wystarczy, by zmienić zdanie i nie sięgnąć po zakazaną rzecz.

2. Energia podąża za uwagą

Zamiast tęsknie wzdychać do kawałka ciasta, świadomie szukaj  obrazów, ludzi i sytuacji w życiu codziennym, które odpowiadają Twojemu celowi.  Orientuj się na te wzorce do naśladowania i jak najczęściej przebywaj w ich towarzystwie

3. Bądź konkretna, 

nie tylko w swoich celach, ale także w codziennej realizacji. Wprowadź daty treningów do kalendarza i przygotuj pyszny, motywujący plan posiłków.

4. Ułatw sobie życie

Korzystaj z naszych przepisów online i poproś trenera o gotowy plan żywienia dostosowany do Twoich potrzeb. Również na www.mrssporty.pl znajdziesz setki przepisów, które są rozpisane na moduły.

5. Razem to dwa razy więcej zabawy

Znajdź kumpla motywacyjnego, czyli przyjaciółkę, która ma podobne cele. Jeśli jedna z Was ma "kryzys sensu", druga wciąż jest zmotywowana. 

30. grudnia 2022 r.
Zamknij menu