Detoks w 4 prostych krokach

Czy chciałbyś wystartować z detoksem? Dzięki naszym prostym wskazówkom na temat detoksykacji możesz nacisnąć przycisk reset i zacząć od jutra.

KROK 1

Wyeliminuj z diety przez 4 lub 5 dni pokarmy, które są kwaśne: mięso i wędliny, cukier i słodycze, białą mąkę, alkohol i kawę. Wyrzuć z szafek wysoko przetworzoną żywność i gotowe dania. Zawierają dużo soli i cukru.

KROK 2

Pij codziennie 2 litry wody i herbaty ziołowej. Pomaga to organizmowi w pracy detoksykującej i zwiększa podstawową przemianę materii. Spróbuj gorącej wody imbirowej rano. Rozgrzewa, pobudza jak kawa i jest bombą witaminową.

KROK 3

Włącz do swojej diety dużo świeżych owoców, warzyw i produktów pełnoziarnistych. Błonnik pokarmowy zapewnia nienaruszoną florę jelitową.

KROK 4

Rozpocznij swój indywidualny program rozpieszczający. Obejmuje on ćwiczenia na świeżym powietrzu, kąpiele aromatyczne i odpowiednią ilość snu.

Po prostu spróbuj. Już po kilku dniach będziesz mieć dużo więcej energii, poczujesz się lekko i rześko. Nawet Twoja skóra znów będzie pulchna i zaróżowiona.

DAJ SIĘ ZASKOCZYĆ I BAW SIĘ DOBRZE!

01. września 2022 r.
Zamknij menu